Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 20:10
amelia83, 4 latka i chodze 3 razy w tygodniu po okolo 4 godziny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 gru 2014, 20:20
platek rozy, Kamilko, gdybym była troszkę zdrowsza, sama chętnie podjęłabym się takiej pracy... :mhm: / :why: ?/
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2014, 20:21
platek rozy, mam taką nadzieję kochana. Ja tak myślę, że udaje mi się w ogóle dotrzec, dzięki temu, że myślę sobie o tym, że wam wieczorem napiszę, jak kiepsko mi ten poranek szedł i wy to zrozumiecie... Ot taki trik, że mogę sobie pozwolic na słabośc i to paradoksalnie daje mi siłę.

Z terapeutką obgadałam wzięcie tego leku na noc i powiedziała, że jeśli jestem w stanie wytrzymac, to może nie brac, bo lepiej dla terapii, aby emocje nie były maks stłumione. Zastanowię się.

amelia83, spróbuj jakoś ze szkołą załatwic, a może się uda jakoś ten rok zaliczyc. Nic nie tracisz próbując, jak nawet się nie uda, to efekt będzie taki sam jakbyś rzuciła, a zawsze jest szansa, że nabierzesz wiatru w skrzydła. Może byc przecież bez fajerwerków, byleby do przodu. W końcu szkoda już nawet tej pracy którą włożyłaś. Kochana tak naprawdę zastanów się i podejmij decyzję po prostu dobrą dla siebie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 gru 2014, 20:25
Witajcie w dzień u mnie super:-) odwiedziłam znajomych przywieźlismy choinkę potem zakupki. .. mała juz wyszykowana do spania ubranka do przedszkola juz wyjęte teraz tylko noc oby przespać i będzie dobrze:) jeśli chodzi o Elicee bo też na tym jestem od półtora roku to powiem tak... biorę 10 mg na dobę a czuje się różnie. .. myślę że przy dłuższym stosowaniu to na każdym leku będzie w kratkę bo organizm się przyzwyczaja do leku a nasze organizmy różnie reagują np na stres pogodę czy nawet jeśli chodzi o cykl. Ogólnie raczej się trzymam, funkcjonuje w miarę normalnie, czasem leki łapią głównie w nocy ale w dzień tez się zdążają ale nigdy nie do tego stopnia żeby brać coś doraźnie. ..

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 gru 2014, 20:33
kosmostrada, hej, hej :papa:
Kochana ja mam dzisiaj też dzień kocykowy, nie jestem w stanie nic robić... mdli mnie, czuje ucisk w żołądku, jest mi po prostu źle. Poszłam do apteki po krople żołądkowe, melisę i travisto. Ciut lepiej po tych kroplach i melisie.
Proponuję Ci zamiast stoperanu - węgiel leczniczy, tak ze 4 tabletki pogryźć i popić dużą ilością wody... mnie bardziej pomaga. No i oczywiście elektrolity, żeby się nie odwodnić.

jasaw, super, że pielęgnujesz takie chwile jak urodziny. Mąż zadowolony, Ty też masz satysfakcję, czyli sama radość i miłość :great: oby jak najdłużej :105:

amelia83, cieszę się, że poczułaś się lepiej i planujesz już następne dni.... zdrowiej Karinko :great:

tosia_j, no co zrobić, jak kotek upodobał sobie Ciebie i chciał towarzyszyć w wizycie :bezradny:

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 20:36
kosmostrada, noo tak, dokładnie jak napisałaś, rozważam wszystkie za i przeciw platek rozy, oo 4 latka, ja kiedyś zajmowałam się dziewczynką 4 latka i jej bratem 9 lat chyba miał bo był po przyjęciu i mieszkałam z nimi od poniedz do soboty, mała rano zaprowadzałam do przedszkola, potem odbierałam, chodziłam z nimi na basen, pomagałam w lekcjach, obiadki śniadanka kolacje jak druga mama, przez kilka miesięcy miałam jeszcze drugą prace na pół etatu

-- 16 gru 2014, 19:40 --

chocovanilla, mirunia, hejka kobietki :)
tez bym już chciała choinke :105: , ale u nas jest bardzo ciepło w pokoju i mogłaby nie wystać do świąt
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zebrec 16 gru 2014, 20:40
Dobry wieczór! Jak Wam minął dzień? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 gru 2014, 20:42
chocovanilla, witaj :papa: ja jestem dopiero 3 miesiąc na Elicei, więc powinno być coraz lepiej, dobrze na esci zareagowałam, chociaż na początku miałam objawy uboczne dość duże.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 gru 2014, 20:42
Co do choinki to u nas tez ciepło ale mój mąż ma bzika na punkcie świąt. ..

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 20:44
kosmostrada, pewnie ze zrozumiemy :********* Kochana , pomysl o tym leku , jesli jednak czujesz ze bardzo sie meczysz to moze jednak wez. Nie wiem co Ci poradzic ,...

jasaw, Aniu myslez e bys byla bardzo zadowolona z takiej pracy :********** ale zdrowko najwanziejsze ! Poza tym Ty masz malusie wnuczki i one Ci daja radosc :mrgreen:

amelia83, fajna taka praca zeby sobie cos dorobic , ja narazie jestem zadowolona :)

Zebrec, : :papa: :papa: hey , hey , u mnie w miare , slucham muzyki i niebawem ide sie plumkac :) a Ty jak sie miewasz?

Kurcze meczy mnie teraz jakies napiecie w glowie i w oczach.... :bezradny:
Ostatnio edytowano 16 gru 2014, 20:45 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 gru 2014, 20:45
mirunia, ja nie pamiętam już początków ale teraz np jak jej nie wezmę przez kilka dni to mam tak jakby mi w mózgu obraz przeskakiwal lub może zacina się. .. dziwne uczucie nawet nie umiem tego nazwać. ..

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 20:46
Zebrec, hejka, mój w kuchni ze ścierą w rękach :)) generalne porządki
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 gru 2014, 20:46
kosmostrada, mirunia, widzę, że ze mnie na Was przeszło - ja wczoraj miałam taki dzień do niczego. problemy żołądkowe itp., nawet jadąc autobusem musiałam z niego wysiąść, bo bym chyba tam zemdlała. jak wróciłam do domu to od razu wskoczyłam pod kocyk i przespać się 2 godzinki.

tak w ogóle witam Wszystkich :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 gru 2014, 20:46
Teraz miewam coś takiego ze czuje ucisk w głowie i strasznie wtedy się denerwuje... co to może być? Czuję wtedy złość i aż mi niedobrze

Sortuj wg