Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 paź 2014, 21:51
platek rozy, witaj kochana! Brawo z tym tomografem!!! Ja rezonans miałam robiony na kark to był koszmar,( przed i w trakcie ), odchorowywałam jeszcze 2 dni. Uspokojenie lęków - jeden plus tej całej twojej sytuacji. Mam nadzieję, że coś tam doktory wymyślą, żeby ci skutecznie pomóc. Dobrze, że diagnoza postawiona. Trzymam mocno za ciebie kciuki!

amelia83,hej! Ucz się ucz, całkiem dobrze ci to idzie. Powodzenia na sprawdzianach!

JERZY1962, hej! Ja liczyłam na kilkudniowe delektowanie się piernikiem, to całego pożarliśmy. Ledwo dla gości uchowałam po plasterku i to dziecku dosłownie od ust odjęłam. :smile:

acherontia-styx, hej! Nie da się ukryc, dni kocykowe nastały...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 paź 2014, 22:47
nie ucze sie dzisija, zrobiłam kilka zadan i tyle czytam książkę szwaji :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 paź 2014, 23:49
Ja dzisiaj byłam pytana z psychologii, to mam z głowy. Jutro roztwory na ocenę, w niedzielę kolejny sprawdzian.

Niektórym ludziom i tak się wydaje, że za mało mam do roboty w tygodniu, jakby oni jedyni na świecie cokolwiek robili.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 25 paź 2014, 09:12
Brat zgubił telefon torbę a w środku tablet. Zadzwonił dalszy sąsiad, chciał ustalić właściciela,. Oni ledwo co przędą, a tacy uczciwi. :great:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 paź 2014, 15:19
Hejka ;)

kosmostrada, cieszę się że piernik smakuje, ja wczoraj znów zrobiłem dwa pierniki na małej tacce, teraz robię słodsze i są jeszcze bardziej pyszniejsze :yeah:

Infinity, to odzyskał brat telefon i tablet?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 paź 2014, 17:06
Witajcie! :papa:

Robię się nudna, ale w dzisiejszym dniu tylko jedno mam do powiedzenia: ZIMNO.
Ciekawe, kiedy organizm się przyzwyczai...
Poszłam sobie zrobic gorącej herbaty, pies mnie w tym czasie podsiadł na fotelu i pięknie mi go nagrzał. ;)
Jako że jestem w stanie lekkiej hibernacji, to dziś dzień czytania, zrobiłam tylko wspaniałą rozgrzewającą zupę dyniową i w ramach spaceru kupiłam na starych gazetach wrześniowy numer Charakterów. Organizm na siłę chce się tłuszczykiem otoczyc i bardzo domaga się słodkości, to i trochę folguję sobie.

A co u Was?

JERZY1962, też więc spróbuję zrobic słodszy piernik, może z brązowym cukrem...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2014, 17:07
Wróciłam dzisiaj wcześniej, chciałam odpocząć, potem się pouczyć. Ledwie wyłączyli telewizor to zaczęłam słyszeć jak gdzieś w budynku dziecko uczy się Jingle Bells na pianinku elektronicznym metodą próbowania różnych klawiszy, a centralnie nade mną toczą jakieś rzeczy po podłodze. W nocy też toczyli. Pójdę, pozabijam i każdy sąd mnie uniewinni. (Chyba że mi to policzą jako zbrodnię na tle uprzedzeń względem mniejszości, bo jeden sąsiad jest gejem).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 paź 2014, 17:23
cyklopka, Cóż, pozostaje ci zarobic na dzwiękoszczelne obicia, jak np. w studiu nagraniowym. ;) Mnie również drażnią dźwięki niespójne z moją aktualną rzeczywistością.

A propos dźwięków, mam właśnie włączonego Preisnera, polecam na klimat długie jesienne wieczory.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 paź 2014, 17:25
helloooo
dostałam 5 z zaliczenia :yeah: :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 paź 2014, 17:42
kosmostrada, nigdy brązowego cukru nie próbowałem i nie wiem jak smakuje ale myślę że też jest słodki :smile:

amelia83, pochwalić ucznia :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 paź 2014, 17:47
kosmostrada, nie jestes nudna, ja zis ze 20razy to powtarzalam to ziomb jak diabli :evil: JERZY1962, ;) zobaczymy jak jutro
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Infinity 25 paź 2014, 17:54
JERZY1962, tak

amelia83, gratki :brawo:

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 paź 2014, 18:04
Infinity, akurat z przedmiotu ktory lubie :)) farmakologii
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 paź 2014, 18:35
Witajcie :************ amelia83, gratuluje 5 :great: :great: :great: :great:

Ja szukam laryngologa ktory zrobi mi repozycjonowanie blednika , bo ponoc przy wedrujacych otolitach tabletki nic nie dadza. Tylko manuale i mam nadzieje ze kogos znajde i ze to pozycjonowanie mi pomoze.
Dzis mialam klopot zeby do sklepu pojsc . Swiat wirowal konkretnie a ja sie balam ze sie wywroce.
Co za koszmar :hide: :hide: :hide: :hide: zastanawiam sie co jeszcze na moja osobe spadnie jak tylko troche wyjde na prosta.

mIlej soboty i niedzieli dla Was :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg