Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2014, 20:19
Witam wszystkich zapracowanych :papa:

Czy Wam się tak wszystko chce, jak mnie się nie chce?

Też ugotowałam przed chwilą warzywa na sałatkę, jutro będę kroić i gotować rosół. Mam 3 rodzaje mięs drobiowych, powinien wyjść dobry.
Zaraz zrobię śledziki, takie normalne w oleju z cebulką, będę miała na późne śniadanie w wigilię. A w dodatku w wigilię jeszcze pracuję :shock: pewnie tak do 10ej i uciekam do domu ;) piec sernik wiedeński... zawsze piekę w wigilię sernik, lubię jak jest świeżutki i wilgotny na święta.
A jeszcze karczek jutro piekę... myślę, że dam radę po południu, po pracy to wszystko zrobić. :shock:

A poza tym wszystko mnie boli... plecy mnie bolą, żołądek mnie nadal boli (łykam buscopan, pomaga na krótko), w głowie mi się kręci.... ach ta nerwica cholerna, na dokładkę pogoda okrooopna, wszystko to składa się na złe samopoczucie :hide:

kosmostrada, dzielna jesteś kobitka, w rękach Ci się pali... same smakołyki robisz, aż mi ślinka leci /bo ostatnio jestem na diecie ryżowej, kisielowej, krupnikowej :D /

platek rozy, uszy do góry Kochana, dasz radę z tą nerwicą, jakoś musimy przetrwać te święta. Ja też idę w gości do Brata na wigilię i pierwszy dzień świąt, a pozostałe dni sama w domku. Jeszcze żeby pogoda była spacerowa, to gdzieś bym połaziła w sobotę i niedzielę, a tak.....?

Spamowa wyspa

przez Arasha 22 gru 2014, 20:20
platek rozy, do sałatki jarzynowej tylko kiszone ! Konserwowe byłyby za ostre :pirate: Buziaki kochana :*
Mnie dzisiaj też żołądek pobolewał ... chyba zrobię sobie kurację IPP ( zawsze potem mam przez jakiś czas spokój )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 gru 2014, 20:21
hania33, takie z mieska mielonego?

-- 22 gru 2014, 20:23 --

mirunia, Kochana:********* tez robie takie same sledziki jak TY:)Bardzo lubie .
I czuje sie podobnie .Nie wiem co tu zrobic , pogoda ponoc ma sie nie zmienic wiec tez mnie czeka seidzenie w domu.

Zabierac sie dzis za barszc ??? :bezradny:

Arasha, Tez lykam ipp wlasnie , i zwiekszylam dawke , teraz dwie dziennie bo nawala mnie ten zoladek jak nie wiem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 gru 2014, 20:24
czy Wy wszystkie wyprawiacie święta u siebie?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 22 gru 2014, 20:29
platek rozy napisał(a):Zabierac sie dzis za barszc ??? :bezradny:

Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie ... jak masz jutro czas, to lepiej - będzie świeższy ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 gru 2014, 20:32
amelia83, nom u siebie w sensie u rodziców. Tak że mama coś robi, ja coś robię, tata w pracy, to przynajmniej cicho jest.

Mięso jeszcze mam zamarynować, ale poza tym wszystko prosto i powoli. A potem będę chyba robić koraliki, bo raz,że cioci obiecałam naprawić, a sobie też coś, bo jednak ludzie zauważają, jak się ma coś nowego ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2014, 20:43
platek rozy, dzisiaj już sobie odpocznij, jutro ugotujesz barszcz, dobrze Ci radzi Arasha.
Idziesz jutro do Madzi?
Jak łykacie IPP, na czczo 1x dziennie? czy na noc też? bo mam to w domu i się też zastanawiałam nad tym.

cyklopka, ja już mięso /karczek/ mam zamarynowane od 2 dni, stoi na balkonie... jutro piekę. Ale będą zapachy w domu :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 gru 2014, 20:44
Arasha, mirunia, Kochane ale ja jutro ide do miasta , mam ostatnia wizyte u mojej psychiatry.

Ja lykam na czczo , wczesniej rano lykalam teraz dorzucilam i na noc ...mam to oslonowo przy betahistinie
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 22 gru 2014, 20:49
tu piszą platki bławatki
miniury a mi cyklopka o sałatce nie odpisała :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 gru 2014, 20:50
Ferdynand k, TY fote rob :P a nie balamuc :P

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 gru 2014, 20:53
Pasztet w piecu i na dziś zostaje tylko dekoracja choinki, bo muza naprawiona i kolędy będziemy ryczec przy ubieraniu drzewka. :D

mirunia, hej Słonko! Taa, ja na święta w szefa kuchni się zamieniam. Nie żeby mi się zaraz chciało, ale w sumie, nie powiem, lubię, jak się goście i domownicy oblizują się i mlaskają z zapałem. Taka Matka Karmicielka. :D
Trochę się martwię o ten twój brzuch, bo to długo trwa, u mnie jednak z przerwami, falowo, więc na pewno nerwica przyczyną.

platek rozy, ja też lubię takie śledziki, ale przywozi je bratowa męża, a my robimy śledzika siekanego.

amelia83, u mnie wigilia, w pierwszy dzień śniadanie u mnie, a obiad w gościach.

cyklopka, też bym sobie pokoralikowała, ale ciemnica, a ja bez dobrego światła nie mam weny.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2014, 21:00
Ferdynand k, cześć Ferdziu P / do rymu :mrgreen: / będziesz robił sałatkę na święta sam? nie dowierzam :shock:

jarzynowa bardzo łatwa :D i smaczna. Ja zawsze do majonezu dodaję łyżeczkę musztardy, odrobinę cukru i łyżkę śmietany, wtedy jest smaczniejszy :P

Pokroiłam cebulę do śledzi, zaraz kroję śledzie i zaleję oliwą, skrapiam jeszcze cytryną.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 22 gru 2014, 21:03
cześć :papa:
Uff...
Ozdrowiałam to i narobiłam się dzisiaj... Stałam z 50 minut w kolejce po karpia - ale mam :mrgreen:
Śledziki korzenne już się marynują, bigosik dochodzi. Na jutro pasztet i ciasto marchewkowe :mrgreen:
Dziś jelitówka dopadła mojego męża :why:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 gru 2014, 21:05
Arasha napisał(a):... chyba zrobię sobie kurację IPP

A co to takiego może i ja sobie zrobie :D
♪♪♪

Sortuj wg