Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez maridadi 09 gru 2014, 13:24
ludzie-czy wyscie powariowali? piszecie takie bzdury na temat pronoranu /piribedilu/ ze rece opadaja. jestem na tym leku od 6 lat i wiem na jego temat wszystko.jednoczesnie pomogl i zrojnowal moje zycie.nie mam nic a mialam wszystko.bezwiednie zrobil ze mna co chcial a ja nie moge juz bez niego zyc. to gorsze niz narkotyki bo od nich mozesz sie uwolnic-od tego leku nie.to nie zabawka na chwile depresji.da ci szczescie na chwile a potem zniszczy i uzalezni.kazdy zrobi jak chce ale czytajac jak lekko i niefrasobliwie opowiadacie o tym leku zmrozilo mnie bo wiem jak sie to konczy.

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 gru 2014, 13:31
maridadi, czy w tym wątku przeczytałeś coś na temat pronoranu /piribedilu/ ???
Chyba nie, więc nie pisz do nas takich pretensji: "ludzie-czy wyscie powariowali? piszecie takie bzdury na temat pronoranu /piribedilu/ ze rece opadaja", bo to NIE tyczy nas.
Napisz to wątku, w którym przeczytałeś te "bzdury". :!: :!: :!:

Spamowa wyspa

przez Arasha 09 gru 2014, 14:10
Hej wszystkim :D ... a nikogo nie ma :shock:

Cognac, kurujesz się u siebie czy w Kraku ? Buła z czosnkiem powiadasz :lol:

-- 09 gru 2014, 13:12 --

mirunia, coś Ty taka nerwowa dzisiaj :roll: ? Wyluzuj :P Kobitce się wątki pomieszały i trudno ... Swoją drogą ja na ten lek jeszcze na forum nie trafiłam, więc albo przeoczyłam albo tam się mało pisze ... Gdyby to było takie cudo, to pewnie prędzej czy później i na spamową wieści by dotarły :? W każdym razie ostrzeżenie przyjęte !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 gru 2014, 14:32
Witajcie :-) ja też przeziebiona i tak się zastanawiam czy Wy też tak macie ze jak Wam coś dolega to i psychicznie gorzej się czujecie? Nie wiem już sama czy to skutek przeziebienia ze znowu gorzej czy kwestia siedzenia w domu i braku zajęć. .. do tego jestem jak bomba... wszystko mnie denerwuje... mała włączyła wyjącego kota i juz znieść nie mogę tej zabawki:/

Spamowa wyspa

przez Arasha 09 gru 2014, 14:54
chocovanilla, hej :papa:

Na drugi raz musicie rozważniej wybierać dla córki zabawki 8) A teraz pozostaje tylko czekać aż bateria siądzie :bezradny:
Swoją drogą chciałabym zobaczyć takiego wyjącego kota ... Ma ktoś może nagranie video :roll: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 gru 2014, 15:04
Jest koszmarny... on wrzeszczy nie miauczy :/

-- 09 gru 2014, 15:07 --

Zaatakowało mi zatoki.. bolą mnie kości twarzy i do tego depresja dopada...

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 gru 2014, 16:08
Arasha, no raz na jakiś czas chyba można być na dynamicie :mrgreen: .... w pracy było trochę zawieruchy i może dlatego nie spodobała mi się ta wypowiedź z pretensjami, bo i za co? zareagowałam z mety :mrgreen: bo trzeba najpierw poczytać o czym się tu pisze i w jakim wątku zanim puścimy palce na klawiaturę, tak mi się wydaje ;) ;) ;)
a grzeczności nigdy dość!

chocovanilla, przykładaj sobie na zatoki /przed spaniem/ rozgrzaną na patelni sól, wsyp ją do jakiejś szmatki lub skarpetki i nagrzewaj zatoki. Bardzo dobrze robi taki ciepły okład. A samopoczucie owszem może być gorsze podczas choroby/przeziębienia, bo dodatkowo dokuczają nam inne objawy i wtedy czujemy się całkiem do kitu. Kuruj się :D i będzie dobrze.

Spamowa wyspa

przez Arasha 09 gru 2014, 16:31
mirunia, specjalnie zaczęłam węszyć w sprawie tego piribedilu, bo mi to spokoju nie dawało 8) i faktycznie jest wątek poświęcony tej substancji liczący aż ... 3 strony :shock: Ale uwaga ! na spamowej ta nazwa też padła - dokładnie 8 listopada w zapytaniu ferdka do płatka odnośnie jej leczenia :? Ktoś musiał nieźle przekopać tę naszą spamową :mrgreen:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 gru 2014, 16:35
Co do zatok to próbowałam z woreczkami z solą i nic nie dało, grałam tez lampa solux i tez bez rezultatów. .. mam krzywa przegrodę wiec chore zatoki to norma ale teraz mi strasznie dokuczają. .. te specyfiki w sprayu do nosa i gardła to kilkanaście razy dziennie używam ale i tak nie jest dobrze...

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 gru 2014, 17:04
Arasha, a to ciekawa sprawa :mrgreen: :mrgreen:

chocovanilla, w takim razie zafunduj sobie w aptece tabletki Sinulan, to ziołowy preparat bardzo dobry na zatoki, rozrzedza wydzielinę zatok i ułatwia oczyszczanie. Jeżeli stosujesz krople do nosa na bazie xylometazolinu, to uważaj na nie, bo nie można zbyt często i długo ich używać... wysuszają śluzówkę nosa i uzależniają. Lepsze są spraye na bazie wody morskiej np. disne-mar, nawilżają i ułatwiają oddychanie.

Spamowa wyspa

przez Arasha 09 gru 2014, 17:20
mirunia, ach ta moja dociekliwość i drobiazgowość( żeby nie powiedzieć dosadnej :mrgreen: ) :time: A Ty masz chyba większe luzy dzisiaj w pracy, że zaglądasz na forum ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 gru 2014, 17:32
Arasha, ja już jestem w domu, zdążyłam już nawet zjeść obiad. :mrgreen:
Miałam w pracy chwilę przerwy na kawę około południa, ale od rana miałam niezłą zawieruchę, później było trochę luzu.

Zastanawiam się właśnie za co by się wziąć, trzeba jakąś robotę pchnąć do przodu, ale mi się nie chce i to baaaardzo :bezradny:

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 gru 2014, 17:55
Mam vicks w sprayu tak ze chyba nie zaszkodzi... a wiesz co łyka łam sinupret tylko może za krotko

Spamowa wyspa

przez Zebrec 09 gru 2014, 18:55
Witam po długim dniu i nieprzespanej nocy! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg