Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 gru 2014, 11:30
detektywmonk, cześć, gdzie te galaktyki się zderzą, skąd ta wiadomość?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 gru 2014, 12:06
Z geodezji przyjechali. Budzę mamę. Mówi że nie wstaje. Przyszła sąsiadka że musi koniecznie podejść. Wpuściłam do mamy. W pokoju smród alkoholu. Nie mam zamiaru matki kryć. Mama będzie miała przerąbane w okolicy, na mnie też się odbije, ale w mniejszym stopniu niż znoszenie tego wszystkiego i ciągły strach że się zapije na śmierć.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 gru 2014, 12:19
Infinity, hej, widzę ze nie wesoło u Ciebie, przykre.

Ja też dupowato się czuje po ostatniej zmianie leków, a w ogóle to dupowato czuje się.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 12:54
Infinity, :( :********
JERZY1962, hej a poza nastrojem co słychać, ;) co porabiasz?
ja od kilku dni bawie się w perfekcyjna panią domu :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2014, 13:23
Dzień dobry :papa:

JERZY1962, czuję się dzisiaj tak samo jak Ty :mhm: siedzę w pracy i ledwo kumam to co robię... oby do 14ej, już niedługo, może wytrzymam....

Infinity, trzymaj się mocno, ciężko w takim domu, gdzie nie masz wsparcia i sama musisz to ogarnąć :bezradny:

amelia83, widzę, że idzie Ci coraz lepiej, no, no perfekcyjna pani domu... :great:

Spamowa wyspa

przez Cognac 18 gru 2014, 13:49
Witajcie wszyscy :) No no, nie smucić mi się tu, toż to spamowa wyspa, z palemkami, błękitnym oceanem, złotym piaseczkiem;) Starczy popatrzeć i smutki może zbledną.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 gru 2014, 13:58
amelia83, dużo czasu spędzam przed kompem tak sobie klikając tu i tam :smile:

mirunia, kuzva to samopoczucie i leki pierniczone, muszę chyba jakoś rzucić Tranxene jak lepiej się poczuje.

Cognac, hej, piękny widoczek tam się teraz znaleźć z kupą pieniędzy w kieszeni i na karcie :105:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 13:59
mirunia, hejka :) dasz rade, jeszcze godzinka spokojnie :***
ja w domu już lepiej się czuje ale gorzej jak mam wyjść i za dużo stresów przez ostatnie dni,

ja się gubię często jak choćby szybko dla mnie za dużo się dzieję i czuje, ze się ode mnie wymaga a ja myslę, że wymaganiom tym nie sprostam ... :roll: :hide: dziś około 16 tez planuje wyjść do dziewczyn i mam już lekkiego stresa Cognac, hejka no wide tam nas wszystkie ze spamowej na tej cudnej wyspie :105:

-- 18 gru 2014, 13:03 --

JERZY1962, ja sobie jem musli z jogurtem, potem przepisze sobie notatki, które mam od koleżanki ze szkoły
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 gru 2014, 14:06
Siemacie :mrgreen:
ja zaraz muszę się zbierać na terapie :P
inna historia że nie zrobiłam zadania domowego :P będzie o-pe-er od T. :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 14:08
a to tranxene to na co?

dziś z siostra długo rozmawiałam przez telefon, tam u nich tez problemy zdrowotne mojej bratowej
mama i siostra pytaja się co chce na swieta ale ja nic w sumie nie potrzebuje oprócz tuszu do rzęs bo zauwazylam ze mi się konczy a zresztą wiedza ze ja się ze wszystkiego ciesze :P no i komin by mi się przydał..

-- 18 gru 2014, 13:13 --

acherontia-styx, hejka :) to udanej terapii :** i miłego
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Cognac 18 gru 2014, 14:15
JERZY1962, ha, mam Cię, no i wszysko jasne, to najpewniej przez Twojego avatara śnili mi się dziś rycerze Jedi, których musiałam zabijać, a nie bardzo się dało, bo miałam tylko kamienny miecz z minecrafta :| haha.

amelia83, widzę że ogarniasz życie, aż miło patrzeć :)

mirunia, do 14, wytrzymasz:) :) hah, ja o 12 przyszłam więc siedzę do 20 :P

Pisał do mnie ex, że chce się spotkać :hide: Musiałam mu odmówić, bo co. O czym tu rozmawiać. Mam fazę chowania się i unikania ludzi, więc mnie nie ciągnie na żadne spotkanie, a już szczególnie z ex :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 gru 2014, 14:21
odebrała paczkę prezent dla siostry o taki http://pl.dawanda.com/product/68048043- ... na-chandre :D

-- 18 gru 2014, 13:25 --

Cognac, hahah noo ciekawy ten sen :P Cognac, no i dobrze, nie musisz się zmuszać do spotkania z nim, jak się nie czujesz ;) a od kiedy nie jesteście razem?

.. :oops: czy ja ogarniam zycie to nie wiem :oops: ale dziękuję
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 gru 2014, 14:34
Cóż... Próbuje coś zrobić, ogarnąć na święta, ale nic nie idzie do przodu. Mama śpi, brat jest skacowany po 6 dniach ciągu, że nie ma ani z kim pogadać, a tym bardziej żeby ktoś pomógł w ogarnięciu domu.
Nie czuję zmęczenia, nic nie czuję oprócz ogromnego przygnębienia.

Spamowa wyspa

przez jasaw 18 gru 2014, 14:41
Byłam dzisiaj na badaniach krwi, bo w poniedziałek mam wizytę u diabetologa.Później poszliśmy z Mężem po zakupy-chiałam na obiad świąteczny cielęcinę, a nie zawsze można ją dostać, dlatego wolałam dzisiaj już to załatwić. Ale mniejsza z mięsem :D , cieszę się przede wszystkim, że uczestniczę w zakupach bez lęku, obawy, że nie dam rady...jest lepiej z moją psychiką, a to już poważny powód do zadowolenia :lol:

Dzisiaj wieczorem jedziemy z Mężem i Synem do młodszego Syna na urodziny /31/, ponownie zobaczę mojego Wnusia kochanego-Filipka :yeah: /Młodszy wyjechał :( /.

-- 18 gru 2014, 13:42 --

amelia83, Karinko, idziesz dzielnie do przodu, walczysz, nie poddajesz się :brawo:

-- 18 gru 2014, 13:43 --

Infinity, słów brak... ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg