Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 21:40
monk.2000, lubię czasami poszeleścic gazetą :smile: Tak jak nie uznaję e-booków, to wiadomości czytam w internecie. Ale dla odprężenia poczytac, poprzeglądac to tylko w tradycyjnej formie. Z tym mi się kojarzy odpoczynek na leniwo - ja , leżak, kawka, papieros i np. "Zwierciadło".
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 21:41
amelia83, tez czytam w papierowej , w innej czasami na telu jak czekam u lekarza zeby zajac czyms glowe i wtedy tez slucham muzyki ...

-- 19 paź 2014, 21:43 --

kosmostrada, :zwierciadlo" jedna z nielicznych mopich ulubionych gazet , lubie jeszcze sens , charaktery i Twoj styl
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 21:50
platek rozy, nie mogę, bo robi mi się coś w rodzaju nieprzyjemnej derealizacji/odcięcia od bodźców. "Zaczyna mnie nosić", robię się jakiś niespokojny, ale z drugiej strony nie mogę rozładować napięcia. Bardzo nieprzyjemne i na siłę próbuję coś robić, byle do tego nie dopuścić. Nie zrozumiałem jeszcze "fenomenu" tego stanu.
Ostatnio edytowano 19 paź 2014, 21:52 przez monk.2000, łącznie edytowano 1 raz
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 21:51
platek rozy, :smile: jak leżałam w szpitalu to właśnie wzięłam sobie zwierciadło i sens. I uwielbiany przeze mnie wnętrzarski "Art et decoration", ale od czasu jak podrożał, to go już normalnie nie kupuję.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 21:54
zwierciadło kupuje od 2003 roku
lubie jeszcze [i]Pani
od niedawna ma duzy dzial psychologii[/i]
charaktery, i sens tez i a wiadomosci tez w necie czytam ja nie uznaje e bookow itp tylko papier i zapach nowej ksiazki :105: bezcenne
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 21:56
monk.2000, to ja mam podobnie , tez mnie zaczyna jakos nosic i wstaje ... chociaz mam tak w pogorszeniachg stanu w tych lepszych czasach nie mam.

kosmostrada, o to tego wnetrzarskiego nie znam .. a masz u siebie w miescie takie targi gdzie sa gazety sprzed miesiaca i dawniejsze taniusko? bo ja na takich kupowalam wlasnie za gorsiki tylko z miesiecznym opoznieniem :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 21:58
Wiem, że na Allegro są z opóźnieniem do kupienia różne gazety. Ja będę polował na CD-Action, żeby uzupełnić swoją kolekcję.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 paź 2014, 22:00
amelia83 napisał(a):sens

Raz kupiłam. Było o jakimś rytuale z kamieniami na łące i kontakcie z Matką Naturą. Oraz o zalewaniu czakry trzeciego oka klarowanym masłem.
:great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 22:02
cyklopka, to ja tam widze sporo psychologicznych artykulow :shock: bo z zalozenia taki ma byc profil gazety :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 22:04
monk.2000, bardzo dobrze jest mi znany ten stan i zapewne nie tylko mi tutaj. To napięcie o którym piszesz, nazywany przez mojego doktora "niepokojem", jest przewrotnym skurczybykiem. Im bardziej chcesz nad nim zapanowac, czyli skupiasz na nim uwagę, tym bardziej się rozkręca. Pomagaodwrócenie uwagi i "olewanie go" . Terapie się poświęca pracy nad tym. Jest to forma lęku. Czy też to tak widzisz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 22:05
ja sens znam własnie z tematów psychologicznych i ciekawych artykułów i wywiadów
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 22:06
amelia83, kosmostrada, czytamy to samo :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez planB 19 paź 2014, 22:08
cyklopka napisał(a):
amelia83 napisał(a):sens

Raz kupiłam. Było o jakimś rytuale z kamieniami na łące i kontakcie z Matką Naturą. Oraz o zalewaniu czakry trzeciego oka klarowanym masłem.
:great:

powiedz coś więcej ...interesujące w sensie ,że brzmi jak WTF?

..że może na szyszynkę ma wpływ ?
I Dare, readY

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 22:10
cyklopka, w sensie są czasami naprawdę fajne artykuły, na okładce już są głowne tematy i wtedy już wiem, czy chcę to przeczytac.

platek rozy, znam stoisko ze starymi gazetami, ale rzadko tam są te co mnie interesują. Zagranicznych magazynów nie ma w ogóle. Udaje mi się czasami jakiś polski wnętrzarski za grosze kupic, bo normalnie szkoda mi kasy na przejrzenie obrazków.
S. Beckett

Sortuj wg