Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 18:37
Zalatana23, o to masz wyzwanie kochana. Ja swój napisałam w ramach terapii "domowej" nie chodząc jeszcze na terapię ( i chyba nawet potrzebny nie będzie biorąc pod uwagę nurt w którym chce byc leczona) i dał mi dużo do myślenia, jak go przeanalizowałam na chłodno.

Dziś miałam jechac zapisywac się na terapię, ale tak lało z rana, że się nie zmobilizowałam. W ramach rekompesaty siedzę nad listą spraw, które chcę z terapeutą przepracowac i co jakiś czas coś dopisuję.

-- 17 lis 2014, 18:39 --

A w ogóle to gdzie jest nasza Cyklopka, coś dawno się nie odzywała...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 19:07
Macie racje Dziewczynki , potraktuje to jako czarny humor:************* moglam byc platna morderczynia :shock: :shock: :shock: w dodatku za minimalna stawke i na czarno!
Tyle ze jakos oklaplam , rozbolala mnie glowa po tym napieciu i lęku dzis.

Zas teraz kilka dni bede sobie wkrecala ze zaslabne :silence: :hide:

Pije herbatke , nie mialam sil nawet pichcic , usmazylam sobie tylko krokiety ktore mialam na czarna godzine.
Ostatnio edytowano 17 lis 2014, 19:14 przez platek rozy, łącznie edytowano 2 razy
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Doberman 17 lis 2014, 19:08
Witam.

I uwaga, od teraz pod każdym moim postem będzie widniał taki wpis:
Proszę hejterkę żeby darowała sobie chamskie docinki pod tym postem.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2014, 19:11
No... cyklopki nie ma, ale jest mirunia :papa: :papa: hej, witajcie :papa:

Przeżyłam dzisiejszy dzień w pracy niczym nalot bombowy III wojny światowej :shock:
Od rana kupa interesantów z zaległymi sprawami, w międzyczasie telefony... no nic tylko rozerwać się! Ale pozałatwiałam sprawy, "rozgoniłam" zadowolone towarzystwo do domów i nawet miałam chwilę na południową kawę i papieroska :D
Jeszcze przeżyć jutrzejszy dzień ze służbowym wyjściem do urzędu i też kilku umówionych interesantów. Na środę mam zwołać zebranie i będzie "nasiadówka". :blabla: Tak widzicie, nie dadzą się ponudzić po zwolnieniu, od razu zakasałam rękawy..... i wróciłam nieco zmęczona.
Na dodatek ten cholerny kaszel męczy mnie okrutnie :o

kosmostrada, mimo wszystko jesteś obowiązkowa dziewczynka, bo sama sobie wyznaczasz jakieś rekompensaty za pewne "zaniedbania" i brak mobilizacji :D :brawo: :brawo:

zalatana, czyżbym zaraziła Cię tym cholernym kaszlem?? nie spodobał się terapeutce? :D

platek rozy, też bym tak zrobiła z tą babą jak sugeruje zalatana....... oskrobałabym ją najpierw na żywca!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 19:15
mirunia, Hey Kochana :*************ale dalas rade ! to najwazniejsze ! :great: Dzielna Dziewczynka jestes :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2014, 19:18
platek rozy, tak, dałam radę, bo nie miałam innego wyjścia he, he, ale łatwe to nie było. Najgorszy będzie ten tydzien, a później już poleci.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 19:25
mirunia, hej kochana, Kobieto Ze Stali! Nawet nalot interesantów cię nie wykończy! :D No strasznie byłam ciekawa, jak dziś dasz radę, no i nie zdziwiłam się, jesteś super-women, tak jak przewidywałam. :great:
Kaszel po infekcji lubi przylgnąc, ja kiedyś chychrałam przez miesiąc, już nawet miałam film na jakąś straszną chorobę. No ale jak sobie człowiek papieroski aplikuje, to i ciągnie się jak guma z gaci. Kochana, wreszcie przejdzie.
No musiałam coś wymyślec, żeby się nie zadręczac, że nie pojechałam, ale naprawdę było dziś rano okropnie. Parasolkę mam ładną, ale to nie zmienia faktu, że nie znoszę jej używac. ;)

platek rozy, regeneruj się słonko, bo wierzę, że z sił jesteś obrana.

Doberman, witaj! Ja nie widziałam żadnych docinków, ale to może w innych wątkach.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 17 lis 2014, 19:27
kosmostrada napisał(a):
Doberman, witaj! Ja nie widziałam żadnych docinków, ale to może w innych wątkach.

Witaj. No w tym wątku hejterka się nie udziela, ale w wielu innych nie wytrzyma jak się chamsko do mnie nie przyczepi.

Proszę hejterkę żeby darowała sobie chamskie docinki pod tym postem.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lis 2014, 19:29
mirunia :brawo:
Super, że dałaś radę i wróciłaś w dobrym nastroju :great:
kosmostrada nie mogę sklecić nic sensownego :why: :why: :why: Dziwnie się czuję pisząc to wszystko :bezradny: Pocieszam się, że to czemuś służy, więc sięgnęłam nawet po wygrzebany z szafy pamiętnik z okresu liceum...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 19:36
Obrazek

Obrazek
Z wczoraj , w sumie uklecilam 9 par kolczykow :) te z "made with love " juz poszly w swiat , od razu dzis zostaly kupione :) to niebieski marmurek i ceramiczne koraliki .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 19:49
platek rozy, słodkie kolczyki , jak i słodka podkładka pod nie. :D

Zalatana23, wiem, nie jest łatwo, ale właśnie chyba nie zastanawiaj się za bardzo, po prostu pisz co ci przychodzi do głowy, jak według ciebie toczyło się twoje życie i jak to pamiętasz. To nie jest wypracowanie z polskiego, nikt nie będzie stylu oceniał. Ważne są wydarzenia i twoje spojrzenie. Gdybyś zobaczyła mój życiorys, to byś powiedziała że pisał to 10 latek, ale właśnie słów nie dobierałam, nie szlifowałam zdań, tylko leciałam po kolei ze wspomnieniami. Wydało mi się to najbardziej autentyczne i pomocne dla ewentualnego psychologa, czy nawet dla mnie, jak to przeczytałam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 19:50
kosmostrada, ciasteczkowa :D :D Juz mam na ten wzor trzy zamowienia wiec musze tylko dokupic zawieszek "made with love" bo nie mam na stanie :D na wiosne , lato to pasuja takie pastelki:D

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2014, 19:55
platek rozy, śliczne te cacuszka :great: sama bym ponosiła :D masz dryg i pomyślunki

kosmostrada, dzięki za miłe słowa... taka pochwała podnosi mnie na duchu i mobilizuje, dodaje wiary, że jeszcze będą ze mnie ludzie mimo różnych ułomności /ostatnio/

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 19:57
mirunia, Kochana jasne ze beda z Ciebie ludzie, malo tego sa caly czas!
Trudno nam w zyciu ale ogarniamy je mimo wszystko.

Dziekuje :************* ciesze sie ze Wam sie podobaja :D

Sortuj wg