Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 29 paź 2014, 14:50
amelia83 napisał(a):Arasha, pociesze Cie ja od 12 lat na lekach ;)

ja od 15 a wcześniej rok na alergię i astmę
powiem że mi nigdy leki nie przeszkadzały, biorę to biorę, nie jest to kłopot dla mnie ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 29 paź 2014, 15:32
Witajcie! Ja niestety też mam alergię, od kiedy pamiętam i codziennie biorę Zyrtec.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2014, 15:45
Znowu zadaję sobie pytanie, co ja robię w wątku dla nerwicowców, jak ja jestem nie z tego spektrum.

Rozumiecie, idzie ktoś ze zdiagnozowanym zaburzeniem lękowym np. do Rossmanna, jest dużo ludzi, zamieszanie, no i on/ona się boi, że dostanie zawrotów głowy i zasłabnie.

A ja się martwię, że sprzedawcy się ze mnie śmieją, bo tam rozmawiają w grupkach i chichoczą. No i że ktoś może we mnie rzucić zestawem do manicure.

Niby to lęk i to lęk, ale zupełnie inne mechanizmy :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 paź 2014, 17:02
Witajcie! :papa:
Byłam dziś zwiedzic hotel dla psów, bo myślimy o dalszym wyjeździe. Wyszłam stamtąd załamana, bo nigdy mojego psa nie oddałabym do więzienia ze spacerniakiem. Kraty, goły beton, gorzej niż w porządnym schronisku. Zapach strachu i rozpaczy. Były akurat 2 owczarki i szalały w tych boxach, lizały nam ręce. Miałam owczarka 13 lat, umiem czytac im z oczu, to było "błagam zabierz mnie stąd "...
Infinity, bierz się za ten biznes, bo to żyła złota i możliwośc fajnej pracy, jak się otwiera przybytek z super warunkami dla psiaków. Gdybym była sprawniejsza fizycznie, zabrałabym się za to.
cyklopka, jak sama napisałaś lęk, to lęk, fobia to fobia, więc na forum to jest twoje miejsce. Powód jest inny, ale chyba właśnie mechanizm taki sam - irracjonalna obawa. Tak jak raczej mało prawdopodobne jest, że ktoś zemdleje w Rossmanie, czy zostanie zadeptany przez tłum, takie samo prawdopodobieństwo, że dostaniesz zestawem do manicure, czy w co lepszych Rossmanach butelką wina w łeb.
A ja uważam, że piszesz pod wpływem emocji, tylko takich, co się już w pakiecik zebrały.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2014, 17:34
kosmostrada napisał(a):takie samo prawdopodobieństwo, że dostaniesz zestawem do manicure

Raz dostałam, bo ekspedientce nie chciało się podejść 4 metrów, żeby podać koleżance towar i wolała rzucać :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 paź 2014, 17:38
cyklopka, :smile: podoba mi się Twój podpis, fajny ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 29 paź 2014, 17:38
kosmostrada, schronisko czy hotelik? Schronisko nie jest dochodowe chyba że psy zabija się.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2014, 17:39
kosmostrada napisał(a):A ja uważam, że piszesz pod wpływem emocji, tylko takich, co się już w pakiecik zebrały.

A jak wybuchnę, to nie zostanie kamień na kamieniu.

Nie no z jednej strony niewyrzucona złość się kumuluje, z drugiej coś tam zaczyna po bokach przysychać w sensie, że się oswajam z myślą, że może się nie udać.

-- 29 paź 2014, 16:40 --

JERZY1962 napisał(a):cyklopka, :smile: podoba mi się Twój podpis, fajny ;)

A dziękuję. Zaczęłam od tego, że próbuję zrozumieć to co jest teraz, a potem poszły przyrodnicze skojarzenia :smile:

-- 29 paź 2014, 16:42 --

Infinity, hotelik. Raz zainwestujesz w budowę boksów, a później tylko robisz to co lubisz z sercem i kasujesz okrągłe sumki za nockę :smile:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 18:01
Leeee usilowalam zrobic sobie kotlety mielone a ze mam dzis mniejstabilny dzien niz wczoraj to pol miesa wyladowalo na podlodze :-| :hide: :hide: :why: i zamiast miec kotlety na 4 dni bede miala tylko na dwa :pirate: :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 paź 2014, 18:08
Infinity, hotel kochana, ale taki domowy, z kanapami, jak boxy to przytulne, z wielkim wybiegiem i spacerami i z sercem. Myślę że spokojnie jakby się zakręcic, możnaby dostac dofinansowanie. A to biznes intratny --40-70 na dobę, 50% więcej na święta.

cyklopka, niezłe z tym zestawem do manicure :hide: . Ja zawsze się kryję przy szampanie jak do nalotu bombowego, bo jeśli ktoś ma dostac korkiem w łeb to właśnie ja (niestety zaliczyłam wiele trafień :D ). No ale jestem teraz po prostu czujna i zwinna, zwłaszcza na Sylwestra. Coroczne wyjście oglądania pokazu sztucznych ogni, mimo mojego uwielbienia dla fajerwerków, jest dla mnie przeżyciem traumatycznym.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 paź 2014, 18:09
platek rozy, a jak się czujesz z tym błędnikiem, lepiej? A mnie dzwoni w uszach jak cholera i mam to już od bardzo dawna.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2014, 18:10
platek rozy napisał(a):Leeee usilowalam zrobic sobie kotlety mielone a ze mam dzis mniejstabilny dzien niz wczoraj to pol miesa wyladowalo na podlodze :-| :hide: :hide: :why: i zamiast miec kotlety na 4 dni bede miala tylko na dwa :pirate: :pirate:

Ja dzisiaj robiłam "hamburgery".

A przed chwilą sąsiadka niosła nam pierogi i jeszcze coś i się wywaliła na schodach. Tego nie przebijesz :P
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 paź 2014, 18:12
cyklopka, no i co pozbierała te pierogi i przyniosła?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 18:15
JERZY1962, Hey :************* dzis wlasnie sie gorzej czuje , poplakalam sobie , wymyslilam juz ze pewnie do konca swiata bede miec zawroty po czym zawzielam sie i za te mielone sie zabralam ... Wiesz to skontroluj to dzwonienie bo to blednikowe tez moze byc i zeby Cie nie chwycilo jak mnie :-| :-| :-| :-|

cyklopka, hihi no ja sie nie wywrocilam tylko mi miesko ucieklo z lapek bo mnie bujnelo ....

A robisz takie z bulami sezamowymi hamburgery? ja takie uwielbiam :105: i daje tam zawsze salate , pomidor i duuuzo ogorasa :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg