Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lis 2014, 17:16
kosmostrada, tez lubie spodnie , glownie w czasie mojej choroby zaczelam w nich wiecej chadza c , ale w kiecuszkach czuje sie lepiej :)

Lece Kochane :) trzasnelam rzesy do nieba , oblok perfum tez nalozony :D :mrgreen:

Milego wieczoru !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 15 lis 2014, 17:42
kosmostrada napisał(a):Zaszalałam dziś w lumpku i za całe 10 zeta kupiłam sukienkę, cienka, koszulowa w kolorze dżinsowym. Trochę za zimno na nią teraz, ale już sobie wymyśliłam look na wiosnę ;)

Zalatana23, o rany, remont brzmi dla mnie równoznacznie z horror. Zbieram się do pomalowania sypialni, ale zebrac się nie mogę. :? Przychodzi ekipa, czy sami malujecie?

platek rozy, miłego kawkowania kochana!
Ja dziś chyba nie zmobilizowałabym się do wyjścia, dzień ewidentnie dresowy, wersja bez makijażu i włosy jakby piorun w nie strzelił. Pocieszam się, że i tak jestem urocza. :P

kosmostrada :-***
Ja zamierzam wpaść po weekendzie do lumpexu ;) Lubię pobuszować :mrgreen: Też mam z lumpka sukienkę dżinsową, wersja wiosna-lato ;-)
Malowanie oddajemy fachowcowi :hide: Biorąc pod uwagę mój antytalent i ciągłe wyjazdy mojego męża skończylibyśmy może na wiosnę :lol: A tak, kilka dni i po krzyku. Przynajmniej mam zajęcie ;-) Marzy mi się dekoracyjny zagłówek w sypialni i obmyślam co by tu wykombinować. Może jakiś dekor, może tapeta???
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Doberman 15 lis 2014, 17:45
Witam.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lis 2014, 18:08
Zalatana23, Z klimatów remontowych to uwielbiam wymyślanie i kombinowanie tak jak ty z tym zagłówkiem. A pięknych tapet teraz jest bez liku. Fajnie że ekipa przychodzi, to się nie złachacie ( ty trochę tak bo jednak trzeba przygotowac do remontu, potem posprzątac), a będzie się działo i towarzystwo będziesz miała.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 15 lis 2014, 18:24
co tam słychać?
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lis 2014, 18:38
Dobry wieczór :papa: :papa:

Zalatana23, współczuję Ci tego remontu... chyba każdy, kto go przeżyje może nazwać się nowonarodzonym bohaterem, bo to bardzo desperackie przedsięwzięcie :silence:
Przeżywałam to 3 lata temu, całe mieszkanie gruntowne malowanie, nowa podłoga w kuchni i nowy wystrój przedpokoju /gładź i jakieś dziwaczne nakładanie farb 3 warstwowe/..... sajgon nie z tej ziemi trwał ponad dwa tygodnie. Wiele prac wykonywałam sama w ramach "szybkiej" pomocy :mrgreen:
Teraz tylko chodzę i podziwiam jak to wszystko całkiem ładnie wyszło, a najfajniej jednak przedpokój.

kosmostrada, też tak lubię kombinować w trakcie remontu jakieś dodatki, naklejki, kilka kolorów w jednym pomieszczeniu itp.

-- 15 lis 2014, 18:40 --

Ferdynand k, cześć Ferdziu..... :papa: a wymyślamy remonty :roll:

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 15 lis 2014, 18:41
mirunia, a mam się iść uczyć
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lis 2014, 18:45
Ferdziu, jak trza to trzeba... nie ma letko, trza się za książki brać :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lis 2014, 18:52
mirunia, hej kochana! Jak ci minął dzionek?

Ferdynand k, sio do nauki, nie psuj se opinii ambitnego i zdolnego studenta. :P
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lis 2014, 19:05
kosmostrada, dość pracowita sobota była, teraz herbatka i odsapka.
Zakupy, porządki, gotowanie obiadu, a w międzyczasie pranie. Wszystko to przy "akompaniamencie" mojego kaszlu... chyrlam jak zdechlak.
W poniedziałek niestety do pracy..... łoj, jak ja wstanę tak rano i się wyprawię do tej roboty po tak długim leniuchowaniu??????????? :why: :why: :why:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lis 2014, 20:28
mirunia, Oj będzie ciężko, ale dasz radę, jak zwykle. :smile: Byle kaszel już ci minął, to będziesz świeża rześka...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 15 lis 2014, 20:41
mirunia nie myśl o poniedziałku, jeszcze całe jutro masz :mrgreen:

Ja lubię zmieniać, przerabiać, kombinować, ale ta przyjemność jest wtedy jak już fachowiec sobie pójdzie ;-)
Póki co cieszę się rodzinną sobotą :D
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 lis 2014, 11:44
:papa: :papa: Witajcie :papa: :papa:

Tak mi jakoś dzisiaj smutno i ponuro, całkiem jak dzisiejsza pogoda :( chyba dlatego, że jutro wracam już do pracy, a nie jestem jeszcze całkiem zdrowa i gotowa by tam iść. Ranki są jeszcze do kitu, czuję się osłabiona, bo trzyma mnie jeszcze przeziębienie.
Ciekawa jestem jak będzie jutro... czy dam radę pozbierać się rano :shock:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 16 lis 2014, 12:43
mirunia :papa:
Mam nadzieję, że się mile zaskoczysz i będzie lepiej niż sobie wyobrażasz :-***
Pogoda faktycznie dołująca...

Sortuj wg