Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 19:12
Zalatana23, odbija się wzorek z zadrukowanego papieru na lakierze, ciekawe czy mi się uda.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 19:13
Zalatana23, cyklopka, :********** buziaki kobietki ,

cosik slyszalam o takim maniciurze ale nie robilam , ciekawa jesatem jak Ci wyjdzie??? :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 19:16
coco madmłazel też jest śliczny

-- 18 gru 2014, 18:17 --

Zalatana ja dziś słyszałam ze snieg ma być dopiero w marcu :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 19:19
amelia83, lubie go ale ja mam fazy na perfumy bo potrafie nie uzywac danego zapachu pol roku a nagle do niego wracam i mam go na sobie co dzień przez dwa tygodnie czy miesiac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 gru 2014, 19:21
płatku :-*** :papa:
cyklopka aaaaaaaa... Pierwsze słyszę.
Macie już prezenty?
Ja jutro jadę dokupić ostatnie i gotowe ;) Jak zwykle największy problem : co kupić mężowi ??? Mam nadzieję, że jutro coś upoluję ;)

-- 18 gru 2014, 19:24 --

amelia83 zamiast świątecznego wypadu na łyżwy chyba zaliczę rolki :lol:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 19:29
Zalatana23, Kochana ja jutro ide kupic ksiazke dla P " Ameryka po kawalku" bo wiem ze chcial przeczytac , a wiem tez ze ja dostane prezent na swieta i byloby mi glupio niczym go nie obdarowac , na szczescie udalo mi sie dorwac ksiazke w hurtowni i bede miala duzo taniej co dla mnie sie bardzo liczy bo pierwsze pieniazki za pilnowanie Madzi dostane dopiero na poczatku stycznia.
Dla ciotki mam perfumy .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 gru 2014, 19:31
Dobry wieczór dziewczyny!
Właśnie wstałam z zupełnie nieprzepisowej drzemki, bo dziś zimowego marazamu ciąg dalszy. Poczytałam was ku pokrzepieniu serca i staram się nakręcic planami na jutro. Wstaję skoro świt, bo młodego muszę wyprawic do szkoły na wigilię klasową (jestem w trójce klasowej i muszę go obładowac na jutro zrobinymi zakupami), a potem ostro do roboty i w przerwie mała przedświąteczna kawa z koleżanką.
Rany żeby mi się jutro tylko motorek włączył, bo na tym biegu co jestem, to wiele jutro nie zdziałam.

platek rozy, w sumie to zazdroszczę ci przerwy od terapii, ja mam normalnie we wtorek i jeszcze 30 tego.

mirunia, jak z brzuchem dzisiaj, jest troszkę lepiej?

amelia83, Zalatana23, cieszę się, że wy dziewczyny jakoś do przodu dzisiaj

Cognac, zawsze widzisz jest plus twojego zobojętnienia na święta, nie jesteś w nerwie lub amoku, jak częśc z nas.

cyklopka, ja bym chciała taki gazetowy manicure, ale na pewno nie miałabym siły teraz się z tym bawic, ledwo się mobilizuje do najłatwiejszego lakieru -piaskowego.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 19:35
Ostatnio miałam takie, ale z mocnym opóźnieniem po Halloween:
Obrazek
Troszkę w innych proporcjach kolory i bardziej rozciaprane, bo mi biały zgęstniał.

Może potem spróbuję całe białe z nalepkami czy coś, albo ja wiem, może te nadruki popróbuję.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 19:36
kosmostrada, Kochana witaj , mam nadzieje ze Ci minie ten brak energii i zlapiesz wiatr w zagle :**********
Ja 30 ide po raz ostatni do mojej psychiatry , ponziej mam chodzic tylko jak mi sie pogorszy a tego sobie nie zycze.
Mojej pani terapeutki nie ma niestety az do Swieta Trzech Kroli.
No i ja teraz bede miala rzadziej terapie bo raz na dwa tygodnie ... mam nadzieje ze dam rade , bo jeszcze sie z tym nie oswoilam.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 gru 2014, 19:36
kosmostrada :-*** Ja też wyszykowałam paczkę z prowiantem na klasową wigilię ;)
A co do terapii to mam i 24go i 31go :bezradny:
24go raczej odpuszczę, ale na Sylwestra planów nie mam więc pójdę.

-- 18 gru 2014, 19:38 --

cyklopka superowe :great: Co to za lakier?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 19:48
Zalatana23, to nie moje zdjęcie. Ja używam różnych, cukierkowe robiłam akurat Astorem, a czym zrobię jutro, to się jeszcze okaże. Płyn do odbitek kupiłam Lovely.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 gru 2014, 19:49
cyklopka, po co płyn do odbitek :mrgreen: ja robiłam na wódkę i tez działało :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 20:00
acherontia-styx, a bo nie wiedziałam, co tam w środku, myślałam, że jakiś bardziej wyszukany rozpuszczalnik, to wzięłam.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2014, 20:14
kosmostrada, witaj :**** Kochana :papa:

Tak ogólnie z brzuchem to jest nieźle, konkretnie to mnie boli żołądek pod żebrami, czuję tam taki ciężar i gorąc, pojawia się to falami. Do popołudnia było w miarę, a teraz tak od 16-17 znowu mnie pobolewa i strasznie burczy po jedzeniu. Łyknęłam sobie niedawno Travisto, co reklamują w tv i zobaczymy.

Żeby zapomnieć o tym pobolewaniu wzięłam się za zmianę pościeli w sypialni. Założyłam sobie na święta piękną, satynową w różowe magnolie :mrgreen: łóżeczko wygląda cacy i poprawiło mi nastrój. :yeah:

Mam nadzieję, że jutro włączysz 4 bieg i wszystko będzie śmigać, a dzisiaj drzemka widocznie była wskazana :P

Wysłuchałam prognozy pogody i zima ma być podobno od 28 grudnia z mrozem i śniegiem, więc Sylwester będzie urokliwy :yeah:
Chociaż osobiście za śniegiem nie tęsknię, niech będzie, ale niezbyt długo, nie lubię się ślizgać :mrgreen:

Sortuj wg