Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 gru 2014, 20:44
cyklopka, pokaz , pokaz :105: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 gru 2014, 20:45
Zalatana23, dobry wieczór.

Dobra, powiedzcie mi, żebym nie stalkowała kolegów na fb, tylko się zajęła prawdziwym życiem, albo chociaż grą.
Idę paczeć co tam w kuchni pachnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 gru 2014, 20:45
chciałam napisac ze wiem ze nie dorownuje ludziom w moim wieku dojrzałością czy praca, szkołą
ale zyje na tyle ile umiem, potem zmazałam :oops: ale tak jest...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 gru 2014, 20:46
platek rozy napisał(a):cyklopka, pokaz , pokaz :105: :uklon:

Może jutro, bo jeszcze chcę jakieś akcenty kolorystyczne dodać i śnieżynkę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 gru 2014, 20:47
cyklopka :papa:
Poka paznokcie... :uklon:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 gru 2014, 20:48
cyklopka, to jestem zaintrygowana jak to wyjdzie w calosci :105: :105:

amelia83, wcale nie ejstes gorsza od innych > Masz dobre serucho , a to ma niewielu :******** do tego jestes madra i ciepla osoba . Nie jedna Ci do piet nie dorasta :*
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 gru 2014, 20:48
Zalatana23, ja też kolejna herbaatke pije :D

-- 21 gru 2014, 19:50 --

cyklopka napisał(a):
platek rozy napisał(a):cyklopka, pokaz , pokaz :105: :uklon:

Może jutro, bo jeszcze chcę jakieś akcenty kolorystyczne dodać i śnieżynkę.

a co tam tworzysz? ;)

-- 21 gru 2014, 19:51 --

platek rozy, :************* kochana jesteś wiesz !!!! Ty tez masz wielkie serducho a to, ze madra babka jesteś to chyba nie muszę przypominać .. :!: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 gru 2014, 20:55
amelia83, Slonce poza tym kazdy zyje na swoj sposob , nie musisz byc profesorka zeby sie czuc spelniona osoba :********** dlatego nie sadze ze masz gorszy sposb na zycie od innych ludzi, bo to nie jest prawda .Masz wspanialy charakter i osobowosc a to sie liczy dla madrych ludzi bardziej niz fura zlota i wielki dom.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 gru 2014, 21:00
cyklopka, pokaż pazurka!

Myślę, że wielu z nas urodziło się z pewnymi predyspozycjami, tylko czynniki po drodze ujawniły je w określonym momencie. Ja też byłam specyficznym dzieckiem i pokręconą nastolatką. Odżyłam po liceum, aby zapaśc się w beznadzieję parę lat temu... Tak że okazem normalności to nie byłam , tylko odmiennośc się przyczaiła na parę lat w moim życiu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 gru 2014, 21:02
platek rozy, mi nawet nie chodzi o dobra materialne tylko o to żeby szkola sobie cos udowodnić i dlatego robie ja dla siebie, tyle szkol zaczelam i porezygnowałam ze to też mi zaniza samoocenę w sensie, ze sobie poradzę mimo depresji i lęków skończyć tą szkołę, że dam arde pracować a nie poddawac się, miejsc pracy tez miała w ciul, od depresji do depresji najczęściej
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 gru 2014, 21:03
amelia83, fajna babeczka jesteś, tyle ci powiem!!! Jak byśmy razem chodziły do szkoły to byłabyś moja friendówa. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 gru 2014, 21:05
amelia83, Kochana tez zrezygnowalam z prawa administracyjnego bo juz mnie tak choroba sieknela ze nie dalam rady a Ty jestes milion razy dzielniejsza niz ludzie ktorzy sa zdrowi bo Ty sie starasz i funkcjonujesz normalnie przy takich trudnosciach. Zawsze bede podziwiala ludzi ktorzy mimo przeszkod pra do p-rzodu! a Ty idziesz naprzod, pamietaj o tym!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 gru 2014, 21:11
amelia83, czy musisz cos sobie udowodnic? Nie akceptujesz swojej niedoskonalosci?
outsider

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 gru 2014, 21:19
kosmostrada, nooo, nie jestem taka pewna :oops: :D

platek rozy, dziękuję Ci bardzo, staram się kochanie :****

wiecie, co...ja często dochodzę do wniosku, że nie mam osobowości, że jestem zmienna jak chorągiewka na wietrze i ze nie mam swojego zdania, nie umiem się wyluzować i jestem sztywniara na maxa :roll: dlatego chcę iść na terapię, chcociaz na wyluzowanie działa wenla a teriapia na to ze sztywna jestem nie pomoże a z wiekiem chyba gorzej z tym luzem :P byłam na kilku terapiach i chyba nigdy tak mi nie zależało jak kiedyś..a może to dlatego, ze już czekam ponad pół roku na terapie nie wiem
chociaż jak chodziłam w podstawówce to chodziłam do mojej psycholog i czekałam na jakies cuda po tej teraii :D ale to dlatego ze było mi bardzo ciężko ...
M. Luther King

Sortuj wg