Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 12 gru 2014, 16:13
Fizli, to się cieszę. ;) Jakie plany na weekend?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez madeline1111 12 gru 2014, 16:13
Fizli, cóż tam masz na biurku ? Pajączek, czy to tylko moja imaginacja?:)

Spamowa wyspa

przez Fizli 12 gru 2014, 16:14
ptaszniki

-- 12 gru 2014, 16:15 --

Zebrec, siedzenie w chacie jak zawsze
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 gru 2014, 16:23
jasaw, :papa: witaj Kochana... może taki dzień masz dzisiaj, też miewam takie chwile, ale one mijają. Wyrzucaj z głowy te dziwne refleksje. Jutro będzie lepszy dzień :great: trzymaj się!

Infinity, lepiej już, minęły lęki? Dużą dawkę propranololu wzięłaś, mnie by serducho stanęło :shock:

Cześć chłopaki- pajęczaki :papa:

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 gru 2014, 16:24
Zbieram się na jubileuszową galę grupy literackiej. Specjalnie na tą okazję kupiłam spódniczkę. Boję się. Będę czuła się jak debilka która nijak nie pasuje do reszty, ale coś mnie diabelnie kusi, aby w tym uczestniczyć.

-- 12 gru 2014, 16:25 --

mirunia, mnie to nie ruszyło, nic a nic. Na mieście mnie dusiło, zatykało. Teraz wezmę jeszcze klozapol dla bezpieczeństwa.

Spamowa wyspa

przez jasaw 12 gru 2014, 16:26
mirunia, witam, witam Kochana :D
Tak, wiem, że to minie. Czasem narzekanie pomaga :roll:

-- 12 gru 2014, 15:27 --

Infinity, Kasiu, propranolol lepiej rozłożyc na mniejsze dawki w ciągu dnia. Wiem, bo dość długo zażywałam go...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 gru 2014, 16:27
Uciekam. Odezwę się w autobusie.

Spamowa wyspa

przez jasaw 12 gru 2014, 16:28
Miłego spotkania Kasiu :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2014, 16:29
Witajcie ponownie!

Wiatr się pojawił, pada deszcz, wiadomo - boli mnie głowa. Zakupy zrobione, kupiłam już składniki na pasztet i schab do upieczenia, aby przed samymi świętami, jak najmniej się nalatac. A w piekarniku siedzi piękny świeżutki łosoś bałtycki.
Wczoraj był bardzo aktywny dzień, z rana pies i dom, potem praca, po pracy prosto do doktora, a po doktorze pędem powrót autobusem do kosmetyczki ściągnąc lakier z paznokci. Bojam się wielu elementów z tego dnia, ale bardzo byłam zadowolona,że przetrwałam. Sama sobie taki plan narzuciłam, to taki trening na sucho przed dniami, które oprócz napiętego terminarza będą miały w swoich ramach dodatkowo jakąs większą dawkę stresu.

Moi drodzy, jak wasz piątek?

-- 12 gru 2014, 16:33 --

Zapomniałam kliknąc w posta wyślij, wysłałam, a w tym czasie tyle wpisów :D

Infinity, baw się dobrze!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 gru 2014, 17:04
kosmostrada, cześć Pracusiu :papa: to teraz Ty mnie zawstydziłaś, bo ja jeszcze żadnych zakupów spożywczych nie poczyniłam :shock: Wczoraj po południu pojechałam z Bratem do Tesco po choinkę :D Chciałam mieć nieco mniejszą, taką na okrągły stolik i kupiłam fajną, zgrabniutką sosenkę 120cm - mniej miejsca zajmuje, mniej rozkładania, mniej ozdób do wieszania... same plusy. Przy okazji kupiłam sobie fajny sweterek-tunikę, w kolorze bladego różu z norweskim, białym wzorkiem nad ściągaczem... taki typowo zimowy i w dodatku miły i cieplutki :yeah:
Zakupiłam też prezenty dla dzieciaczków pod choinkę, ale muszę Wam powiedzieć, że są drogie zabawki w Tesco... :shock:

kosmostrada, bardzo pracowity i aktywny dzionek miałaś wczoraj i sporo spraw załatwiłaś, no narzuciłaś sobie niezłe tempo :great: super, dałaś radę i będzie coraz lepiej z tą żywotnością jak się wejdzie w taki wir zajęć :yeah:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2014, 17:30
mirunia, hej Kochana! Ja muszę kombinowac ostro jeśli chodzi o spożywkę, bo Wigilia u mnie, więc sporo do zrobienia i dobry musi byc plan, aby wszystko ogarnąc. A gotowanie akurat lubię i zakupy spożywcze też. Sprzątanie, czyli to czego nie znoszę zostawiam sobie na koniec.
Sporo masz załatwione, nie bądź taka skromna... ;) Mi jeszcze brakuje dwóch prezentów. A choinkę zostawiam chłopakom, najwyżej przywleką drapaka :D Z dużymi wkopywanymi jest problem, bo trzeba jechac do ogrodnictwa, a my wciąż bez samochodu. Mała nie może byc, bo śmiesznie, jak się ma prawie 4 metry wysokości pokój.
Zazdroszcę tuniczki, uwielbiam tuniki, a twoja brzmi piękniaście. :105: Ja w tym miesiącu się nie rozpieszczę, ale może jutro coś w lumpku wynajdę, tak chociaż na humorek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 12 gru 2014, 18:41
hej :papa:
Ja na zakupy ruszam od poniedziałku :mrgreen: W weekend nawet się nie wybieram bo wiadomo co będzie się działo. Poza tym jutro lukruję pierniki a w niedzielę jadę do Wa-wy, więc nawet nie mam kiedy :bezradny:
mirunia zabawki, gry itp dla dzieci zawszę kupuję przez internet. W sklepach przebitka jest koszmarna, a do tego te tłumy ...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Cognac 12 gru 2014, 18:54
Podziwiam Was dziewczyny, że macie tyle krzepy do tej domowej pracy. I że przygotowujecie święta miesiąc wcześniej :shock: Ja rodziny nie mam i nie wyobrazam sobie jakoś, kiedykolwiek potrafiła ogarnąć święta, nikt mnie nie nauczył, jak ja sobie poradzę, jak będe sama miała rodzinę :shock: będzie ze mnie wyrodna matka i kiepska żona, idealna do porzucenia :oops:
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2014, 18:55
Zalatana23, hej, hej! Powiem ci, że byłam dziś z rana i już ludków sporo, więc co to będzie w weekend... Dobrze że masz możliwośc ruszyc na łowy w tygodniu.
A co cię gna do stolicy?
S. Beckett

Sortuj wg