Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 paź 2014, 20:37
izaa napisał(a):Makabra, Babom podobno nigdy zakupów dość :D

Ojj tam, ojj tam! Ale niestety już nie sprawiają mi przyjemności :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 paź 2014, 21:00
a mi od jakiegos czasu zakupy sparwiaja mega przyjemnosc jak nigdy, ciesze sie jak buszuje po sklepac i nawet drobiazgi ciesza a kiedys nie lubilam shopingu :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 paź 2014, 14:52
Dzień dobry!!!

Gdzie zaginęliście spamoludki?
U nas pogoda letnia, coś wspaniałego. Nie mam jak na maksa jej wykorzystac, ale zaraz zrobię sobie słabiusieńką kawkę i pójdę zapalic na ogródek, żeby chociaż trochę kostki pogrzac. Udało mi się dziś pospac, ta cholera mnie nie budzi ( czyli nowa dawka zaczęła działac), ale wstałam z taką irracjonalną depresją... Wyszłam natychmiast z psem na słoneczko, pochodziłam, pozbierałam trochę ostatnich kasztanów i przeszło. Coś mi nie styka na złączach, dobrze że udaje mi się z tym powalczyc.

A jak wam mija ta sobota, u was też lato?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 paź 2014, 15:18
kosmostrada, hej, witaj Kochana! spamoludki pewnie na spacerach przy takiej pogodzie :D

U mnie też lato, rano o 10 byłam na zakupach chociaż też męczy mnie depra i napięcie niesamowite. W południe pojechałam miejskim aut. na cmentarz (Rodzice) zrobić nieco porządek, a wróciłam na piechotkę ok.2km. Wróciłam b. zmęczona i teraz usiadłam na chwilę do kompa.... gotuję ziemniaki, więc mam chwilę zanim będzie obiad.
Mnie od kilku dni coś nie styka na złączach, mam już umówioną wizytę do doktorka na poniedziałek... muszę chyba poprosić o lek na dzień, bo tylko na noc to za mało.

Spamowa wyspa

przez Makabra 04 paź 2014, 15:18
U mnie dzisiaj ciepło, ale humor niezbyt dopisuje ;)
Makabra

Spamowa wyspa

przez monk.2000 04 paź 2014, 15:25
To powiem tak.
Wstałem jakoś po 12, potem poszedłem na zakupy z tatą. Zdobyć produkty na 3 dni, nawet jeszcze mi pieniędzy zostało, byłem zaskoczony. Wypaliło się w piecu, ale nic z tym nie robię, bo nie jest tak zimno. Zaraz się wezmę za czytanie gazety. Nie jest tragicznie u mnie, to na co mam wpływ jest okej, gorzej z rzeczami na które nie mam wpływu, jakoś nie zawsze dbają o mnie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 paź 2014, 15:31
mirunia, hej! To dobrze, że idziesz do lekarza, bo tak właśnie ostatnio o tobie myślałam, że może jednak po jakąś pomoc trzeba się przejśc, żebyś się tak nie męczyła. Bo gdy jest trochę tych lepszych chwil, to jednak człowiekowi łatwiej znosic spadki formy. A ty za dzielna musisz byc ostatnio.

Makabra,hej! A pogodę masz wykorzystaną, długi spacer zaliczony?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 04 paź 2014, 15:37
Kosmostrada, jeszcze nie i nie wiem, czy się wybiorę...
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 paź 2014, 15:42
kosmostrada, dzięki za odzew... tak staram się być dzielna i nie poddawać, ale ostatnio faktycznie cierpię. Robię wiele rzeczy na siłę, byleby sie czymś zająć. Brakuje mi też już sił fizycznych.
Muszę wychodzić z domu, bo inaczej myśli (zamartwianie) by mnie wykończyły. W takim mocnym napięciu zaczynam być już odrealniona i tego się boję, że to się zaczyna pogłębiać. :(

Spamowa wyspa

przez amelia83 04 paź 2014, 15:53
hejka
ja juz w domku, skonczylam 1,5 godziny wczesniej bo poszli nam na reke mielismy miec okienko a poprzesuwali zajecia i wykladowcy zrobili nam wczesniej zajecia bez okienka
jeszcze po drodze zakupy jedzeniowe i chate mamy wolna do wtorku :)
pije kawe
ale mega pogoda :105:

a jutro od 8-18 brrr

-- 04 paź 2014, 14:55 --

hejka
ja juz w domku, skonczylam 1,5 godziny wczesniej bo poszli nam na reke mielismy miec okienko a poprzesuwali zajecia i wykladowcy zrobili nam wczesniej zajecia bez okienka
jeszcze po drodze zakupy jedzeniowe i chate mamy wolna do wtorku :)
pije kawe
ale mega pogoda :105:

a jutro od 8-18 brrr
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 paź 2014, 16:58
mirunia, kochana byle do poniedziałku, dobrze, że tak szybko możesz miec wizytę.

Makabra, jeśli nie jesteś na dworze, to pędzikiem proszę się zebrac i iśc dotlenic i dofotonowac!

monk.2000, hej, mnie ostatnio los też nie rozpieszcza, ale pocieszam się, że mogłoby byc gorzej.

amelia83,hej, to zasuwasz w weekendy, ale dobrze, że jak dotąd udawało się coś uszczknąc z tego dnia. Potem to będzie i tak szaro buro, ciemno, więc nawet fajnie, że będzie szkoła. Będę ci wtedy mocno zazdrościc ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 04 paź 2014, 19:51
Poczta Polska to mi powinna jakiś medal dać :mrgreen:
Makabra

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 paź 2014, 21:07
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez monk.2000 04 paź 2014, 21:14
JERZY1962, dobranoc.
Fajny kot. Ja czekam na swojego.

Byłem u babci, obejrzałem Wiadomości.
amelia83, w sumie szkoła to nie taka najgorsza rzecz. Jak się ma dobrą szkołę, jakiś kumpli to idzie przeżyć. No i jak nie wymagają niemożliwego nauczyciele, a to często się zdarza.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg