Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 08 lis 2014, 20:51
kosmostrada, gdyby maj mógł tak korzystać w pełni to by znaczyło że jestem zdrowy
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lis 2014, 20:54
mirunia, kosmostrada, Ferdynand k, ja juz tyle lekow przeszlam --- sulpiryd, elicee, mobemid , venle, lamo, coaxil , deprexolet, pramolan i inne..... i nic nie bylo lepiej, albo nie bylam wstanie nawet palcem kiwnac albo mnie tak lekarstwa napedzaly ze wpadalam w panike po 2- 3 razy na dzien (mobemid) , mam dosc. Jestem w tym procencie ludzi ktorzy ich brac nie moga.
Ostatnio edytowano 08 lis 2014, 20:54 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 08 lis 2014, 20:54
tosia_j Aha ... to stąd ten ptak. Bo już myślałam, że ... gorzej się czujesz przed tym spotkaniem klasowym :pirate:

kosmo Z tą królówką może być problem, bo Tośka nie ma ani jednej kiecki. Przynajmniej tak twierdzi :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lis 2014, 20:55
Arasha, hej! Myślałam o tym żeby specjalnie dla ciebie zrobic, ale chłopaki się rzucili głodni i pożarli calą misterną konstrukcję z gęsi, glazurowanych buraczków, pieczonej gruszki i puree w kółeczku. :D
Zresztą muszę najpierw dojśc do tego, jak tu wstawiac zdjęcia, bo jeszcze nigdy tego nie robiłam, a pokazałabym też wam chętnie do oceny biżu które zrobiłam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 08 lis 2014, 20:56
platek rozy, źle dobrane
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lis 2014, 20:56
i wcale mnie nie cieszy ze zyje w miare normalnie bo okupuje to walka ze soba i codziennie musze sobie powtarzac ze dam rade i lapie spinki i lęki tez lapie wprawdzie nie paniki bo tej juz nie mialam od zimy. ale lęki ktore mnie doluja.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 08 lis 2014, 20:58
platek rozy, w jakich połączeniach te leki co?
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lis 2014, 20:58
Ferdynand k, to juz nie mam pomyslu , mialam 3 lekarzy i widac zaden na tyle madry nie jest , terazniejsza jest z psychiatryka ze szpitala i wydaje mi sie najmadrzejsza ... moj organizm kazdy lek odrzuca , no koszmar sie dzieje na kazdym , wymiotuje na kilometry albo leze nie mogac nawet wstac do kibelka ... tudziez chodze na czworaka i nie chce juz zadnego leku ...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lis 2014, 20:59
platek rozy, plateczku może zrobic jeszcze jedno podejście, wytrzymac jak mirunia i jak ja uboki i może coś ci lekarz trafi. Chociaż nie wiem, czy warto cię truc chemią, bo może ten dół minie i szybciutko złapiesz wiatr w żagle.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lis 2014, 20:59
Ferdynand k, w roznych , lamo mialam z coaxilem , sulpiryd tez zczyms bralam juz nie pamietyam musialabym karte moja przekopac.

-- 08 lis 2014, 21:00 --

kosmostrada, nie chce juz lekarstw , rok ponad sie nimi trulam i nie bylo nic lepiej , lepiej jest od kiedy chodze na terapie ale nie jest na tyle lepiej jak bym chciala. Zmeczona jestem tym.

-- 08 lis 2014, 21:03 --

Za 5 lat glowy chca juz p[rzeszczepiac a nie potrafia wymyslic leku na depresje ktory nie bedzie robil z czlowieka zombiaka ..... :hide: :hide: :hide: a raczej nie chca wymyslec bo wszytskie te leki to starzyzna straszna .

Dziwne ze teraz np biore na blednik lek w najwyzszej mozliwej dawce i to 2 razy na dzien i czuje sie swietnie ani raz nie dzialo mi sie nic ... a francowate antydepresiaki czlowieka tak gnoja ...

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 08 lis 2014, 21:04
platek rozy, elicea z czym była
deprexolet?

wenla ? z czym no
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lis 2014, 21:05
Arasha, ja tam wierzę w Tosię, coś tam z dna szafy wyciągnie. Ja też ubieram się, jak to się mówi, casualowo, a gdzieś bym odkopała but na obcasie, sukienkę i szpilki i torebkę. A jak byłam z 2 lata temu na rocznicy ślubu znajomych ze studiów, to ubrałam się na rockowo ( no wiesz skórzane spodnie , bransoletki, botki na obcasie) i też byłam królówka.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lis 2014, 21:06
Ferdynand k, po venli umarlam na dwa dni po najmniejszej dawce i od razu kazala odstawiac , nie bylam wstanie ruszyc malym palcem. dramat nie lek.lezalam tak dwa dni nie pilam nie jdlam tylko oczami r uszalam .

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 lis 2014, 21:06
Mam spodnice dzinsową....dobra niewazne
outsider

Sortuj wg