Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 lis 2014, 21:43
Witajcie :papa:

kosmostrada, jesli chodzi o wizyty na NFZ to najlepiej mieć kartę Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi, wtedy każdy lekarz musi przyjąć w dniu zgłoszenia się do danego specjalisty, lub w pierwszym możliwym terminie nie przekraczającym 7 dni :twisted: ale ile to krwi trzeba oddać, żeby mieć taki luksus :hide:
ale do psychiatry rzeczywiście dali Ci odległy termin :shock: ja czekałam na NFZ do psychiatry niecałe 3 tygodnie, ale u mnie psychiatrów jak mrówków, w końcu duży szpital psychiatryczny u mnie w mieście jest :mrgreen:

platek rozy, święte słowa na obrazku ! i warte zapamiętania ;)
no i oczywiście powodzenia na rozmowie jutrzejszej :great: daj znać po jak poszło :smile:

Ja dzisiaj cały dzień na mieście i na zakupach ale nic nie kupiłam :evil: poza nowym portfelem :P
jedynie w plusie wzięłam nowy telefon sobie, którego i tak nie dostałam do ręki bo coś im aktywacja dużo czasu zajmowała i przyślą mi kurierem, bo już mi się czekać nie chciało :P
za to w końcu umówiłam się na jutro do fryzjera :yeah:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2014, 21:44
Zalatana23, :************** dziekuje i dobrej Nocki :************

-- 19 lis 2014, 21:45 --

acherontia-styx, dziekuje :************* na pewno napisze jak bylo :)

Co bedziez robila z wlosami? tez sie wybieram tylko mam krucho z kasa ....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez piotrunio 19 lis 2014, 21:51
Mialem cos napisac, ale skasowalem, tutaj zbyt normalni ludzie sa. Chyba musze isc na forum psychopatow, to tam sobie popisze po swojemu, tylko ze tam sie nikt nie da wciagnac w rozmowe bo kazdy ma w dupie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 lis 2014, 22:04
platek rozy, podcinam, bo moje końcówki są straszne :P i w ogóle włosy mi się już bardzo plączą, nawet jak nie ma wiatru.
nic dziwnego zresztą, skoro ostatnio u fryzjera byłam dokładnie rok temu :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez madeline1111 19 lis 2014, 22:31
acherontia-styx, ja tez tak chodze do fryzjera w kratke, na ogol dlatego, ze zazwyczaj obcina mi za duzo.
We wrzesniu jednak podczas jednego aktu desperacji, zdecydowalam sie na spore sciecie i lekkie wystopniowanie i teraz jestem bardzo zadowolona, wlosy odrosly zdrowe :) polecam czasem troszke szalenstwa w tej kwestii:)

PS: W koncu sie pouczylam.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 22:48
platek rozy, Zalatana23, dziewczynki masa kajmakowa jest bardzo prosta, bierzesz puszkę mleka słodzonego i gotujesz (cała puszka zanurzona w wodzie), lub czasami udaje się kupic już gotowe, cholera wyleciała mi z głowy nazwa firmy, musiałabym zobaczyc puszkę ( tej samej firmy co zwykłe słodzone), do tego po kawałku wkręcam trochę mniej niż kostkę masła i tyle. Potem przełożyc kilka warstw wafli i wio do lodówki, żeby się przegryzło. Są gotowe masy w puszkach, do których dodaje się też trochę masła, ale trzeba dobrze trafic, bo niektóre są paskudne w smaku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 lis 2014, 22:49
madeline1111, ja rok temu dość drastycznie ścięłam włosy, bo na pewno ok 10 cm poszło ;) teraz nie chciałabym aż tyle ciachać, bo nie po to je rok hodowałam, żeby teraz ściąć ;)
a mi końcówki będą się niestety niszczyć i rozdwajać bo farbuję włosy, zdarza mi się też prostować, także no.... ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 22:50
acherontia-styx, Czesc! Gdybym miała oddawac krew, to byłaby porażka, bo miałabym takie lęki, że hej...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez madeline1111 19 lis 2014, 23:00
acherontia-styx, no tak,to wszystko tlumaczy :) ja kiedys prostowalam natretnie wlosy, a teraz dalam sobie spokoj z jakimkolwiek dzialaniem, na poczatku sie nie ukladaly,ale teraz jest w porzadku.
kosmostrada, tez robie w ten sposob takiego andruta. Pamietam jak kiedys robilam z kolezanka na wigilie klasowa andruta kokosowego, gotujac mase od postaw , spedzilysmy 2,5 godziny mieszajac mase na zmiane, takze teraz ide na latwizne:)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 lis 2014, 23:04
madeline1111, ja nie prostuje jakoś często, może z 1-2 razy w miesiącu, suszarki też używam od wielkiego święta, ale no moje włosy niestety mają już tendencję do wypadania garściami i rozdwojonych końcówek i wszystkie odżywki, maski, oleje o kant tyłka mogę roztrzaskać, bo nic nie dają ;)
na wypadanie pomaga tylko preparat na receptę, a na końcówki olejek arganowy, ale to też nie na dłuższą metę ;)

-- 19 lis 2014, 22:08 --

kosmostrada, ja kiedyś oddawałam kilka razy, ale ostatnio ciągle byłam dyskwalifikowana przez leukocytozę (nawet mnie do hematologa odesłali :P ), a teraz jak moje leukocyty raczyły w końcu łaskawie spaść do akceptowalnych poziomów, to biorę leki także i tak dupa blada - nie mogę :P
nawet jako potencjalny dawca szpiku jestem zarejestrowana :mrgreen:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 23:14
madeline1111, Taki wafel fajny i prosty nie?
Ja też już przestałam walczyc z włosami, po prostu zaakceptowałam te dziwne skręty, puszenie się i już. Plus taki, że odpada przed wyjściem z domu chociaż przygotowywanie fryzury, my dziewczyny i tak poświęcamy kupę czasu na wygląd. Moja koleżanka wstaje o jakiejś zupełnie nieprzyzwoitej godzinie, bo oprócz ubrania się i umycia, pełnego makijażu, malowania pazurków, to jeszcze chyba z pół godziny układa włosy. Mi po prostu by się nie chciało tak codziennie. Wolę miec włosy jak trafione piorunem i miec czas na spokojną kawę i papierosa.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez madeline1111 19 lis 2014, 23:15
acherontia-styx, wiem,wiem, ja tez kiedys probowalam wszelkich odzywek itp, ale gdy sie poddalam, nadszedl okres laskawosci moich wlosow:)
Tez mysle o oddaniu krwi, ale przyjmowalam do pazdziernika hormony w duzym stezeniu, dlatego tak sie zastanawiam czy jest sens teraz sie zglaszac. Jestem pewna,ze zemdleje, bo taka jest moja reakcja na igly,krew, ale jakos czuje sie zmobilizowana !

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 23:20
acherontia-styx, dzielna jesteś! Ja nawet bym się pokusiła o oddanie krwi nie ze względu na tą kartę, tylko z przyczyn czysto ludzkich, tak żeby komuś pomóc, ale myślę że nie dałabym rady. Jak miałam robione kiedyś takie badania, że mi pobrali kilka próbówek, to ledwo do domu wróciłam słaniając się na nogach :D . Zapewne jest to kwestia nie organiczna tylko psychologiczna.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Cognac 19 lis 2014, 23:53
acherontia-styx, w kwestii krwi to mnie zawsze zastanawia - czy sie niszczą od tego żyły... Miałam pobieraną jakiś czas temu krew, efekt - ból w zgięciu przez 2 tyg. A może sobie wymyśliłam :/
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg