Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Psychoanalepsja_SS 11 paź 2014, 22:58
Putin sfałszował wynik meczu, żeby odwrócić uwagę świętujących Polaków od zbliżających się do granic Polski czołgów.

A pod moim blokiem grupka wesołych Januszy na całe ryło wrzeszczy o 'historycznym momencie', akompaniując se rubasznie wuwuzelami.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 11 paź 2014, 23:00
Staram się nie myśleć negatywnie ale jak mała płacze przez sen co 2 minuty to lęki same przychodzą co będzie jak ją do tego zeswiruje... Co mąż wtedy pocznie... Do tego mam stracha i głupie myśli że jestem ciężarem dla niego

Spamowa wyspa

przez carlosbueno 11 paź 2014, 23:03
kosmostrada napisał(a):carlosbueno, Tak, mieliśmy dużo szczęścia, ale Szczęsny dał radę, a i do bramki trafiliśmy dwa razy. No i efekt jest - obejrzę mecz ze Szkocją :D

Ze Szkocją pewnie przegrają :mrgreen: będą musieli atakować pozycyjnie a tego jak wiemy nie potrafią i ten limit szczęścia to może już na całe eliminacje wykorzystali. No ale plus dla Polski za grę w obronie bo już dawno tak dobrze w niej nie grali.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Bipolarny 11 paź 2014, 23:07
Glik ratował co mógł, Szczęsny pewniak i dobra obrona strzału gdy był zasłonięty,wykorzystane sytuacje,trochę szczęścia,gorszy dzień Niemców,lepszy dzień Polaków :P .Pierwsza w historii wygrana z Niemcami, nie ważne jak ,nie ważne w jakim stylu, ważne są 3 pkt z faworytem grupy i historyczne zwycięstwo. :yeah: Gdyby nie leki i kiepsko z psychą świętował bym do rana i to nie na sucho :105:
Ostatnio edytowano 11 paź 2014, 23:09 przez Bipolarny, łącznie edytowano 1 raz
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:09
cyklopka, ten monsz nie wiesz kiedy może ci się objawic. Bądź czujna! :D
Ja to myślałam że będę walczyła o prawa zwierząt w zapadłej dżungli, albo z głodem w trzecim świecie, a wylądowałam w klimacie mąż, dziecko, dom i pieczenie ciast po nocy w nerwie. ;) Chcę byc misjonarką, albo opiekowac się lemurami, czy innymi tygrysami! :why: :D

Miałam iśc się kąpac, a przez ten mecz piję herbatę przy kompie, zamiast przy książce.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez carlosbueno 11 paź 2014, 23:12
Bipolarny napisał(a):Glik ratował co mógł, Szczęsny pewniak i dobra obrona strzału gdy był zasłonięty,wykorzystane sytuacje,trochę szczęścia,gorszy dzień Niemców,lepszy dzień Polaków :P .Pierwsza w historii wygrana z Niemcami, nie ważne jak ,nie ważne w jakim stylu, ważne są 3 pkt z faworytem grupy i historyczne zwycięstwo. :yeah: Gdyby nie leki i kiepsko z psychą świętował bym do rana :105:

Ja tylko się obawiam teraz hurraoptymizmu że wygraliśmy z mistrzami świata i jesteśmy jakąś super drużyną a prawda jest taka że piłkarsko nawet w tym meczu byliśmy 2 klasy gorsi od nich i jesteśmy ledwo średniakami a tacy panowie jak Wawrzyniak czy Jodłowiec to w ogóle nie powinni w tej reprezentacji grać. No ale ja nawet ze zwycięstwa się nie potrafię cieszyć taki defetysta ze mnie.
Największy Forumowy Maruda

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 11 paź 2014, 23:12
kosmostrada, Ty pieczesz ciasta po nocy a ja udaje galaretke ze strachu... Jgj

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:13
chocovanilla, Nie ześwirujesz. Noc przetrwaj, a jutro niedziela, odeśpisz.

-- 11 paź 2014, 23:16 --

chocovanilla napisał(a):kosmostrada, Ty pieczesz ciasta po nocy a ja udaje galaretke ze strachu... Jgj

O, galaretkę nastaw, kilka kolorów, będzie rano frajda dla małej :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 11 paź 2014, 23:19
kosmostrada, już mi dużo lepiej ... Sen mnie łapie i chyba skorzystam z okazji i się zdrzemne bo nie wiem za ile mała znowu zacznie płakać... Nie wiem co jej jest... Może źle sny bo temp ok przeciwbolowo dostała paracetamol i zobaczymy... Oby już noc była bez niespodzianek ...
Dziękuje za wsparcie :*

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:23
chocovanilla, śpij dobrze kochana, może się uda chociaż trochę zmrużyc oko. Odezwij się jutro, jak dałaś radę.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 11 paź 2014, 23:24
kosmostrada, ok, dobrej nocki:*:)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:24
carlosbueno, jesteś realistą, nie defetystą...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2014, 23:30
kosmostrada napisał(a):cyklopka, ten monsz nie wiesz kiedy może ci się objawic. Bądź czujna! :D

Już parę lat zwlekałam z różnymi decyzjami czekając na pierścionek z jasnego nieba :roll: Nie wiem, o co chodzi. Może na początku mówią mi to, co chcę usłyszeć, a tak na prawdę chcą czego innego i liczą na to, że też w międzyczasie zmienię oczekiwania... :roll:

-- 11 paź 2014, 22:33 --

Niestety, dla mnie nadawałby się tylko ktoś o specyficznych zainteresowaniach, ale też zaangażowany (taki co wypełnia obietnice, bo mu się, /cenzura/, cokolwiek jeszcze chce), pełen życia, żeby mnie dobrze motywował.Tylko takich ludzi albo nie ma w obecnym świecie, albo mają możliwość (i moralne prawo) wziąć sobie żonę bez zaburzeń :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:39
cyklopka, ja myślę, że lepiej nie zaobrączkowac się na wejściu. Jak w kuchni, jak nie popróbujesz, po drodze wyrzucając do śmietnika, dostając zgagi, parząc język, to nie będziesz wiedziec, które danie jest najlepsze.
S. Beckett

Sortuj wg