Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 gru 2014, 12:17
Infinity, :D fajne, ten to jest świetny na dzisiejszy dzień :D pieski św.Mikołaj :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 gru 2014, 12:30
JERZY1962, szukam jakiejś świątecznej akcji charytatywnej, ale wyszukuje nieaktualne.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 gru 2014, 14:10
Dzień dobry moi drodzy!
Dla każdego wielki czekoladowy Mikołaj!!! :D
Kasieńka, Jerzyk - mikołajowe przytulasy!

Buro, buro, i jeszcze raz buro. Mogłoby chociaż śnieżkiem sypnąc... Ale mam radośc z mojej ptasiej stołówki na ogródku, okupuje ją banda wróblich łobuzów i sikorki. Jeszcze nie ma innych ptaszków, widocznie przylatują do miasta, gdy już jest srogi mróz. Biorę wtedy atlas ptaków, żeby sprawdzic, kto mnie w tym roku odwiedził. ;)
Zaraz wychodzimy z psem i po zakupy, kawał drogi na piechtę, bo samochód u mechanika, więc idziemy rodzinnie, cobym sama nie tachała.
Chciałam się pochwalic, jaki sweterek sobie dziś w lumpku kupiłam, od razu pomyślałam gdzie jest platek?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 06 gru 2014, 15:04
Infinity, świetny ten avek :105: , ale podejrzewam, że tymczasowy ... i wrócisz do poprzedniego :?

JERZY1962, stuknęło Ci 5000 i nie wysmarowałeś żadnego jubileuszowego posta. Nieładnie :nono: Tylko jakaś Mikołajowa Ci w głowie :pirate:

A płatka jak nie było, tak nie :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zebrec 06 gru 2014, 15:06
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 06 gru 2014, 15:10
Zebrec, witaj, wyjątkowo dzienną porą 8)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 gru 2014, 15:17
Arasha, hech :D nawet nie zauważyłem że to jest 5000 post ;)
Muszę się położyć na jakiś czas, wypije herbatkę i się położę odpocząć ;) Objedzony jestem i brzuch mnie pobolewa a przy tym jeszcze biorę antybiotyk jeszcze dwa dni :roll:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 gru 2014, 15:18
tosia_j napisał(a):Obawiam sie ze nieboszczykowe "tu" dotyczy trumny....

nie trumny tylko śląska.ale już niedługo do kręteł.na mikołajki jakiś dziwny ból i zniekształcenie brzucha.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez madeline1111 06 gru 2014, 15:29
Witajcie!! Ja dzis lezalam w lozku rekordowo do 13, ale choroba mnie usprawieliwia:)
Infinity, poczytaj o Szlachetnej Paczce, uczestnicze w tej akcji w szkole. Robilismy zbiórkę pieniędzy, mamy zrobić w przyszlym tygodniu zakupy i przekazać je najbardziej potrzebującym rodzinom z naszego miasta i okolic. kosmostrada, u mnie tylko oblodzone drzewa,wyglądają magicznie, tez czekam na sniezek!
Zebrec, Arasha, dzień dobry!:) nieboszczyk, mój ojciec leczyl sue n śląsku, choć jesteśmy z podkarpacia, może po prostu nie trafiles na rzetelnych lekarzy i życzliwych ludzi? Trzy mam za Ciebie kciuki!

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 gru 2014, 15:33
kosmostrada, też tulę

Arasha, tymczasowy na okres przedświąteczny i świąteczny, ale nie jestem pewna czy wrócę do starego.

madeline1111, znalazłam już, bazarek TOZ

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 gru 2014, 15:35
Witajcie mikołajkowo :papa: :papa: co ładnego dostaliście dzisiaj??? :105: :105:

JERZY1962, dzięki za pamięć i wór pięknych prezentów oraz za rózgę :D od nas dla Ciebie również jakaś rózga posłana... nie ma tak lekko. A tymczasem poleguj sobie i wypoczywaj, bo się namęczyłeś tak biegać z tymi worami od wczoraj. Limit pewnie wyczerpany na ten rok... poczekamy do przyszłego!

A właśnie, gdzie się podział płatek nasz kochany??? Hop, hop Płatku, pokaż się, bo tęsknimy :why:

Napracowałam się już dzisiaj nieźle, przetarłam okna od środka, poprałam firany i już zawiesiłam wilgotne... jest świeżo i pachnąco. He, he pomyłam również glazury w łazience i kibelku... i mam na dzisiaj dość! Też odpocznę teraz, może później umyję jeszcze wszystkie drzwi.... to chyba jakaś dodatkowa energia mnie dopadła przed świętami :zonk: :zonk: trzeba ją dawkować, bo się wyczerpie :time:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 gru 2014, 15:44
Witajcie Mikołajkowo :papa:
ja wróciłam z drobnych zakupów. Musiałam iść kupić prezent dla ciotki, bo w poniedziałek ma imieniny i wypadało coś kupić skoro ona zawsze o moich świętach pamięta :mrgreen: przy okazji kupiłam sobie kalendarz książkowy na nowy rok :mrgreen:
płatek róży widzę jest cały czas aktywna na facebooku. mnie bardziej zastanawia co z amelia83, bo się nie odzywa a ostatnio kiepsko u niej było.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez madeline1111 06 gru 2014, 15:45
mirunia, hej! Jak sobie pomyśle o przedswiatecznym sprzataniu to ciarki mnie przechodzą:D to nieźle dzis popracowalas!
Infinity, wlasnie czytam,bardzo fajna inicjatywa:)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 gru 2014, 15:55
madeline1111, lekarze którzy mnie kroili nie interesowali sie mną.zabierali dzwonek,dawali środki uspokajające zamiast przeciwbólowych,w szpitalach był niesłychany bałagan i smród,wszystko było we krwi,wymiocinach,odchodach i ropie.ściany,podłogi i łóżka.nie dostałem kul kiedy otwierali mi kolano i 3 tyg leżałem plackiem.kiedy zesrałem sie nikt mnie nie umył i leżałem w tym całe tygodnie.leczyłem sie na ortopedii a w szpilalu złapałem biegunke którą leczyłem pół roku.o niczym nie informowali i leżysz jak głupi kołek.teraz to by było nierealne jakiekolwiek leczenie.jestem tym zmęczony.tymi operacjami,olewatorstwem,niepewnością i tarzaniem się we własnych odchodach jak truchło w krętłach.chory,niepełnosprawny nie wyjdzie z własnych odchodów a trup nie wyjdzie z kręteł.na odwiedzinach widziałem dwie kobiety wyglądające jak zabite karpie bo lekarzom nie chciało sie zbadać im amoniaku we krwi i poddać dializie.nie to co w cukierkowym serialu szpital.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg