Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 31 paź 2014, 11:23
witam wszystkich:)
ja siedze i szperam w internecie ale nie moge znaleźć nic konkretnego... otóż mój mąż stale mnie wyzywa od głąbów karze mi zamknąć morde wyzywa od psychicznie chorych ze nikt mnie nie lubi itd i zastanawiam się czy faktycznie aż tak jestem chora psychicznie i coś jest ze mną nie tak czy co...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 paź 2014, 11:58
Witajcie :***********
chocovanilla, i Ty masz nie meic lękow i nerwicy przy takim przepraszamz a wyrazenie ośle ?????? :shock: :shock: :shock: Dopoki z nim bedziesz to bedziesz miala nerwice bo niemozliwoscia jest nie miec przy takiej osobie. Nie rozumiem teraz po jaka cholere za niego wychodzilas w sierpniu bo przeciez przed slubem Cie tak samo traktowal !!!!!! musialam to napisac wybacz ale jak dla mnie facet jest do wyrzucenia z Twojego zycia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 paź 2014, 12:01
platek rozy, weź mnie osłów nie obrażaj...

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 paź 2014, 12:04
cyklopka, no w sumie racja :oops: :smile:
No ale facet jest tragiczny :hide: :hide: :hide: :hide: do pozbyciqa sie i bycia wreszcie szczesliwa. No bo jak mialabym sluchac codzien ze jestem wariatka i ze mam sie zamknac i jestem glabem to jak tu byc szczesliwa? jak nie miec lękow , jaikie miec poczucie wartosci .. i dziecko na to patrzy bo przeciez maja coreczke ... sio pajaca z zycia i prace nad soba rozpoczac i nad zyciem bez niego.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 paź 2014, 12:21
chocovanilla strasznie przykre, brak wsparcia w osobie, która powinna być najbliższa :-( Bardzo toksyczna osoba - przepraszam, że tak mówię, ale takie zachowanie Twojego męża będzie tylko pogłębiało lęki i osłabiało Ciebie jako osobę, żonę, matkę...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 paź 2014, 12:31
chocovanilla, nie mnie oceniać twoje wybory, ale ciężko pojąć, że są ludzie, którzy chcą z kimś być tylko po to, żeby się wyżywać :roll:

A do mnie się mój niedoszły mąż od paru dni nie odzywa, pewnie ma coś na sumieniu. Prawdopodobnie go poinformuję, że jestem już za stara na jakieś uniki, fochy i znajomość korespondencyjną :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 paź 2014, 13:03
Niestety nie łatwo wyplątać się z takiego związku, zwłaszcza jeśli się nadal kogoś kocha... Wiem coś o tym. Moja siostra była w mega toksycznym związku. Bardzo długo w tym tkwiła :-( Teraz jest "wolna" i szczęśliwa, ale i ona i dzieci do dzisiaj borykają się z problemami wynikającymi z tego co przeżyli.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 paź 2014, 13:22
Hejka ;)

chocovanilla, jak może Ci tak mówić??? Nie rozumie tego. Chce pewno wyładować złość na Tobie.
To ja nie jestem aniołem czasem się zezłoszczę a największą moją winą jest to że prawie nic nie robię, żle się czuję i się mi nie chce robić, ciężko mi robić coś :(
Dzisiaj spałem w nocy może dwie godziny.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 paź 2014, 13:47
Pytanie z innej beczki.
Myślicie że na oddziale dziennym "obchodzą" długi weekend ? Zaplanowałam sobie coś na 10go i właśnie sobie uświadomiłam, że będę już wtedy na terapii... :zonk:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 paź 2014, 13:54
Zalatana23, Kochana wiemz e nielatwo , sama jestem po rozwodzie to wiem jak to jest.

Co do oddzialu to nie wiem :bezradny: :bezradny:

JERZY1962, Hey Jerzyku:************ dzis lepiej troszku?

A ja Wam powiem ze sie zawzielam , ubralam i poszlam sama do sklepu!
Niedaleko ale sama i z tymi kreciolkami!
Dumna z siebie jestem jak nie wiem , lęk byl ale szlam spokojnie oddychalam i myslalam a najwyzej wyglebie to poprosze zeby ktos mi pomogl wstac :shock: :shock: :shock: :shock: i kupilam sobie jarzyne do obiadu , chleb i na oslode lizaka w ksztalcie misia!

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 paź 2014, 14:03
płatku :papa:
Brawo :brawo:

A co dobrego gotujesz na obiadek?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 paź 2014, 14:07
platek rozy, dziś jest jeszcze gorzej, co chwilę chce mi się sikać i trzęsę się i jestem napięty :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 paź 2014, 14:12
Zalatana23, dzis mam kurczaka z piekarnika , ziemniaki i gotowana jarzynke (brokul ,kalafior , marchewa)
Zjem i lece na 15.30 do laryngolozki.

JERZY1962, oj :( tulam Cie cieplutko :************ a cos na uspokojenie nie mozesz wziac? ja teraz nawet hydry nie moge bo sie gryzie z tym lekiem na blednik.

-- 31 paź 2014, 14:13 --

Staram sier obic jedzenie ktore nie wymaga wielkiego wysilku bo jednak z awroty mam stale. :?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 paź 2014, 14:16
płatku mniam ;-) Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki :-*
JERZY1962 :( Aura dzisiaj nie sprzyja... Masz jakiś uspokajacz?

Sortuj wg