Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 paź 2014, 20:49
Cześć Kochani!!! Co tam u Was?
Ja od jutra zaczynam terapię. Długo mi zajęła mobilizacja, ale lepiej późno niż później ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 20:52
Zalatana23, o jak dawno Cie nie widziaqlam . Terapia mnie osobiscie bardzo pomaga , stalam sie dzieki niej bardziej mobilna no i s poro rzeczy o sobie dowiedzialam o tym czego sie boje . Teraz to juz mi zostal lęk przed lękiem.

A co u Ciebie ? jak sie czujesz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 paź 2014, 20:57
Amelia czemu M. musisz pocieszac?
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 paź 2014, 20:57
płatku :mrgreen: Nie było mnie tu trochę, a potem nie mogłam Was zlokalizować ;-)
U mnie w kratkę. Kolejna, trzecia próba odstawienia paro bez sukcesu :-( Po 4mcach nawrót ataków :-(
Dlatego jutro zaczynam terapię :-) Bardzo liczę, że mi pomoże.
A jak u Ciebie? Czytałam o kłopotach z błędnikiem. Lepiej Ci?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 21:01
Zalatana23, wiesz niestety wozi mna jak chodze i jak za duzo sie kolo mnie dzieje , typu samochody jada , ludzie ida... itp jutro dzwonie po laryngologach mam nadzieje ze znajde dobrego ktory mi pomoze i repionizuje moj blednik.

Kochana nie odstawiaj narazie leku jak sie zle czujesz .. idz na terapie i wtedy pomyslisz . Paro zreszta ciezko odstawic .
Niestety leki tylko tlumia nasze lęki , terapia mam nadzieje pomoze Ci przepracowac siebie i to co sie dzieje i dzialo w Twoim zyciu i bedzie lepiej , wyjdziesz na prosta. :)Ja wprawdzie cudownie uleczona nie ejstem ale na pewno o wiele lepiej sobie radze .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 paź 2014, 21:02
tosia_j, a gdzie ja cos takiego napisałam :D to nie ja napisalam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 paź 2014, 21:11
platek rozy napisał(a):] Arasha, witaj nowa osobko :) i krakowianko jako i ja :smile:

Jak to krakowianko? Ty nie znad morza czy coś?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 paź 2014, 21:13
Zalatana23, hejka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 paź 2014, 21:14
płatku na paro funkcjonuję super na tyle że co rusz mam ochotę spróbować bez ... no ale niestety, chyba jeszcze nie czas ;-)
Udało mi się załapać na terapię na NFZ. Przede mną 12 tygodni :-)
U mnie to jakieś sezonowe są te nawroty. Latem jest super, a gdy tylko nadejdzie jesień wszystko od nowa... ech
Cieszę się bardzo, że u Ciebie lepiej :-)

-- 26 paź 2014, 21:15 --

amelia83 cześć :-)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 paź 2014, 21:15
Arasha napisał(a):Ja nigdy nie miałam, to nie wiem, co tracę :roll: Gorzej chyba mieć i stracić :(

'Tis better to have loved and lost,
than never to have loved at all.

Ale ten wiersz to chyba się tyczył śmierci przyjaciela...
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 paź 2014, 21:16
Zalatana23, u mnie spoko . troszke sie dzis wkurzylam ze nie zaliczylam głupiego sprawdzianu a poza tym to lajt a jak u Ciebie , ja dobrze funkcjonowalam na fluo przez rok
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 paź 2014, 21:21
platek rozy napisał(a):Arasha, dziekuje :************* o a nic Ci sie w kosciele nie dzieje? ja to mialam lęki ostatnio jak na slubie kolegi bylam .

Jak mam gorszy dzień, to wtedy idę na późniejszą godzinę i się dekuję za filarkiem. Jakoś tak.

Ale ja w ogóle jestem dziwna, bo się stresuję w sytuacjach, które dla normalnych ludzi są niezauważalne, a w pierwszym szeregu maszeruję w miejsca, gdzie zwykli ludzie pękają, czyli odwiedzić kogoś w szpitalu, albo potowarzyszyć na pogrzebie :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 paź 2014, 21:21
Amelka, racja - nie ty :)
Arasha napisał(a):amelia1983 Z czego ? Nie przejmuj się - są drugie terminy i M. do pocieszenia
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 21:21
cyklopka, nie ja z Krakowa :mhm:

Zalatana23, ja tez mam sezonowo doly i jeszcze po stresach, wiesz ja na lekarstwach to w ogole nie moglam funkcjonowac , taki typ :bezradny: :bezradny:

Sortuj wg