Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 paź 2014, 17:39
No ja byłam w szkole, w przerwie poszłam z koleżanką na kawę, ładna pogoda.

Jutro terapia, korepetycje (o ile panna znowu focha nie szczeli) i może wieczorem warsztaty wokalne, w sumie tanio, w sumie niedaleko, w sumie pon. bdb.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 paź 2014, 17:42
platek rozy, zjadłam teraz drugie danie... rybkę smażoną od Brata, ziemniaczki i ćwikłę... posprzątałam w kuchni.

Tak Płatku, dobrze, że mam Rodzinkę, która się w ostatnich dniach bardzo mną zajęła. Dzwonią, przychodzą, załatwiają za mnie niektóre sprawy, robią zakupy jak nie mogę wyjść. Czasami mam skrupuły prosić Ich o cokolwiek i pewnie mają mnie dość w ostatnich dniach.
Jeszcze dwa tygodnie temu zanim zaczęłam brać leki chodziliśmy po parku, zbierali kasztany... zawsze wyciągał mnie Bratanek na takie wypady z dziećmi.
A teraz nie mam siły, nogi ma miękkie, bezsilne :(

Płatku pisz, co Ci leży na sercu, wywal to z siebie, to przynosi ulgę. Dobrze, że chociaż śpisz w nocy, bo ja po 2-3 godz. i nie wiem co z tym zrobić?
Już pod wieczór denerwuje się tym, że nadchodzi noc :time: i czy będę spać?

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 17:54
cyklopka, hej , ja dzis nie byłam w szkole, od rana okropnie sie czułam, taka słaba spąca i wszystko mnie boli, łamie w kościach, oby choroba mnie nie brała :roll: i jeszcze pewna sprawa mnie trapi, w pt i ndz jezdze z sąsiadką ona próbowała mnie na siłę wyciągac ale nie dałam rady :? co w szkole nowego? mirunia, tak mało sypiasz? jak dajesz rade i od kiedy tak?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 18:09
mirunia, A jestes na l4????
Wiesz u mnie ze snem roznie , generalnie spie okolo 6-7 godzin , ale chodze spac miedzy 12- 1 w nocy , nie wczesniej.
Mnie juz nic nie cieszy . Chcialabym sie pozbyc choroby a nie da sie , przeraza mnie to ze bede z nia do konca zycia.
Nie motywuje mnie to . Sa dni ze czuje sie dobrze a nagle pach , dol i lęki lapia i znow jest zle kilka dni a potem z nowu gorka. Nie da sie tak zyc!

amelia83, cyklopka, :********* Hey Dziewczynki :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 paź 2014, 18:31
amelia83, na bezsenność zaczęłam cierpieć rok temu we wrzesniu i dlatego dostałam tisercin na spanie. Spałam na nim 10 miesięcy i stopniowo zaczął przestać działać. Mirta w ogóle na mnie nie działa, a też lekarz próbował mi ją dawać. Coraz bardziej skracały mi się godziny snu, przebudzenia w nocy po których już nie mogłam spać. A od września tego roku jest coraz gorzej ze spaniem, brałam nasenne we wrześniu i być może się uzależniłam trochę. Teraz odkąd biorę elicę od 13 dni, to jest całkiem do d...., bo ona też powoduje zaburzenia snu. Męczę się bardzo :why:

-- 19 paź 2014, 18:34 --

platek rozy, od jutra idę na L4, teraz byłam na urlopie.
Zazdroszczę tym co śpią. Kiedyś byłam wielkim śpiochem, mogłam spać do 10.

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 18:44
mirunia, współczuje, ja śpie po neuroleptyku, spie srednio 6 godzin
jak próbowałam odstawic w styczniu to po kilku tygdoanich nie mogłam spać platek rozy, hej kochanie :***

-- 19 paź 2014, 17:53 --

o matko trzymajcie mnie, nie było mnie 1 dzien w szkole i takie wiadomosci ze zdębiałam na patofizjologie 70 pytan na zaliczeniu w tym 35 opisowych za tydzien 2 sprawdziany jutro jade sie spotkac z kolezanka po notatki :shock:

-- 19 paź 2014, 18:00 --

oglądam film o zgwałconej dziewczynie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 19:11
Witajcie dziewczyny kochane!

platek rozy, Kochana jutro możesz na to swoje życie spojrzec zupełnie inaczej, sama to nam mówisz. Ja życzę ci przede wszystkim znalezienia roboty, bo wierzę, że to cię postawi na nogi też psychicznie. Myślę, że prędzej czy później ta praca się pojawi, więc zbierz plateczku jeszcze siły, bo będzie lepiej.

cyklopka, warsztaty wokalne, to po to by śpiewająco zdawac egzaminy i zaliczenia? :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 19:22
mirunia, to jak bedziesz dzwonila 25 do lekarza Kochana to mu powiedz o tym spaniu :*********** Musi Ci cos zapisac , ja tak mialam kiedys jak pracowalam n a uczelni i akurat byl czas duzych zmian wtedy w budzetowce ze potrafilam kilka miesiecy sypiac po 2 godziny :o chodzilam jak zombie. I tak trafilam do psychiatry po nasenniaka jakiegos.

kosmostrada, Kochana dziekuje za dobre slowo :*********** jak juz sil nie mam , moja glowe wyslalabym nacjetniej w kosmos , niech sobie tam dryfuje w samotnosci i wymysla bzdety nie zatruwajac mnie. :hide:

Jutro jestem umowiona na telefon w sprawie pracy czy jest jeszcze miejsce wolne czy nie. Pewnie nie bedzie :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 paź 2014, 19:27
kosmostrada, zawsze można na Ciebie liczyć, że dodasz otuchy i pocieszysz...
bo my z Płatkiem wymieniamy tylko żale i nijak nie możemy się dzisiaj nawzajem wesprzeć... ale zawsze pozostaje nadzieja i walka

chciałabym tak :zzz: :zzz: bo się wykończę

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 paź 2014, 19:30
kosmostrada, mirunia, :******
ja sie umowilam jutro po te notatki i jestem zzokowana lekko iloscia materiału :P
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 19:37
platek rozy, i super platku, że jutro dzwonisz, może będzie wolne a może nie, ale nie poddawaj się. Spokojnie rób wszystko żeby pracę znaleźc, ona gdzieś czeka, tylko nie w amoku, "muszę znaleźc pracę, bo umrę" ;). Ale przecież ty to wszystko wiesz...
mirunia, platek rozy, tulam was moje drogie!
amelia83, ciebie też tulam, żeby ci się choróbsko nie rozwinęło...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 paź 2014, 19:37
platek rozy, jak ostatnio 15.X dzwoniłam do doktorka to mówiłam mu o tej bezsenności na elicei, (zresztą zawsze mówię na wizytach, że źle śpię albo wcale) - to powiedział mi, że "to powinno się uregulować po jakimś czasie i proszę zadzwonić za 10 dni!
Myślałam, że właśnie elicea wyreguluje mi nastrój i wróci sen, ale widać, że muszę jeszcze na to czekać... aż się wykończę. Też już chodzę jak zombie.

-- 19 paź 2014, 19:39 --

kosmostrada, dzięki za tulanko :papa: przyda się

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 paź 2014, 19:49
kosmostrada, a z drugiej strony sie bojam czy sobie poradze w pracy :shock: :bezradny: :hide: ale jedno ejst pewne ze jak jej nie dostane to umre z glodu ale najpierw oszaleje .

Tulaska chetnie przygarniam bo mi potrzebny bardzo :********** dziekuje :)
A jak Ty sobie radzisz Kochana? Chyba niezle? cieszy mnie to:)

mirunia, moze sie rozkreci faktycznie ten lek i na lęki na spanie ... Oby tak bylo , bo ja wiem jak bola zmiany ciagle antydepresiakow :******

Nie wiem co my obie takie liche miruniu moja :why: :why:

Spamowa wyspa

przez monk.2000 19 paź 2014, 19:53
Cześć, widzę, że się dogadujecie i wspieracie. Fajnie. Mi to czasem nawet się nie chce narzekać na chorobę, nie chcę zatruwać innych. Pewnie jeszcze wiele lat takich jak ten mnie czeka. Liczę, że w przyszłości pójdzie medycyna do przodu i ktoś mi pomoże.

Grałem ze sąsiadem w gry dzisiaj, m. in. LEGO, piłka nożna, symulator farmy, Twierdza. Zmęczyłem się od tych wrażeń.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg