Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 19:56
mirunia, ja się trzymam tylko dzięki temu, że śpię i ogromnie cię podziwiam za siłę w walce, pomimo nieprzespanych nocy. Mirunia, jeszcze 5 dni i w razie co poprosisz o ratunek w postaci jakiegoś procha. A może spróbowac melatoniny, wiem, że pomaga wyregulowac sen tym którzy zmieniają strefy czasowe.

Idę sobie zrobic herbatkę, bo już jeśc nic nie będę, żeby uspokoic ten mój brzuch.

-- 19 paź 2014, 19:56 --

mirunia, ja się trzymam tylko dzięki temu, że śpię i ogromnie cię podziwiam za siłę w walce, pomimo nieprzespanych nocy. Mirunia, jeszcze 5 dni i w razie co poprosisz o ratunek w postaci jakiegoś procha. A może spróbowac melatoniny, wiem, że pomaga wyregulowac sen tym którzy zmieniają strefy czasowe.

Idę sobie zrobic herbatkę, bo już jeśc nic nie będę, żeby uspokoic ten mój brzuch.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 20:22
monk.2000, witaj :))) :papa: :papa: :papa: jak chcesz pomarudac , marudaj a my Cie powspieramy :uklon: :uklon:

ukapalam sie.

-- 19 paź 2014, 20:24 --

Makabra chyba calkiem sie na czata przeniosla :roll: :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 20:33
platek rozy, a ja kąpałam sie popłudniu, po spacerze bo tak ciepło ze cała mokra wrociłam a mialam kutrke włosy teraz umyłam czytam ksiazke zerkam na film wychodze z psami na dwor ja na papierosa 2 w 1 :lol: gadam z kolezankami ze szkoly, do mamy dzwonilam maja dzis rocznice slubu siostra dzwonila ze pokłociła sie z druga siostra i posprzatałam kuchnie zrobiłam pranie i tak niedziela zleciała
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 20:41
amelia83, a ja grałem we FIFĘ 2002, pewnie jasaw by to zainteresowało, bo ta gra pochodzi z roku, w którym odbywały się Mistrzostwa Świata w Korei-Japonii. Mam znaczki pocztowe z tego czasu. Gra też jest stylizowana na mistrzostwa, gra się przyjemnie, jest oldschoolowo. Tylko trochę mam uraz, żeby w to grać, bo przypominają mi się dobre czasy mojego dzieciństwa, kiedy to właśnie granie w gry po szkole było synonimem szczęścia. Najpierw 5 ze sprawdzianu, a potem 1. miejsce na wyścigach w komputerze. Te czasy nie wrócą, trochę głupio, że dorosły facet tak mięknie na myśl o byciu dzieckiem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 20:44
monk.2000, :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 paź 2014, 20:49
kosmostrada, jakoś muszę dotrwać jeszcze te 5 dni, bo już mi głupio dzwonić tak często do lekarza i mu marudzić. Od czasu brania elicei dzwoniłam już dwa razy, kazał być cierpliwym i wyznaczył dlatego następny termin telefonu za 10 dni ;)
Sen to podstawa i dlatego szybko dochodzisz do zdrowia. Gdybym mogła się wysypiać i odpocząć, nabrałabym sił do walki i opanowała tę nerwicę i depresję.

kosmostrada,skoro nie działa już tak silny lek jak tisercin, to wątpię żeby zadziałała melatonina, a zresztą nie wiem czy można brać melatoninę przy antydepresantach i tym moim na sen.

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 20:49
amelia83, krótka odpowiedź, a jaka treściwa. :)
Wracam czytać gazetę, ale będę zerkać.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 20:49
amelia83, to mialas calkiem spokojny dzionek:************

Wiecie , mam takie zawirowania od kiedy mam nerwice i depreche ze np jak patrze w szybe wystawowa i widze odbite w niej drzewa czy idacych ludzi o mam wrazenie jakby mi grunt uciekal spod stop i jakbym sie miala wywrocic , trwa to jakas sequnde ale jest nieprzyjemne.
Tak samo mam z lustrem, czy ze szybamiw samochodach i nasila mi sie to kiedy jestem w dolku czy stresie:(

ma ktos podobnie?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 21:19
platek rozy, nie wiem co to może być. Ja przykładowo nie mogę leżeć rano w łóżku po obudzeniu się, zbyt długo. Czasem takie drobne rzeczy mogą być utrapieniem. Może po prostu taka "incepcja", efekt graficzny lustra kojarzy się z jakimś podwójnym dnem, albo jakimś zagubieniem, dwulicowością. Różne mogą być wyjaśnienia.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 21:25
platek rozy, miałam coś takiego ostatnio na dworcu z odbiciem w odjeżdżającym pociągu - zawrót głowy i ziemia uciekająca spod nóg. Ta nerwica to naprawdę bardzo kreatywna jest...
Dziś na karuzeli to pewnie obrzygałabym wszystko, albo dostała takiego ataku, że zamarłabym w stuporze . :D

monk.2000, jaką gazetę czytasz?

mirunia, masz rację z tą melatoniną, ja zawsze konsultuję z doktorem kombinacje lekowe, nawet te bez recepty.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 21:30
kosmostrada, PC Format, z 2013 roku. Kupowałem kiedyś te gazety jak miałem więcej pieniędzy, ale nie zawsze czytałem, teraz nadrabiam. Wolę czasem coś z papieru poczytać, bo internet jest zbyt obszerny, a tutaj taka redakcja gazety załatwia sprawę. Jednym słowem, rozwiązanie tradycyjne.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 21:33
monk.2000, ja uwielbiam gazety, kupuje ich mnóstwo, ksiazki tez czytam w formie papierosej tradycyjnie :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 paź 2014, 21:37
amelia83, moi też na dniach rocznica. Jest jakiś tort, ale nie zjem, bo mam straszne uczucie pełności w brzucuh.

platek rozy, łooo, nie miałam takiego, raczej nawet lubię się wpatrywać w odbicia. Ostatnio zauważyłam, że ściana klasy jest prawie w ej samej odległości od okna, co inne skrzydło budynku i faktury się nakładały.

Poszłam do kościoła na "najkrótszą" mszę, trafiłam na jakąś z gitarami i zaproszonymi gośćmi. No nie wystałam do końca, jakoś mi słabo było.
Wróciłam do domu, powiedziałam, że mi słabo. Zmierzyli ciśnienie, normalne. Chcieli zmierzyć cukier, ale ja się nie dam ukłuć w palec. Mówię 3 razy nie, stoją z aparatem jak kat nad grzeszną duszą, mówię 4 i 5, że nie :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 21:39
kosmostrada, dokladnie takie cos mam ! Okropnie to nieprzyjemne i nasila mi sie wlasnie w czasie dola:(

cyklopka, ja dawniej tez lubialam a teraz nie moge :-| :-|

monk.2000, a czemu nie mozesz lezec dluzej? ja w sumie nie uleze bo mnie nosi jak wstaje mam kortyzol podniesiony bardzo.

Sortuj wg