Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2014, 17:28
Wkurzyłam się na panią od chemii, bo siedzieliśmy godzinę i czekali na wszystkich, potem doświadczenie, mycie probówek i brakło czasu na sprawdzianie. No i nie będzie szósteczki i nie będzie stypendium, chyba że mi jeszcze ktoś coś ponaciąga.

Miałyśmy się dzisiaj integrować po zajęciach, poszły 4 osoby. Ale przynajmniej nie jestem outsiderem tylko trzonem, drzewem wręcz. I sama piwo piłam, bo reszta chciała grzane wino, a nie było. A piwo bdb, dużo miodu.

Jutro jeszcze jakaś kartkówka, a ja mam już dość szkoły, na prawdę potrzebuję końca semestru, bo mnie zaczyna wszystko denerwować w szkole. Łącznie z osobami, które za dużo mówią.

Ale ładnie mi psychiatra ostatnio powiedziała, że to nie jest tak, że ja się nie umiem cieszyć, a ktoś inny się cieszy jakimiś rzeczami typu "O rety rety jak tu ładnie/jakie fajne dziecko/jaki śmieszny kolega/jak ja kocham tę piosenkę", kiedy normalnie jest brzydko, bo to jest ciężka przypadłość zwana egzaltacją :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 gru 2014, 17:39
cyklopka :papa:
Zazdraszczam piwa z miodem, ja ostatnio nie mogę w ogóle alkoholu, zaraz mnie lęki łapią :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 gru 2014, 17:43
Witajcie moi drodzy!

No nie te lata chyba już, bo tak się urąbałam tymi uszkami, że teraz z ulgą wstawiłam karkówę na obiad do piekarnika i nareszcie przysiadłam. Młody lepił ze mną, nie wiem ile ulepiliśmy tych uszek, bo straciłam rachubę... Pyszne, mistrzowskie wręcz, mam nadzieję, że będą równie dobre po rozmrożeniu. Pierniki już jutro, bo ręka mnie boli i całe ciało woła - dośc!

cyklopka, to mówisz, że nawet dobrze, że nie cieszymy się ekstatycznie?

mirunia - dziękuję za cynk o leku, to faktycznie bez strachu łyknę na noc przed terapią, może nie będzie mnie tak telepac z rana. Nie spytałam się doktora, czy mogę brac doraźnie, czy muszę brac codziennie.
Ostatnio edytowano 13 gru 2014, 17:43 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 gru 2014, 17:43
Witam ponownie :papa: :papa:

No trochę lepiej mi się zrobiło po południu, miałam od rana jakieś dziwne stany, lęki, osłabienie, zawroty... itp. dzięki Bogu przeszło, minęło, a już się bałam, że wrócił lęk wolnopłynący taki sprzed leczenia. Dałam radę to powstrzymać i ujarzmić jakoś... a może pogoda miała wpływ? Już dobrze :great:

cyklopka, przeżyjesz jutrzejszy dzień i dasz radę, jeszcze trochę i będzie koniec semestru :great:
Wzmocniona piwem z dużą domieszką miodu dotrwasz do finału z dobrymi ocenami, tego Ci życzę!

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 gru 2014, 17:44
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 gru 2014, 17:46
Zalatana23, w Jysku są często promocje, mozna naprawdę kupić ciekawe, niedrogie rzeczy. Można online...ja mnóstwo zakupów robię w internecie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Cognac 13 gru 2014, 17:46
mirunia, nie chce Cię martwić, ale najprawdopodobniej masz wirusa na kompie.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2014, 17:47
Zalatana23 napisał(a):cyklopka :papa:
Zazdraszczam piwa z miodem, ja ostatnio nie mogę w ogóle alkoholu, zaraz mnie lęki łapią :bezradny:

Po jednym jest dobrze. Po więcej mogły by być lęki, więc uważam na siebie :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2014, 17:48
Dla ferDka

Obrazek
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 gru 2014, 17:49
mirunia, a jaki masz program antywirusowy? Może zrób skanowanie pełne...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2014, 17:49
kosmostrada napisał(a):cyklopka, to mówisz, że nawet dobrze, że nie cieszymy się ekstatycznie?

Można, nawet trzeba, ale wtedy kiedy są adekwatne bodźce, a nie przeżywać każde wypowiedziane przez siebie zdanie :o

kot mi oddycha :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 gru 2014, 17:51
kosmostrada, cześć Kochana :papa: :papa:

pobierz doxepin codziennie przez pewien okres, bo tak z doskoku może Cię zbyt usypiać rano, a jak systematycznie będziesz brać, to organizm oswoi się z nim i zadziała. Jutro niedziela, więc wolne, to łyknij dzisiaj na noc i jutro zobaczysz jaki efekt i samopoczucie. Na mnie działał dobrze, na początku wiadomo, lekka ospałość, ale to mija i ma się potem całkiem dobry nastrój i humor. Byłam nawet na zagranicznych długich wakacjach na tym leku i czułam się extra :yeah:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 gru 2014, 17:52
jasaw napisał(a):Zalatana23, w Jysku są często promocje, mozna naprawdę kupić ciekawe, niedrogie rzeczy. Można online...ja mnóstwo zakupów robię w internecie.

jasaw właśnie tam próbuję upolować :mrgreen:

kosmostrada uszka, karkówka... Ja w totalnym lesie :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 gru 2014, 17:52
mirunia, hej Słonko! To dobrze, że ci się uspokoiło, jednak nawet jak się bierze leki są słabsze momenty. Ja mam to sprawdzone na własnej skórze, ale jak dotąd uspokaja się, a przynajmniej nie wraca z takim nasileniem jak przed lekami. Pogoda dziwna, przynajmniej u mnie, było bardzo ciepło, nawet jakieś robaczki się obudziły na ogródku. Poranny spacer byłby mega przyjemny, gdyby nie zimny wiatr. A może po prostu trochę się osłabiłaś ostatnim szaleństwem porządkowym. Jeszcze jedna wersja - masz huśtawki, od maks energii do energetycznego dołka, na co organizm reaguje lękowo. Tak możesz reagowac na lek, w końcu ta równowaga nie jest naturalna, tylko wspomagana chemią i jakieś zaburzenia mogą byc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg