Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 lis 2014, 23:34
na szczescie ilicz zwial sam z siebie :)
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 lis 2014, 23:35
tosia_j Czemu na szczęście ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:36
Atmosfera jest spoks Po prostu mam wrażenie, że Loopy'ego niespecjalnie na forum lubią i nie raz wprost się z niego napieprzają A tak naprawdę to nikt kolesia bliżej nie zna ...

Oh, juz rozumiem porownanie w takim razie :)

Oczywiście ... dziwactwa to na spamowej na porządku dziennym Normalny nie ma tu czego szukać

Normalnym dawno mnie nikt nie nazwal ;) Chociaz, jak teraz o tym mysle, gdyby ktos to zrobil to nie odebralbym tego jako komplement ;)

dobranoc w kazdym razie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 lis 2014, 23:37
Arasha napisał(a):tosia_j Czemu na szczęście ?

Nie wiem. Ale mowi dobranoc
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:41
Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:42
na szczescie ilicz zwial sam z siebie :)

Badz asocjalny. W celu samopomocy zarejestruj sie na forum dla ludzi z problemami psychicznymi i zaburzeniami osobowosci. Zostan potepiony i tam :D

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 lis 2014, 23:42
Iwaniczu Ja się za normalną także nie uważam, a do Ciebie nic nie mam ;) , chętnie poznamy bliżej, jeżeli nas jeszcze kiedyś zaszczycisz swą obecnością ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:43
Iwan Iljicz, niepotrzebnie bierzesz wszystko do siebie. Jak mówiłam tu są lużne tematycznie konwersacje. Może się przyzwyczaisz... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 lis 2014, 23:47
Alescie mu objasniły :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 lis 2014, 23:48
kosmostrada napisał(a):Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.

Tak kosmo, ale po pierwsze to są bardzo brutalne reguły, a po drugie ... nawet ten "wiejski głupek" coś czuje i dlatego nie powinno dawać się mu odczuć, że jest inny. Sama z reala dobrze wiem, jak boli odrzucenie, dlatego tak się m.in. uczepiłam tego forum. Pozwólmy każdemu być sobą i przynajmniej tutaj móc zaznać odrobinę ciepła i akceptacji ;) Ja sobie to np. postawiłam za punkt honoru - być dla innych taką, jakimi dla mnie nie byli prawdziwi ludzie :idea:
Ostatnio edytowano 02 lis 2014, 23:51 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:51
Bynajmniej nie biore do siebie- zarejestrowalem sie tu w konkretnym celu, szukam pewnych informacji, nie mam zamiaru rezygnowac.

Zdumiewa mnie cos innego- mialem konta i udzielalem sie na wielu forach, na kazdym pojawia sie taka sama gama uzytkownikow. Natomiast na forum dla ludzi z okreslonymi problemami, spodziewalem sie troche innej reakcji niz "na szczescie sie zwinal" po wymianie kilku postow.

Nie, zebym byl przeciwnikiem otwartej niecheci- przeciwnie, trzeba miec jaja zeby otwarta niechec okazac. Moze anonimowo w internecie mniejsze, niz na zywo, ale jednak. Tylko ze, spodziewalem sie na tym forum raczej pewnej dozy zrozumienia i wsparcia wzajemnego, tym bardziej ze skoro tu jestesmy to wszyscy mamy bardziej lub mniej podobne problemy.

Nie wiem czy ktos czytal moje powitanie- oprocz osobowsic schizoidalnej, chorowalem na depresje, powiedzmy ze moje poczucie wlasnej wartosic nie nalezy do najwyzszych, opowiesci o rozmaitych zenujacych sytuacjach ktore mnie spotykaja, doprawione humorem i byc moze nonszalancja, to raczej forma obrony, rekompensaty, proby nie brania niczego zbyt na serio. Nie jest to kazdym razie proba gwiazdorstwa jakiegokolwiek ;)

Tak czy inaczej- tosia_j, - rozczaruje Cie, zostaje na dluzej ;)

pozdr

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:54
Arasha, dlatego też moja droga, ja staram się czasami nawet nie rozwijac swojego poczucia humoru, bo czasami obawiam się, że mogłoby to byc odebrane za złośliwośc, czy sarkazm. W realu, widząc mimikę i znając osobę łatwo wyłapac niuanse, tu może nie byc prosto. A tu łatwiej kogoś zranic, bo i takie poharatane ludzkie dusze...

-- 02 lis 2014, 23:59 --

Iwan Iljicz, widocznie w każdej społeczności, nawet internetowej trzeba przejśc chrzest bojowy, albo się wkupic... A jak się nabzdyczysz to ci się nie uda. ;) A warto tu przyjśc pogadac...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 03 lis 2014, 00:00
I tego się trzymaj kosmo :great: Ja do niedawna np. w ogóle nie znałam się na żartach ... dopiero rozwinięcie swojej działalności na forum wyprowadza mnie powoli na ludzi i bardzo mi się ten proces podoba :yeah: Ale trzeba zawsze taktownie, z umiarem, zwł. w stosunku do nowych forumowiczów, o których nic się nie wie, ponad to co sami o sobie napiszą ;)

Btw Loopy stawiał browara z tego co pamiętam :mrgreen:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez tosia_j 03 lis 2014, 00:09
Iwan Iljicz, nie musisz mowic "j", to jest moje nazwisko....
outsider

Sortuj wg