Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2014, 18:46
Psychoanalepsja_SS, powiem ci, że naprawdę to dobrze robi, a na dzień- leń najlepsze byc właścicielem psa. Po prostu z psem musisz wyjśc, czy ci się chce czy nie. A jak wracasz to już machina jest w ruchu i łatwiej się za coś zabrac.

-- 18 paź 2014, 18:48 --

czarnobiała mery, witaj, dawno cię nie było. Cieszę się, że wracasz z powerem!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 18 paź 2014, 18:49
kosmostrada, cześć, no to prawda, mam powrót wielkiej mocy. :smile:

Spamowa wyspa

przez Psychoanalepsja_SS 18 paź 2014, 18:52
kosmostrada napisał(a):Psychoanalepsja_SS, powiem ci, że naprawdę to dobrze robi, a na dzień- leń najlepsze byc właścicielem psa. Po prostu z psem musisz wyjśc, czy ci się chce czy nie. A jak wracasz to już machina jest w ruchu i łatwiej się za coś zabrac.

Możliwe... A przynajmniej można np. od razu o jakiś sklep zahaczyć, jeśli jest taka potrzeba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 paź 2014, 19:06
kosmostrada, na co idziesz do kina? czarnobiała mery, kochana :105: ale swietnie, zdolna bestia z Ciebie
ja sobie ustalilam ze za kazda piątke kupie sobie cos dla siebie ksiazka, ciuch itp
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2014, 19:06
Psychoanalepsja_SS, No można. Facet mieszkający dwie ulice dalej miał siostrę mojego pierwszego psa, takiego samego beżowego owczarka. Zawsze przy wieczornym spacerze zahaczał o nocny w celu nabycia czegoś na wzmocnienie. Kiedyś wyszłam w nocy po fajki z owczareczkiem i zostawiłam go pod sklepem . Wychodzę a sąsiad już nawalony szarpie się ze smyczą mojego pupila. Musiałam go przekonywac, że naprawdę nie wziął psa i usiłuje pójśc do domu z moim. :D

-- 18 paź 2014, 19:09 --

amelia83, idę na "Bogów". Z wiadomych względów dawno nie byłam w kinie i to moje kolejne wyzwanie na dziś.

Buziaki, zbieram się do wyjścia.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2014, 19:09
tosia_j napisał(a):wole nie ogladac zombie na noc....raczej sport wiadomosci pogoda

Wolę zombie od wiadomości, spokojniejsze są :mrgreen:

-- 18 paź 2014, 18:14 --

platek rozy napisał(a):Biore wtedy propranolol albo hydre ww iekszej dawce , czasem chlora .. a co to ta pregebalina?

Propanolol to musi być jakiś wesoły lek
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 18 paź 2014, 19:16
amelia83, dzięki:*
Myślę, że to fajny pomysł, żeby robić sobie takie nagrody, Karinko :smile:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2014, 19:26
kosmostrada, fajnie, też bym chciała iść na ten film... i jeszcze jeden. Ale miałam niedawno scysję poniekąd z kinem związaną, zarzekłam się, że nienawidzę filmów i.t.d. i teraz w sumie nie mam z kim iść. A ze 3 dobre tytuły jak nie 4 mają teraz premierę.

-- 18 paź 2014, 18:31 --

Znowu miałam chłodno w szkole i ktoś otwierał okno, bo niby "śmierdzi". Zawsze jak się z zewnątrz wchodzi do pomieszczenia to się czuje różnicę. Ale jak ktoś otwiera okno i mówi, że "śmierdzi", to tak jakbym co najmniej ja sama śmierdziała, bo w końcu tam siedzę. No i potem mi chłodno. Ręce mi zsiniały :shock:

Wróciłam, zaordynowałam sobie herbatę z "prądem", świetne rozwiązanie, krążenie wróciło, rozluźniłam się. Ale jak nie przestaną głośno mówić, chodzić po domu, świecić światła i grzebać w szafach, to się zaraz znowu zepnę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 paź 2014, 19:35
cze wieczorem znowu
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 paź 2014, 19:35
ja w przyszlym tyg ide do kina z przyjaciółka
a my czarnobiała mery, kiedy idziemy ? :) cyklopka, hej
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 18 paź 2014, 19:43
amelia83, ja bardzo chętnie z Tobą :D Nie wiem, a kiedy Ci pasuje? Ja mam w tym semestrze w ogóle dużo wolnego, bo nic nie studiuję. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 paź 2014, 19:47
czarnobiała mery, kochana w tyg tyg to chyba nie mam wolnego a le w przyszłym moze w końcu nam sie uda :yeah:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 paź 2014, 19:52
amelia83, jak ja bym chciał mieć czas na kino :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 paź 2014, 19:58
Ferdynand k, ja tez dawno nie bylam ;)
M. Luther King

Sortuj wg