Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 19 gru 2014, 15:21
Cognac, padło, moim zdaniem, za dużo zbędnych słów...
Ja to przetrawię i urazy nie chowam, bo ważne jest dla mnie szczęście moich Dzieci i Wnuków. Faktem jest, że czasem bywa trudno w relacjach synowe-teściowa...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 gru 2014, 16:31
amelia83, ja już wywietrzona, zawilgotniała i z ulgą z powrotem w domu.

Kupiłam mojej mamie jako jeden z prezencików świecę do masażu u kosmetyczki i młody kupił dla mnie ( o zapachu dyniowym :105: )

Fizli, U mnie nerw przedświąteczny. Ja proszę takie duuuże terrarium, cobym tam leżaki zmieściła na picie drinków z parasolką z kumpelkami... :D

Cognac, hej małpiszonie! :mrgreen:

jasaw, pewnie ktoś mniej wrażliwy by po prostu olał głupie gadanie, ale jesteśmy jakie jesteśmy i drobiazgi potrafią mocno zabolec. Na całe szczęście dobry człowiek jesteś, więc urazy nie chowasz i to minie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 19 gru 2014, 16:40
Nie było mnie 1,5 dnia i mam teraz 10 stron do przeczytania :time: Uduszę Was spamowicze, bo nie znoszę zaległości :pirate:
A tak w ogóle to hej :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 gru 2014, 16:52
Arasha, hej hej! a ty moja droga w jakiej fazie jesteś - przedświąteczny nerw, czy ekstatyczna pozytywnie? Czy może masz świąteczną zlewkę?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 19 gru 2014, 16:57
cześć wszystkim :papa:
Mój dobry nastrój trwa już drugi dzień, dałabym wiele żeby czuć się tak zawsze :roll:
Zadowolona jestem, bo dorwałam długo poszukiwaną grę "Postaw na milion" - moja mama i syn uwielbiają ten teleturniej więc się pewnie ucieszą :yeah: A mężowi kupiłam bluzo - sweter :mrgreen: Dokupię mu jeszcze jakiś drobiazg i będzie git.
W sklepach tłumy, pada deszcz a na termometrze +13 stopni :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 gru 2014, 17:02
Zalatana23, hej kochana, no to widzę że prezenty też masz z głowy. No to już coś - 2 dni w świetnej formie, a jest szansa na więcej! Może się utrzyma, czego ci życzę z całego serca. :great: U nas też anomalia pogodowa, jeszcze cały dzień pada. Jeden plus w tym widzę, nie trzeba nosic rajstop. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Cognac 19 gru 2014, 17:52
Arasha, no no, mam ten sam problem każdego dnia, za dużo piszecie :nono: ;)

Ehhh, u mnie w pracy sezon imprez firmowych, no i mam smuta... Po ostatnich 2 nieudanych wyjściach, gdzie wyszłam tylko na idiotkę (nie potrafiąc się w klubowym hałasie wkręcić w żadną rozmowę) stwierdziłam, że nie dla mnie takie spotkania, bo wpadam potem w dołka...
Z drugiej strony wszyscy o tym gadają, czuję się taka wyalienowana, nie pasująca :( Z powodu nerwicowych problemów z żołądkiem już nie piję alko, więc opcja żeby się narąbać i pleść trzy po trzy również odpada.
Jakiś czas (dawno) temu, jak miałam "nastrojową górkę" to zaliczałam wszystkie imprezy i świetnie się bawiłam. Teraz już nie umiem, mam fazę chowania się przed światem, co jest przyjemne, ale tylko do czasu konfrontacji z ludźmi i ich wiecznych pytań "a czemu z nami nie idziesz?". Ludzie sie integrują, a ja nie dość że małpa, to jeszcze na aliena wychodzę ;]
Smętu-smętu ;) Muszę wziąć się w garść i nie myśleć o tym ;]
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 gru 2014, 18:16
Cognac, ja tak myślę, że to może byc teraz jakaś taka faza u ciebie i spokojnie bym to przeczekała. Mówisz, że nie potrafisz wbic się w rozmowę, ale dobrzy słuchacze też są w cenie. Wcale nie trzebą byc gwiazdą imprezy, aby byc osobą mile widzianą. Mówię to z perspektywy kogoś, kto swoje w życiu wyimprezował i w różnych fazach tego imprezowania byłam. Nie ukrywam, że jak wypiłam, to gwiazdowałam, ale myślę że krąg znajomych sobie stworzyłam przez umiejętnośc słuchania. Więc głowa do góry i ja bym się starała w przypływach lepszego humoru do ludzi wychodzic. Nawet po to, aby nie zdziczec.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 gru 2014, 18:48
i no jestem dziś u mnie mniej lękowo ;) , dokupiłam prezenty i mam z głowy, takiego slicznego misia kupiłam Majeczce mojego brata :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 19 gru 2014, 18:59
hej :papa: :papa: :papa:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 gru 2014, 19:18
Ferdynand k, hejka ferdziu :) jak dzionek?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 19 gru 2014, 19:22
kosmostrada napisał(a):Arasha, hej hej! a ty moja droga w jakiej fazie jesteś - przedświąteczny nerw, czy ekstatyczna pozytywnie? Czy może masz świąteczną zlewkę?

Generalnie to jestem tak słaba od 10 lat, że nawet nie mam sił na zlewkę :?

Mnie już tylko forum i marzenia trzymają przy życiu. Taka prawda. Wczoraj mnie przywieziono do domu z Kraka. To najlepsze określenie, bo mnie się obecnie faszeruje benzo, kładzie na tylnym siedzeniu, najlepiej knebluje, żebym nie narzekała i tyle moich wojaży. Sama nie mogę pojąć, jak jeszcze 4 lata temu śmigałam bez problemu pociągiem nad morze :bezradny: Jestem do bani :why:
Tylko jeszcze paru forumowiczów poprawia mi nastrój. A ja wczoraj wysłałam mojemu adoratorowi prezent świąteczny ... ale się zdziwi, jak otworzy przesyłkę :mrgreen: ( bo on myśli, że ja żartowałam ). Nie musiał mi podawać swojego adresu :lol: Upewniałam się jeszcze wczoraj na necie, czy kod pasuje do miasta i ulicy, które mi podał i wszystko gra. On jest rozbrajający 8) Wczoraj chciał mnie odgruzowywać z chałupy, bo myślał. że utonęłam w śmieciach, które segreguję :mrgreen: Dostarczył mi dzisiaj rozrywki na jakiś czas ( 4 PW :105: )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 gru 2014, 19:33
Witajcie już weekendowo :papa:

U mnie dzisiaj ciąg dalszy bólu żołądka i lekkich lęków. Zakupiłam w aptece cały arsenał leków na żołądek i kuruję się jak mogę. Zafundowałam sobie butlę Ziół szwedzkich Bittnera za 36zł i będę sobie popijać czasami. Len na osłonę żołądka /działa też p/biegunkowo/ i Nospa forte rozkurczowo. Jak mi to wszystko nie pomoże w ciągu tygodnia, to czeka mnie wizyta u rodzinnego... i tak muszę zaraz po świętach iść, bo kończą mi się leki od ciśnienia.
Pogoda wczoraj i dzisiaj wstrętna, leje, ciapie i wieje i +12st. beeeee Obrazek

kosmostrada, hej imprezowiczko miła :papa: chyba nie żałujesz tamtych chwil i masz co wspominać :brawo:
Nie ma to jak młodość i wolność, a do tego dobre zdrowie :great:
Jak tam Twój brzuchol, dajesz radę? napij się lnu, ponoć wstrzymuje :D

amelia83, Ferdynand k, witajcie moi mili :papa:

amelia83, cieszę się, że wracasz do żywych i zaczynasz się uaktywniać :great:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 gru 2014, 19:33
Witajcie :papa: :papa: :papa:
ja skończyłam sprzątać szuflady z różnymi pierdołami, które już dłuższy czas nie dawały mi spokoju, ale w końcu mam je z głowy :yeah:
Cognac, ja też kiedyś dusza towarzystwa, imprezy itp., a teraz? masakra jakaś :hide: typowy alien :hide:
moje życie poza pracą i studiami praktycznie nie istnieje :hide:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg