Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 14 lis 2014, 23:47
Popiol napisał(a):ale kuxwa, gdzie ja będę w tym chodził, leżał w łóżku ?

A choćby i w łóżku ... Co w tym złego ? Mnie się w lecie też nic nie chciało ( tak, jakby mi się teraz chciało :time: ), to se leżałam i wgapiałam się w fotki, które sobie samej w ramach samojebki z 4 setki nacykałam. Ale miałam frajdę i nawet głowy podnosić nie musiałam :lol: No wiem, szczyt lenistwa. Cóż poradzę ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lis 2014, 23:48
Popiol napisał(a):eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

To zróbcie jeszcze taką z różową brokatową śnieżynką dla Rafalali :lol:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Popiol 14 lis 2014, 23:49
No Kosmo ja fona teraz to już wyłączyłem całkiem, bo jak ktoś dzwoni to nie odbieram i tak....ostatnio się sam opiłem i zadzwoniłem do znajomego żeby wyszedł zapalić, to się nagle rozpłakałem i żaliłem mu do słuchawki. On to rozumie, bo to przyjaciel....
Popiol

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 14 lis 2014, 23:53
Moja![/quote]

Makabra nasza kolekcja wkrętów raczej nie będzie mieć wzięcia :twisted: Ale w tym temacie kreatywności odmówić mi nie można :lol:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lis 2014, 23:55
Zalatana23 napisał(a):Makabra nasza kolekcja wkrętów raczej nie będzie mieć wzięcia :twisted: Ale w tym temacie kreatywności odmówić mi nie można :lol:

Coś Ty, moje mają takie branie przez mój mózg, że aż powodzenia im zazdroszczę :lol:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 14 lis 2014, 23:56
Telefonów też nie lubię ostatnio...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 14 lis 2014, 23:57
cze
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lis 2014, 23:57
Ja nie lubię nieznajomych numerów, brr.
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lis 2014, 23:59
Popiol napisał(a):eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

Mój drogi, myślałam o tym, kosmo-firemka, dla przyjemności i dorobienia, ale nie jesteśmy w Stanach i tu zusy i spółka by nas zżarły... :( Żeby się przebic trzeba byc dużym, a wielkiego przerobu mogłoby nie byc, bo ja z moim perfekcjonizmem, jak dla kogoś robię, to po 10 razy jeden węzeł wiążę, bo musi byc idealny. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Popiol 15 lis 2014, 00:00
Też nie lubię, bo może się okazać że to jakiś stary znajomy ze szkoły np. i będzie chciał sobie pogadać, wiesz..."co tam słychać" omg, a nic, mam 28 i leżę w łóżku a u ciebie ? Już raz się nadziałem, koleżanki dzwoniły żeby mnie wyciągnąć gdzieś na ognisko czy coś...musiałem ściemniać że chory jestem na grypę i jeszcze rozmawiać na siłę. Kara.
Popiol

Spamowa wyspa

przez Arasha 15 lis 2014, 00:00

Ha ha ! Teraz to już raczej wiosna-lato. Ale czemu nie :mrgreen:

Popiol nie mam żadnej kotwicy ( chyba ? ), wybacz :(
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lis 2014, 00:02
kosmostrada napisał(a):

Mój drogi, myślałam o tym, kosmo-firemka, dla przyjemności i dorobienia, ale nie jesteśmy w Stanach i tu zusy i spółka by nas zżarły... :( Żeby się przebic trzeba byc dużym, a wielkiego przerobu mogłoby nie byc, bo ja z moim perfekcjonizmem, jak dla kogoś robię, to po 10 razy jeden węzeł wiążę, bo musi byc idealny. ;)

Zawsze możesz sprzedawać przez internet :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Popiol 15 lis 2014, 00:02
kosmostrada, o Kosmo, perfekcjonizm, witaj w klubie. Ile ja rzeczy nie skończyłem lub nawet nie zacząłem przez perfekcjonizm. We wszystkim chciał bym być od razu perfekto.
Popiol

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lis 2014, 00:03
Ferdynand k napisał(a):cze

Obrazek
Makabra

Sortuj wg