Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2014, 20:00
Ferdynand k, oh, pan taki zapracowany, panie Ferdku?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 paź 2014, 20:07
tosia_j, do psiaków tak, do reszty bywa różnie czyt. człowieków

kosmostrada, też bym przygarnęła ale wiadomo. Wiele ludzi nie wezwie tej straży bo uważa że schroniska są złe.. Przyznam racje że są złe i to nie jest miejsce dla psiaka, ale ulica tym bardziej ! Parę dni temu, czytałam, ktoś wyrzucił psa z samochodu, też w typie owczarka, też w tym mieście tylko na obrzeżach. Pies czekał cierpliwie na powrót właściciela, jak to psiak "Pan mnie nie opuścił tylko się zgubiłem, ale po mnie wróci".Piesio nie doczekał się powroty ukochanego opiekuna i wpadł pod samochód. Jest w stanie krytycznym.

Psychoanalepsja_SS, jeśli nie masz zamiaru pomóc psiakowi to nie podchodź i nie głaszcz.

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 18 paź 2014, 20:08
amelia83 napisał(a):czarnobiała mery, kochana w tyg tyg to chyba nie mam wolnego a le w przyszłym moze w końcu nam sie uda :yeah:

Jasne, mi pasuje :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 paź 2014, 20:15
czarnobiała mery, :D
jak macie cinemax to fajny film sie zaczyna :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 paź 2014, 20:16
cyklopka, no nie leżę przed telewizorem ;)
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 paź 2014, 20:22
Dziś się męczyłam na zajęciach. Przez co? Przez męski szowinizm ze strony jednego z grupy z semestru niżej ( mamy łączone). Jest ciężko jednej kobiecie na takim kierunku i to nie chodzi że nie daję radę z poziomem tylko takim traktowaniem, że ciągle muszę udowadniać że nie jestem gorsza z racji płci.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2014, 21:02
Ferdynand k napisał(a):cyklopka, no nie leżę przed telewizorem ;)

A ja przepiszę i przeanalizuję zadania na jutrzejszy sprawdzian, a potem właśnie sobie zalegnę, bo się przy sobocie należy bania i talent show mimo intensywnych kursów weekendowych, a może szczególnie ze względu na nie :twisted:

-- 18 paź 2014, 20:07 --

Infinity, ech, szkoda cię, z jednej strony taka specyfika kierunku plus buce są wszędzie :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 paź 2014, 22:12
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2014, 22:53
No i z kina wróciłam. Myślałam że nie będzie dobrze, bo było na początku strasznie duszno, a jeszcze brzuch mnie boli od wczoraj. Ale jakiś nawiew włączyli, mała dyskusję w głowie przeprowadziłam, pozycję dla brzucha wygodną przyjęłam i poszło.
Film dobrze zrobiony, postac malownicza i jak mój syn stwierdził, "macie fajnie, że to pamiętacie". Tak pamiętam i pamiętam to słynne zdjęcie z sali operacyjnej.
JERZY1962, lubię te twoje kartki na forum na początek, albo na zakończenie dnia...

Infinity, grunt że na zajęcia dojechałaś, swoje robisz, a dla głupich buców najgorsza kara to obojętnośc, bo pewnie cię rozsierdzic chcieli.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 paź 2014, 23:03
mam sie wyniez z domu :x :-|

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2014, 23:28
Marcin2013, witaj, dawno cię tu nie było! Co się dzieje, rodzinna kłótnia?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 19 paź 2014, 08:22
cyklopka, kosmostrada, ten chłopak gada co mu ślina na język przyniesie. Mówił że mam wykute pytania egzaminacyjne, a to nie prawda, ja rozwiązuje i zapamiętuje, krótkie zdania, wiadomości wchodzą mi do głowy bezproblemowo.
Wykładowca jest ze mnie zadowolony. Wczoraj rozwiązywałam test poprawkowy z państwowego egzaminu. Miałam 30 poprawnych na 40, więc bym spokojnie zdała (trzeba mieć najmniej 20).
Wczoraj dużo padało przykrych. Co wykładowca wyszedł to gadali faceci między sobą, a jak próbowałam się dołączyć do rozmowy, to ten czubek mnie się czepiał. Na poprzednim zjeździe też było podobnie bo on pierwszy raz przyszedł. To m. in. przysrał że jestem anemiczna, a się kurcze leków uspokajających nałykałam a do tego byłam przeziębiona.
Co i rusz to jakaś uwaga. Nie do wytrzymania. Jak ja zażartowałam z niego to myślałam że mnie zabije tak się oburzył. Jednak nie podaruje mu. Jeśli będzie się mnie czepiał, a na pewno będzie, to ja jego też. Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu :evil:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 paź 2014, 11:05
Infinity, lepiej odpusc niz sie tak zacietrzewiaj
Marcin2013, masz zamiar czy zostales zmuszony?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 paź 2014, 11:27
Dzieńdoberek!

I znów w kolejny weekend plany wyjazdowe szlag trafił. Męża boli potwornie kręgosłup, a mnie z młodym bolą brzuchy. Tak mi już jest potrzebna zmiana otoczenia chociaż na chwilę i znowu nic z tego. Ale wyszło słońce, więc chociaż liście pójdę pograbic w ramach przewietrzenia i uspokojenia.

A jak wasza niedziela?
S. Beckett

Sortuj wg