Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Cognac 19 lis 2014, 14:11
czuje to samo. Analizuje to co bylo,to co dzieje się teraz i najchętniej juz chcialabym wiedzieć co będzie dalej, to mnie wybija z codziennego funkcjonowania. Ale nie umiem się pozbyć tego myślenia. Pozostaje czekać:))

Całe lato się tak męczyłam. Może to jest zwiastun nadchodzących zmian - tych, które musimy wprowadzić w swoje życie... Jakich? Może jakiś konkretnych. A może właśnie... jakichkolwiek....
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2014, 14:29
Cognac, na pewno. Ewidentnie teraz żałuję, że nie poszłam na terapię 3 lata temu. Wtedy myślałam, że sobie sama poradzę, a inni nie widzieli problemu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 lis 2014, 16:17
życie nasze choć się zmienia, to jednak się nie konczy
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 18:05
Witajcie ludkowie! :papa:

Co dziś tu tak pusto, zamrożeni wszyscy? Już mi nudno pisac o pogodzie, bo znów to samo. Tak jak latem wciąż był obezwładniający ukrop, tak teraz teraz obezwładniający mrok i ziąb. Musiałam po powrocie do domu na chwilę się położyc, choc rzadko uskuteczniam drzemkę.
Zaraz będę przygotowywac ciasto do placków z jabłkami na kolację, a teraz oczywiście piję herbatę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2014, 18:08
Witajcie :*****************
Jutro znow mam rozmwoe o prace , w orange tym razem ., Nie licze jednak ze bedzie z tego praca , nawet nie licze ze to bedzie jakas normalna umowa.

Wczoraj od meza kolezanki uslyszalamz e jestem nierobem i zabijanie karpii moglam wziac ale mnie sie pracowac nie chce. Zabolalo , niestety predzej bym ja padla trupem a nie karp.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lis 2014, 18:53
Cześć Kochani Obrazek

Jestem po 3 dniu pracy i jakoś leci. Jak zwykle najgorzej jest zwlec się rano i wyszykować w trybie pilnym do pracy, ale zaczynam wpadać w rytm.

kosmostrada, o pogodzie można gadać godzinami, bo nas ostatnio nie rozpieszcza... no cóż, listopad dżdżysty i chmurzasty, noc wygania, noc przygania........... taaaaaaaaaka pora roku wstrętna!
A placuszki z jabłkami pychota, nie mam zsiadłego mleka, bo bym też usmażyła :D

platek rozy, powodzenia na rozmowie w orange... nie mów hop! a nuż widelec?
Mężowi koleżanki brakuje empatii i delikatności, nie przejmuj się... wiem, że zabolało, ale to boli nas-wrażliwców, a jemu tak łatwo przychodzi osądzać innych bo burak! Obrazek

Spamowa wyspa

przez Cognac 19 lis 2014, 19:08
Powodzenia Płatku:)
Heh, ja takie teksty słucham od mojego faceta:( Że jestem leniwa i nie chce mi się pracować. Ale cóż, mnie ta praca bardzo nudzi i bardzo denerwuje, mam do niej krótką cierpliwość, nie jestem (już) pasjonatką. Pozostaje sie nie przejmowac, tak... mimo że to boli, strasznie boli...
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2014, 19:14
mirunia, :*************** Hey Kochana :) ogromnie sie ciesze ze wpadlas juz w rytm wstawania do pracy:)
Dziekuje za kciukasy jutro:*
A przykro mi sie zrobilo bo naprawde szukam pracy wszedzie gdzie sie da , juz nawet zaczelam patrzec za pracami dorywczymi bo taka latwiej dostac i szukac dalej stalej.
Obrazek powinnam tak podchodzic ale nie do konca potrafie.Jestemz a wrazliwa na ten swiat, tu trzeba miec twarda dupe i jeszcze twardsza dusze zeby Cie nie ranili .

-- 19 lis 2014, 19:15 --

Cognac, dziekuje :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lis 2014, 19:32
platek rozy, wyszukałaś święte słowa. :brawo:
Muszę się tego nauczyć na pamięć i często sobie powtarzać, powinno pomóc w sytuacjach i kontaktach z ludźmi.

Spamowa wyspa

przez Arasha 19 lis 2014, 19:48
platek rozy, :*******przepraszam, że się nie odzywam, ale wieje u mnie nudą, więc rozrywam się troszeczkę na forum w innych tematach, które nieraz sama rozkręcam :P
Nie piszesz ostatnio nic o błędniku ... czy to oznacza, że jest lepiej, czy nie chcesz nas zanudzać ?
Nie napisałaś, co z tą pracą w muzeum, gdzie było 47 kandydatów ...

mirunia, a o której Ty do tej pracy wstajesz ?

Cognac, nie pochwaliłaś mi się, że masz faceta ? Krakus, może :mrgreen: ?

Jerzyka też 2 dni nie było :roll:

A to na rozgrzewkę dla spamowiczów, bo ciągle marudzicie, że zimno ...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 19:59
platek rozy, hej kochana! dobrze że znalazłaś sobie złotą myśl na tą sytuację, bo kto jak kto, ale ty roboty szukasz... Dobrze mirunia powiedziała, jakiś burak chlapiący ozorem bez pomyślunku i tyle. Powodzenia jutro! Wiem że u nas na święta szukają, np. widziałam ofertę w tk - maxxie, myślę, że nie byłaby to zła robota chociaż męcząca. Ja bym ją wzięła, gdybym potrzebowała. Wierzę, że gdzieś się zaczepisz. Na razie może produkuj biżu, bo ładnie ci wychodzi, a sama mówisz że popyt masz. :smile:

mirunia, witaj słonko, cieszę się że jakoś w rytm pracy weszłaś, dzielna kobitka jesteś. :great:
Ja do ciasta na placki z jabłkami nie dodaję kwaśnego mleka, tylko słodkiej śmietanki i mleka. Zresztą z placków dziś nic nie wyszło, bo młody wpadł ze szkoły i zameldował, że marzy o naleśnikach, więc dobra matka zakręciła ciasto i naleśniki już pożarte.

Cognac, to że kogoś jakaś praca nudzi nie znaczy, że jest leniwy, coś zły humor chyba miał twój facet, żeby tak chlapnąc... Ja bym cię raczej mobilizowała do zmiany pracy, żebyś miała choc trochę frajdy i satysfakcji...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 19 lis 2014, 19:59
Witam.
Doberman

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2014, 20:01
Arasha, hej! wygląda na to że grzańcem kusisz, eh wypiłabym. Już nawet zaczęłam tęsknic za szumikiem w głowie po np. małym winku, ale to chyba na zasadzie owoca zakazanego.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2014, 20:01
mirunia, tez musze o tym pamietac :) Co Kochana dzis na kolacje robisz? :D

Arasha, Nie szkodzi Slonce :**************]
U mnie tez nie ma kolorowo ;)
Blednik sie miewa lepiej , nie przestalo sie krecic calkiem i sa dni ze mamz awroty ale o wiele mniejsze jak mialam.
Biore lekarstwa caly czas.

Z muzeum sie nie odezwali.

A TY jak sie miewasz ogolnie???

Pogoda okropna , leje jak z cebra. Pije herbate i ogladam salon sukien slubnych oraz pisze na forum ... Taki oto mam wieczor :P

Sortuj wg