Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 17:26
Cognac, tosia_j, mirunia, :********* Hey Kobietki :papa: :papa:

mirunia, pociesze Cie ze u mnie ostatnie dwa dni tez jakies nerwowe , napiecie czuje ... nie lęki ale takie jakies napiecie i mdli mnie.

Ale znam powod , najprawdopodobniej sie boje bo w tamtym roku po swietach mialam natezenie nerwicy i objawow, lapalam po kilka atakow paniki tygodniowo i chyba podswiadomie sie tym denerwuje.

Poza tym bylam dzis u Madzi , pozniej zrobilam jakies drobne zakupy w biedrze i przyszlam do domu gotowac obiad. Nie mam jeszcze zakupow swiatecznych , na Wigilie ide do ciotki ale reszte swiat raczej domowo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 gru 2014, 17:57
platek rozy, cześć Kochana :papa:

Mnie też właśnie mdli jakoś, nigdy nie miałam ze strony żołądka jakichś kłopotów, a wczoraj i dzisiaj bardzo czuję ten żołądek. Burczenie, przelewanie i jakby kamień tam siedział.
Gotuję teraz krupnik na jutro, na razie będę jadła coś lekkiego, a kolację chyba sobie odpuszczę i przegłodzę się.

Cieszę się, że masz zajęcie z Madzią i zapominasz o smutkach. :great:
Płatku, to tak jak ja, wigilię i pierwszy dzień świąt mam u Brata, więc też nic wielkiego szykować nie będę, ale coś muszę sobie przygotować :D
W niedzielę ubiorę już choinkę, bo w przyszły tydzień pracuję i po ciemku /przy świetle/ nie lubię się "gimnastykować" z ozdobami itp.

Wzięłam tą hydro i zaczyna mnie lekko usypiać, w głowie mi się kręci :roll:

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 18:36
hejka Kobietki :)

Tosia no rzeczywiście ciekawa sprawa z tym kotem u psychiatry :D haha i na doktorce wrażenia nie zrobił ten siedziący kot?
ja wysprzątałam prawie całą kuchnię, pomyłam okna, uprałam firanki, powiesiłam swieże i pachnące wyczytałam w necie żeby firanki były bielsze do proszku do prania dodać proszek do pieczenia i tak zrobiłam :P w szafkach pomyłam wszystkie słoiczki od przypraw kaw herbat mikrofale mam porządeczek, na jutro zostawiłam sobie dwie dolne szafy z garnkami i ze spożywczymi rózniastymi rzeczami
teraz usiadłam z zieloną herbatką, postanowiłam sobie, że nie będę pic kawy(teraz zle działa na mnie, trzęsę się w środku, taki niepokój)
aa i posegregowałam śmieci

wolę się nie skupiać na swoich myślach bo rozkminki mam nieciekawe jak dłużej posiedzę sama, robie co mam do zrobienia tak z automatu jakby
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 gru 2014, 18:52
amelia83, :great:

Ja też segreguję ... i wynoszę, jak się kupa uzbiera :shock:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 16 gru 2014, 19:09
amelia83, a tam siedzacy...łaziła jak nakrecona. ja nie strofowalam jej wpierw z grzecznosci ze ich, a doktorka ze moja :D
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 gru 2014, 19:15
Pozdrawiam Spamowiczki/Spamowiczów :lol:

amelia83, <3 :D

Dzisiaj mój Mąż ma urodziny. Ja, jak za dawnych lat, nie wiem skąd :shock: , znalazłam mnóstwo energii, siły, chęci...przygotowałam obiad, taki, jaki lubi mój Mąż, upiekłam ciasto...miłe zaskoczenie :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 19:31
tosia_j, :lol: noo dobre
jasaw, :*** super mąż na pewno zadowlony i ma świetą, kochana żonę :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2014, 19:38
Dobry wieczór dziewczyny!!!

platek rozy, mirunia, oj ja też dziś nie najlepiej zwłaszcza żołądkowo...

Musiałam przed terapią wziąc stoperan, bo myślałam, że z domu nie wyjdę. Dziś nawet nie było najgorzej na terapii, ale tak się wyczerpałam porankiem, że ledwo w pracy usiedziałam, telepało mnie z zimna, spac mi się chciało ( wypiłam 2 herbaty i kawę). Niestety nawet błąd zrobiłam w fakturze z tego wszystkiego. Wróciłam do domu, to rzuciłam się do wanny rozgrzac się i na drzemkę. Teraz trochę lepiej, ale nici z moich wieczornych planów, mam siłę tylko na leżenie w kocyku.

amelia83, jak dobrze kochana słyszec, że odbiłaś się od dna, teraz może będzie już lepiej! Nawet nie wiesz jak się cieszę...

jasaw, warto jest życ, dla tych paru chwil gdy człowiek się czuje sobą, nie? :great:

tosia_j, ty się lepiej przyznaj, że poszłaś z kotem do psychiatry... :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 19:38
koleżanka z pracy zadzwoniła, odebrałam :D do tej pory nie interesowało mnie kto dzwoni, po co i miałam lęki :roll: ; noo i powiedziała, że tęsknią za mna, ja chciałam się nich przejść odwiedzić choć n chwile, nie do pracy pogadać, wczoraj właśnie o tym myślałam, ze oswoje się i łatwiej mi będzie wrócić już pracować
i może jutro albo pojutrze zobaczę, popołudnia mam całkiem niezłe od dwóch dni
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 gru 2014, 19:47
amelia83, dziękuję :roll:
Karinko, może uwierzysz, że mnóstwo ludzi Cię kocha, lubi, tęskni za Tobą...
Próbuj wszystkiego, co podpowiada Ci serce...i rozum!

kosmostrada, to prawda :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 19:47
kosmostrada, ja też się cieszę!! :)) to odpocznij kochana, zregeneruj siły, ale pisz tu z nami ;)

wiecie, zastanawiam się co ze szkołą, cały czas rozkminiam za i przeciw czy zrezygnować ,atakie myśli mam w gorszych chwilach :oops: > czy dam radę pocisnąć ze szkołą, mam kilka zaległych zaliczeń ale do nadrobienia i nauczenia nooo i postanowiłam dać sobie czas, moja psychiatra chciała dać mi zaświadczenie do szkoły jak bylam 2 tyg temu u niej ale wtedy byłam w takim stanie ze nie zareagowałam , może zwiekszona dawka antydepresanta się rozkręci i będzie lepiej z koncentracja, pamięcią ;
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez tosia_j 16 gru 2014, 19:49
kosmo, no tak - weszlam do gabinetu z kotem :) ich
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 20:02
kosmostrada, :********** powiem Ci ze ja na poczatku terapii tez reagowalam wielkimi nerwami i lękami , pozniej z biegiem m czasu to sie zaczelo uspokajac .
Mysle ze u Ciebie bedzie podobnie:)

amelia83, ogromnie sie ciesze ze sie lepiej czujesz :********* oby tak dalej! Trzymam kiciukaski
:great:

jasaw, Super ! Maz pewnie zachwycony???? :**********

mirunia, Madzia slodka i lubie sie z nia bawic , jest nawet maloplaczliwa i dosc sie slucha .:)
Lubie dzieci ,zawsze zalowalam ze nie moge miec swoich....
To jedziemy na tym samym wozku z mdlosciami :bezradny: mam nadzieje ze to nam szybko minie.Ja dzis pichcilam watrobke drobiowa z jabluszkami doprawiona majerankiem. :smile:

Arasha, :*********** tez segreguje a ostatnio zawiozlam ze znajomym stare gazety i ksiazki jeszcze z technuikum i podstawowki ktore byly spakowane w piwnicy i zarobilam sobie 37 zl :) a skup mam niedaleko to nie spalilo sie paliwa wcale :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 20:08
platek rozy, a Madzia ile ma lat? na ile godzin ja pilnujesz? tosia_j, :lol: kot Cie najwyraźniej polubił
M. Luther King

Sortuj wg