Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 12:34
mirunia, witaj Kochana :************ Ciesze sie ze psychicznie chyba lepiej siec zujesz?
Ja mam caly czas wysuszona sluzowke w nosie od kaloryferow i ciagle mnie kicha albo mam zapchany nos. Wczoraj dostalam od ciotki witamine w kropelkach zeby nos nawilzac i zobaczymy jaki efekt.

Co do pracy to juz mnie to podlamuje , tyle szukania i zadne efekty . martwie sie bo swieta ida a ja bez kasy. :why:

Musialabym zyc pod kloszem zeby nie miec dolow i lękow . :bezradny: Chyba nie nadaje sie do zycia z taka wrazliwoscia a raczej nadwrazliwoscia bo problemy mnie zmiataja .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez monk.2000 27 lis 2014, 12:43
Cześć, ja przez przypadek wziąłem nie tę herbatę z rana co trzeba. Oznacza to gorszy start.

A tak to standard u mnie. Miałem kościelne sny w nocy. Nie da się tak po prostu zmienić statusu wyznania. To jak z mafią, nie da się jej opuścić. Z harcerstwem. Harcerzem jest się na całe życie. Ewentualnie alkoholizmem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez Pozioma 27 lis 2014, 12:51
Witam
Podczyuję wszystkie wątki trochę. Jestem w takiej czarnej d.... jak większość.
Szkoda pisać ,szkoda gadać. platek rozy, jestem na podobnym etapie co ty poszukiwania pracy,rónież mam nadzieje że ewentualne wyjście do ludzi wyrwie mnie z lęków i deprechy ale czy tak będzie niewiem bo juz tracę nadzieje we wszystko.
Kolejne rozmowy i tylko kolejne rozczarowania,szukam dużej niż ty ale mieszkasz w wiekszym mieście niż ja więc może tobie będzie łatwiej i szybciej ją znajdziesz czego ci oczywiście życzę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 13:03
monk.2000, witaj :papa: :papa: jaka herbata sie uraczyles?>

Pozioma, hey , hey dziekuje , wzajemnie , obysmy znalazly prace niebawem . :uklon: wyslalam 4 cv i zabieram sie za lazanki na obiad.
Byly w biedrze pieczarki po 2,50 pol kilo a do tego kupilam mala kapuste biala i zamierzam wlasnie to skroic .
Musze sie czyms zajac bo smutek mnie dobije!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lis 2014, 13:07
platek rozy, do pracy idę na 13-tą, bo musiałam wyjśc z psem dotlenic się na ten ból głowy. Niestety od poniedziałku nie będę mogła tak sobie ustawiac, stałe godziny i koniec.
Z głową dużo lepiej, kupiłam sobie na osłodę ( zupełnie jak ty plateczku) ptysia z bitą śmietaną i właśnie pożeram z gorącą herbatą, bo zmarzłam na spacerze.

mirunia, hej kochana. Ja też już niedługo będę musiała zrobic rundę po sklepach, bo święta za rogiem, a nie chcę szukac prezentów na ostatnią chwilę. Częśc zamówię w weekend przez internet.Mam nadzieję, że łepek przestanie ci dokuczac, ja podwóch ibumach i spacerze już się nadaję do użytku.

-- 27 lis 2014, 13:08 --

monk.2000, witaj ! może inna, ale herbata była i to podstawa.

Pozioma, witaj!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 13:18
kosmostrada, smacznego :D :************ uwielbiam ptysie i eklerki .
A teraz juz wchodzisz na pelen etat w pracy?
Kurcze zawsze to fajnie wiedziec ze jak sie zle czujemy mozemy isc na pozniejsza godzine do pracy , to duzy komfort daje.

Ciesze sie ze z glowa lepiej i bol minal .

Spamowa wyspa

przez monk.2000 27 lis 2014, 13:28
platek rozy, Assam biedronkowy.
Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia w necie, a samemu nie chce mi się robić.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lis 2014, 13:36
platek rozy, pół etatu, piątki często wolne. Cieszę się, bo zmieszczę się z terapią i rehabilitacją , a codziennie będzie mobilizacja, żeby się zebrac do kupy. Minus taki, że będę się czuła do doopy, a iśc będzie trzeba, no i masę stałych papierkowych obowiązków, czyli dużo rutyny, czego nie lubię.
Szału nie ma z kasą, ale nie to jest u mnie priorytetem w pracy.

No dobra, nos pudruję i wychodzę. Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lis 2014, 14:05
Witajcie :smile:
ja od rana tonę w notatkach, bo cały weekend szkoła :roll:
temat do nauki może i ciekawy, ale dość przygnębiający, ale jak trzeba to trzeba ;)
jeszcze musiałabym posprzątać w pokoju i wyjść do sklepu, ale to później ;)
szkoda tylko, że pogoda nieciekawa....szaro i buro za oknem :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Vortioxetinum 10mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Cognac 27 lis 2014, 14:42
Wiecie co, lubię was czytać! Wszyscy się tu borykamy z problemami - a mimo to jakoś tak pozytywnie! :) Tak trzymać :*

Ja dziś w pracy, ostro się zabrałam od rana, bo masę rzeczy mam do zrobienia, a ta moja przeklęta dokładność i ciągłe rozpraszanie się = zadania ciągną się w nieskończoność :| Kiepsko. Ale pracuję nad tym, w ten tydzień nawet sporo zrobiłam :]

acherontia-styx, czego się uczysz, że przygnębiające? Ty coś medycznego pewnie studiujesz - heh dla mnie to w ogóle temat arcysmutny, uczyć się o chorobach, cierpieniu. Nie na moje nerwy ;] Wolę być "lekarzem programów" i niech tak zostanie ;) One nie jęczą i nie cierpią, gdy nie działają (w przeciwieństwie do ich sfrustrowanych użytkowników, hehe)
Samotność to nie stan. To cecha...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lis 2014, 15:01
Cognac, o komunikowaniu z pacjentem umierającym, psychologicznych aspektach umierania itp ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Vortioxetinum 10mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 15:14
monk.2000, to wiem ktora to jest :)

kosmostrada, pewnie , dla mnie wazna atmosfera bo tam sie jednak sporo czasu spedza.

acherontia-styx, Cognac, witajcie dziewczynki :***********

acherontia-styx, to ja bym depresje zalapala od samego tematu :hide: :hide:

Zjadlam zupe , lazanki juz mam gotowe , a pozniej chyba wpadnie do mnie znajomy .

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lis 2014, 15:19
:papa: :papa: wróciłam z miasta, jakoś przebrnęłam przez ból głowy dzięki ketonalowi 50mg... musiałam, bo paracetamol nie zadziałał :shock:

Byłam w galerii, kupiłam fajną lalkę śpiewającą dla dziewczynki 3 letniej, wcale nie taka tania! oraz małe lego dla jej braciszka /żeby nie było mu przykro, że nic nie dostał/. Czekają mnie jeszcze jakieś drobiazgi na Mikołaja,/może jutro polecę/ a później pod choinkę.... cóż, rozpoczął się sezon prezentowy, a z tym związane wydatki :hide: :hide:

Cognac, to uczciwie dzisiaj pracujecie z kosmostradą ... ha! a ja mam wolne i dzięki temu nawet załapałam się na parę promyków słonecznych idąc do galerii, bo pracując ostatnio nie mam takiej okazji... noc wygania, noc przygania. A dzisiaj nawet spojrzałam w rozpromienioną twarzyczkę słońca. :D

platek rozy, bardzo lubię łazanki z kapustą i pieczarkami... super jedzonko! Tylko, że ja czasami robię, ale z kiszonej kapusty. Trochę dłużej trwa zanim kiszona się ugotuje do miękkości, ale jest to super wyżerka!
Gotuj Kochana obiadek, kapucha jest warzywem całorocznym i posiada mnóstwo zdrowych witamin i mikroelementów.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 27 lis 2014, 15:19
wy tak ładnie muwicie a ja idę odac ten co zjadłem

Sortuj wg