Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 lis 2014, 20:03
mój M robi spaghetti :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 lis 2014, 23:07
Hej, hej ... dawno mnie tutaj nie było :papa:

kosmostrada napisał(a):Dobry artykuł jest w Zwierciadle o nadużywaniu leków. Trochę może powierzchowny, ale warty przeczytania. Cytuję:
"W Polsce za mało mówi się o szkodliwości długoterminowego brania leków, szczególnie tych z grupy benzodiazepin, które mają właściwości uzależniające. Otwarcie mówimy o alkoholizmie, narkomanii, ostatnio o hazardzie. Lekomania to wciąż tabu."

A ja dzięki mojemu uzależnieniu od bdz poznałam zajefajnych ludzików ( głównie facetów ) i teraz mam sobie z kim korespondować :105: Na coś mi się to uzależnienie przydało :P

płatek róży, mirunia Trzymam za Was jutro kciukasy dziewczynki :great:

zalatana23 Kto będzie pilnował robotników jak Ty będziesz na terapii ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lis 2014, 23:26
Masterchef obejrzany, chyba w tym tygodniu korzystając z ich przepisów zostanę królową deserów.

Arasha, cytując wytłuszczone zdanie z tego artykułu, bardziej chodziło mi o powiedzenie o czym on jest, można sobie nawet na szybko w empiku przejrzec, bo nic specjalnie np. dla mnie frapującego nie było w tym numerze. Bardzo osobiście to potraktowałaś i bronisz się jak lwica... Oj kochana... Ale artykuł możesz przeczytac bez stresu, napisany populistycznie w "zwierciadlanym" stylu, nic nie ma o fizycznych katastrofalnych skutkach dla mózgu. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lis 2014, 00:03
Bry wieczór! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 00:10
kosmostrada, ale ja tego wcale do siebie nie wzięłam, kochana :P Po prostu napisałam od serca co mi dało forum, benzo, żadnych tragedii nie robię. Spoko luz :D Żadna lwica. Ja jestem wodnik szuwarek :mrgreen: Tak na marginesie, mnie już moi panowie tak wyedukowali w temacie bdz, że teraz ja sama dale przekazuję tę wiedzę tajemną mniej doświadczonym :pirate:

Zebrec, nie wiem, czy zauważyłeś, ale jesteś o jeden dzień krócej ode mnie na foro ... Mam nadzieję, że zrobimy huczne obchody naszej rocznicy :great: Pomyśl, jakby to z głową zrealizować.
Ostatnio edytowano 17 lis 2014, 00:13 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lis 2014, 00:13
Arasha, nie zwróciłem uwagi, ale trzeba nad tym pomyśleć. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez madeline1111 17 lis 2014, 00:14
Bry! :)
Proszę, Szanowni Państwo, kopnijcie mnie w tylek, abym w końcu zaczela się uczyć!

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 00:16
Zebrec, można by zorganizować coś w stylu Przekrój przez forumowy alfabet ( w końcu ja jestem na A, TY - na Z, być może to nie przypadek, o ile nas Tropiciel nie wywęszy :zonk: )

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lis 2014, 00:18
Arasha, ciekawy pomysł. Widzę, że Ty również uwielbiasz tego użytkownika. :D

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 00:19
madeline1111, bardzo chętnie, ale nie wiem, czy wirtualny kopniak pomoże :P A czego szanowna koleżanka chce się o tej porze uczyć ?

Ja potrzebuję codziennego kopniaka do pójścia spać o przyzwoitej porze, bo mi nie wychodzi :bezradny: Dawajta !

-- 16 lis 2014, 23:21 --

Zebrec, w sumie nic do niego nie mam. Ale raz mnie tak wnerwił, jak się dostał do wątku o uzależnieniu od benzo i insynuował, że jeden z użytkowników dlatego mi prawi komplementy, bo ma jedynie ochotę przyjechać do mnie i mnie zaliczyć, to mnie w.... na maxa. Ale zgłosiłam posta administrację, wywali go, gościa upomnieli i jakoś złagodniał. Więcej spięć z nim nie miałam.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lis 2014, 00:24
Arasha, ja w sumie też nie miałem z nim większych wymian zdań, ale denerwują mnie jego chamskie teksty do innych użytkowników forum. :?

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 00:29
Arasha, O żesz ty, jaka zawzięta! Dobrze, nie będzie ci jakiś typ insynuował. Pewnie też się na ciebie czai i zazdrości. :lol:

madeline1111, Arasha, Wedle życzenia - sio jedna do nauki, druga do spania!!! Chociaż jakoś wątpię, aby to poskutkowało...

Zebrec, Tak w ogóle to witaj!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez madeline1111 17 lis 2014, 00:30
Arasha, chemia, biologia,takie tam przyziemne przedmioty maturzysty:(
Tez się próbuje zmusić do tego żeby pojsc wczesniej spać i zapobiec codziennemu wyczolgiwaniu się z cieplutkiego,wygodnego lozka :105:
Wysylam wirtualnego kopniaka z równie wilka mocą motywacji:)
Tak na marginesie Zebrec, to ostatnio nawet natrafilam na moment , w którym puscily Ci juz chyba nerwy przez tego pana:)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lis 2014, 00:32
kosmostrada, witaj! ;)

madeline1111, bez przesady. Z natury raczej nie jestem nerwowy. ;)

III Mister Forum

Sortuj wg