Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 paź 2014, 16:27
lekko to ja nie mam polowy tych rzeszczy ktore robi platek roznu ja nie jesrem w stanie zronic, caly czas meczu mnie napiece,

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 16:45
wieslawpas, teraz to ja mam chory blednik i karuzele w glowie non stop jak tylko wstane , czy rusze glowa to watpie zebys mial lzej;)
A ogolnie od nerwicy mam codzien lęki i jakos muze ogarniac zycie , kto za mnie toz robi?

Arasha wiesz z blednikiem nie mialam nigdy , pierwszy raz mnie tak chwycilo a to ponoc sie zle leczy i jestem tym przybita.
Ja starsza jestem na pewno od Ciebie , mam 38 lat chociaz ani sie nie czuje na ten wiek ani nie wygladam :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 paź 2014, 16:49
platek rozy, ja nie mam lekow tylko mam nspiecie, ale robisz wiecej niz ja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 16:51
wieslawpas, moze i robie ale dlatego ze postanowilam ze bede zyla na ile to mozliwe normalnie . I mam milion rzeczy z nerwicy , dusze sie . mam tetno wielkie , odrealnienie , slabe nogi ..... teraz jak uda mi sie tego blednika pozbyc w miare szybko to znow zaczne pracy szukac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 paź 2014, 16:52
platek rozy, jak myslisz mozna sie z tego wyleczyc?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 16:55
wieslawpas, na pewno mozna zaleczyc . Tyle ze to zalezy od pracy nad soba.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2014, 16:57
Arasha, wódeczki niestety pic nie moge, ale możesz się wkupic jakimś pysznym ciastem. ;)

A propos ciasta, piekę cyklopowe babeczki, tym razem z jabłkami i cynamonem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Na grobach sprzątnięte, spacer przemiły po lasku zaliczony, jak miło, jak nie ma ziąbu i nie ma się skurczu szczęki z zimna.

platek rozy, kto jak kto, ale ty dasz radę! Dziewczyna która w chorobie zaweźmie się i ubierze ciuszek i makijaż strzeli, jest nie do zdarcia... Raz lepiej, raz gorzej, ale przetrwasz.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 paź 2014, 16:58
ja nad soba juz nie pracuje orarnela mnie rezygbzacaja

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 17:01
kosmostrada, zamawiam jedna babeczke :uklon: :uklon: :uklon:

Wiesz no niby jestem silna ale kurcze ile jeszcze na ma glowe spadnie i w koncu mnie zlamie dokumentnie? Zeby mi tylko ten blednik sie uleczyl to juz jakos dam rade.

wieslawpas, Ty wiecej zajec powinienies miec bo te napiecia sa z nudy , moje lęki tez sa tylkow mojej glowie i wtedy gdy nie jestem czyms bardzo zajeta.W sklepie z ciuchami czy ksiegarni nie mam lekow nigdy bo jestem zajeta ciekawymi rzeczami a w spozywczym juz ciekawych rzeczy nie ma to moj mozg tworzy herezje.

Dziwne ze nawet pod tomografem przelezalam 20 minutjak mialam glowe zajeta tym ze jestem chora a nie tym ze sie boje .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2014, 17:03
wieslawpas, Ja tak jak platek jestem przykładem na to, że nie można się poddawac, bo warto powalczyc chociaż o chwile dobrego życia.

-- 26 paź 2014, 17:06 --

platek rozy, ty tak kochana babeczki nie zamawiaj, bo jeszcze nie wiadomo czy jadalne będą... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 26 paź 2014, 17:06
Witam.

-- 26 paź 2014, 17:09 --

Trochę się zmartwiłem, bo mi jedna osoba napisała, że jak się człowiek upije i nie ma kaca na drugi dzień, to jest już alkoholizm. A ja już od dawna nie mam kaca po piciu.
Doberman

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 paź 2014, 17:11
platek rozy, czemi znalazas sie pod tonografem?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 17:15
wieslawpas, w piatek caly dzien bylam ws zpitalu , wyladowalam z ostrymiz awrotami i wymiotami ... mam chory blednik wiec mnie badali tomografem czy nie ma gyuza w glowie , szyje tz badali bo mam kregoslup szyjny tez dziabniety....

kosmostrada, na pewno beda jadalne :105: :105: :105: Ty robisz pyszniutkie :105: :105: :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2014, 17:22
Doberman, hej! chyba to nie jest główny syndrom bycia alkoholikiem. Może świadczyc o dobrej tolerancji , która wynika z super metabolizmu, albo faktycznie z przyzwyczajenia organizmu do określonych dawek.

-- 26 paź 2014, 17:38 --

platek rozy, no więc babeczki jadalne, ale chyba mam zwietrzały cynamon, bo go nie czuc :( No ale cały czas eksperymentuje. Ale do herbaty wchodzą, pożarłam już dwie na ciepło.
S. Beckett

Sortuj wg