Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Cognac 18 gru 2014, 14:46
amelia83, od ponad roku. Hah super kubek :D lubię takie :D Ja mam dostać od mojej siostry http://studiopomyslu.pl/wp/produkt/kubek-latte-450-ml/ :D z kolei jej kupiłam zestaw do muffinków.

Infinity, rozumiem :( Będziesz spędzać święta z rodziną? Rozumiem, że nie ma możliwości spędzenia ich np. z jakąś dalszą rodziną albo z jakimiś znajomymi?

-- 18 gru 2014, 14:55 --

:)

detektywmonk, co do zderzających się galaktyk to jasne, nasza Droga Mleczna w niedługim (astronomicznie) czasie zderzy się z M31 (Andromeda). Wcześniej jednak Ziemia spłonie w ogniu rozrastającego się Słońca, które wkroczy w fazę czerwonego olbrzyma i z tego co pamiętam, będzie sięgać orbity Jowisza ;)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 15:01
jasaw, hejka ja też się bardzo cieszę, że poradziłaś sobie na zakupach a co ważniejsze bez lęku :) mama M też dziś była na pobraniu krwi dla onkologa

-- 18 gru 2014, 14:04 --

Cognac, świetny ten kubek ;) ja lubie kupować kubki i sobie i innym :D
wykąpałam się i biore długopis w dłoń ... odezwe się niebawem
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 15:59
Cognac napisał(a):JERZY1962, ha, mam Cię, no i wszysko jasne, to najpewniej przez Twojego avatara śnili mi się dziś rycerze Jedi, których musiałam zabijać, a nie bardzo się dało, bo miałam tylko kamienny miecz z minecrafta :| haha.

A mnie żółte i niebieskie Twi'leki i Rafał Brzozowski, ale chyba w różnych cyklach snu :lol:

Obudziłam się o 11, bo czemu nie. I zaczynam szczerze wątpić, że lekarka albo terapeutka będą w stanie ruszyć temat.
Ale zdążyłam spokojnie, powoli i w ogóle przed obiadem odkurzyć i wytrzeć komodę, stół i szafkę pod telewizorem.

Zostały mi jeszcze małe zakupy, podobnie jak wczoraj. Nie chce mi się, będzie ciemno jak wrócę.

Jutro muszę niestety chociaż na chwilę wstąpić do szkoły, żeby nie było afery, że wszyscy pojechali na święta, a nauczyciele musieli przyjść do pracy :roll:
Obrazek

Ale na razie piszę maila do nowego zespołu ze starymi muzykami, czy dadzą mi przedpremierowo płytkę do recenzji, żebym mogła już zaprezentować ich w dniu wydania. Trzymajcie kciuki :tel2:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 17:23
Witajcie :********** :papa: :papa:

U mnie tak sobie , mam nerwa przed tymi swietami i wkurza mnie to nieslychanie!Chodze podminowana od poniedzialku :blabla:

cyklopka, trzymam kciukaski :great: :great:

Cognac, amelia83, takze uwielbiam wszelkiego rodzaju kubaski :105: :105:

-- 18 gru 2014, 17:42 --

https://www.youtube.com/watch?v=m65jhGwtWrg

-- 18 gru 2014, 17:44 --

Kod: Zaznacz cały
https://www.youtube.com/watch?v=m65jhGwtWrg
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2014, 17:57
cześć Płateczku :papa: witam wszystkich, których nie witałam :papa:

platek rozy, czym się Kochana tak denerwujesz? nie wracaj do wspomnień sprzed roku, pomyśl, że te święta będą inne, lepsze, może spokojniejsze. Odpoczniesz sobie w domku, wyjdziesz na spacer, zjesz trochę dobrych smakołyków...
Ja też ostatnio nie przepadam za świętami, lubię spokój, a u Brata i Bratowej będzie trochę rejwachu, bo będą dzieci... radość, krzyk itp. emocje. Niby fajnie, bo rodzinnie i bardzo spontanicznie dzięki dzieciom, ale dla mnie to są trochę męczące chwile, chociaż cieszę się z Ich radości i tych chwil spędzonych z Nimi. Ale ostatnio zawsze jest jakieś ale... :mhm:

Dzisiaj miałam misję do spełnienia, po pracy poszłam odebrać malucha z przedszkola i zaprowadzić do jego domku. Po drodze miałam tyle wrażeń opowiadanych przez niego, gaduła niesamowita, ale cierpliwie słuchałam tych opowiadań :105:

Teraz piję melisę i odpoczywam... bo jakoś mi lękowo dzisiaj od rana :bezradny:

Płatku, głowa do góry, dobrze będzie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 18:04
mirunia, Hey Kochana :********** ja dzis tez bylam u Madzi bo jutro mam ostatnia w tym roku terapie , kolejna dopiero po Trzech Krolach .

Ja nawet nie mam lękow tylko jestem ciagle od paru dni taka poddenerwoana , podminowana chodze. Malo mam spokoju. Staram sie relaksowac , wlaczam muzyke i robie tez cwiczenia rozluzniajace miesnie.
Meczy mnie ten przedswiateczny rozgardiasz :bezradny:

Fajny taki wygadany maluch :mrgreen: Madzia tez taka gadulka

Pranko robie i gotuje krupnik na nodze z kuraka.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Cognac 18 gru 2014, 18:12
Rety,głupio to zabrzmi,ale czasem bym chciała tak przeżywać święta. Ja nawet o nich nie pamiętam, ot, żyję w swej monotonii spraw "jak co dzień", praca, w międzyczasie obiad, po pracy gitara/gra i tyle. Jakby nie fakt, że kupuję prezenty cały rok, żeby potem w grudniu nie szaleć, to bym pewnie nawet i o prezentach zapomniała. Rodzice mnie pytają, czy Kraków ustrojony, a ja nawet nie wiem, bo z mojego "zadupia" się nigdzie nie ruszam.

-- 18 gru 2014, 18:15 --

Heh ludzie poszli do domu, znów zostałam sama w biurze, fajnie, bo wypiłam 2 kawy i jestem nakręcona do roboty (a po 2giej kawie to raczej "przekręcona")
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2014, 18:28
platek rozy, wypij sobie na to podminowanie meliski, tak jak ja. Relaks fajna sprawa, wycisza.

Dzisiaj właśnie zjadłam resztkę krupniku, bo gotowałam specjalnie na ten mój żołądek, co mi ostatnio dokucza.

Cognac, hej, no to po 2 kawach odwalisz dzisiaj sporo spraw, robota Ci się pewnie w rękach pali. :D

Ja już też mam prezenty, zakupiłam nieco wcześniej.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 18:35
Cognac, :**********
Ja tez dzis jedna kawke wypilam , taka mleczata pije z dodatkami , aktualnie mam faze na piernikowa lub taka z kardamonem i vanilia :105: Jako kto pracujesz jesli moge zapytac?

mirunia, wlasnie wzielam sobie lyka hydry chociaz nie powinnam jej brac z betahistina bo sie gryza ale juz kiedys bralam przed rozmowa kwalifkacyjna i nie zeszlam :mrgreen:

Mnie ostatnio mdli z nerwow chociaz staram sie to olewac bo nie chce sie wpedzac w jakies lęki niepotrzebne.Tlumacze soebie ze przed egzaminami na studiach zawsze mnie mdlilo i nic to nie bylo powaznego bo to nerwowe wiec minie teraz tez.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 18:55
hejka kochane :)
byłam w pracy u dziewczyn i było nawet okej, ale jak na koniec weszła klientka w 4 mies ciąży i starali się 10 lat to wyszłam i się popłakałam koleżance i tak jakos mnie trzyma nie skupiam się na tym co robie, np. mięso teściowej położyłam na podłogę aaa :roll: zajme się notatkami za chwile , czasami mam ochote uciec i schować się spowrotem w pokoju ale nie wolno mi co nie :roll:

-- 18 gru 2014, 17:58 --

dostałam od koleżanki z pracy perfumik, wybrałam sobie podróbke bruno banani :105: lubie ten zapach, kiedy dostałam oryginal od siostry i

-- 18 gru 2014, 18:01 --

platek rozy, to relaksujemy się razem, ja tez meliske sobie trzasnę :**
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 gru 2014, 19:04
Witajcie Kochane :papa:
U mnie dzisiaj OK :shock: odpukać i wypluć przez lewę ramię ;)
Choinkę kupiłam :mrgreen: ale nastrój jakiś średnio świąteczny jak za oknem +10 stopni :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 gru 2014, 19:04
A jednak miałam czuja, żeby nie iść na te zakupy. Miałam kupić tacie pasek do zegarka, a mama źle zmierzyła. Tzn. zmierzyła dobrze, ale wpisała inny numerek i pan zegarmistrz się dziwnie patrzył :roll: Muszę iść jutro.

No, ale kupiłam jeszcze jakieś kosmetyki, co dołożę do prezentów i płyn do manicure gazetowego :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 gru 2014, 19:06
cyklopka :papa:
Co to jest gazetowy manicure ???
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2014, 19:12
amelia83, :********* Hey Kochana :) dobrze ze wyszlas z domku :smile:
Tez uwielbiam perfumy , aktualnie na zmiane uzywam rihanna-rebl-fleur-, Coco Mademoiselle, i arabskich Sandra te zapachy u mnie ostatnio kroluja :)

Sortuj wg