Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2014, 15:06
Dzieńdoberek! :papa:

Dziś słoneczko rozpieszcza, niedługi ale przyjemny spacer po lesie z psem. Chłopaki nadal chore, więc siedzimy w chałupie, jakieś sobie domowe prace poznajdowałam. Zaraz wlezę znów do szafy ubraniowej, żeby już władowac do kartonu rzeczy letnie.
Wszyscy bez apetytu, więc nie robię klasycznego obiadu, tylko jakąś michę warzywną z paseczkami pieczonego mięsa i mozzarelą.

Mój mąż mnie wczoraj wieczorem rozbroił, stwierdzając że on też ma nerwicę, bo go telepie i ma zawroty głowy. :D No cóż, trudno tak się nie czuc, kiedy człowiek jest chory, leży cały dzień w łóżku i bierze garśc lekarstw w tym mocny antybiotyk...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez monk.2000 27 wrz 2014, 15:17
kosmostrada, pierwszy raz widzę taki długi wpis w wątku spamowym. :D

No to coś się dzieje. Ja wstałem przed chwilą, mama wyjechała na lokalny rajd rowerowy i zostałem sam. Jeszcze pod wrażeniem wczorajszego oglądania let's playów na YT. Spodobała mi się ta forma rozrywki.

Tradycyjnie herbata, a jak już usiadłem przy komputerze, to pewnie już tu zostanę do wieczora.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2014, 15:22
Ano dzieńdoberek :papa:

kosmostrada, witaj kochana :papa: a ja właśnie zrobiłam klasyczny obiad /bo ja starej daty/ mielone kotlety (tak mi wczoraj zapachniały od Płatka :mrgreen: ) i do tego buraczki zasmażane +ziemniaczki. Pomidorówka wczorajsza stoi jeszcze na balkonie, ale tak się objadłam mielonym, że wystarczy.
U mnie dopiero od południa wylazło słoneczko, bo od rana siąpiło, mżawka, pochmurno było. Przy takiej wstrętnej pogodzie przed południem robiłam zakupy, brrr. Teraz zrobiło się ładnie, więc wyjdę chyba na spacer na trochę złapać wit. D. i endorfinek :D

Pakuj się więc do tej szafy, a później znowu pogadamy :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 27 wrz 2014, 15:22
cze :papa: :papa: :papa:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2014, 15:25
monk.2000, ja to tak czasami strzelam sobie dłuższe teksty ;) A zadomowiłam się na spamowej... Ty dziś z kolei wyjątkowo wcześniej jesteś.
Jaka herbata dzisiaj?

-- 27 wrz 2014, 15:27 --

mirunia, Ferdynand k, cześc kochani!

mirunia, ale mi się tak nie chce do tej szafy, w ogóle już się narobiłam...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez monk.2000 27 wrz 2014, 15:39
Kaukaska. Mama przywiozła z wakacji. Ma takie fajne rosyjskie literki na opakowaniu.

Fajne zdjęcia ostatnio oglądałem na blogu Dilmah, jakbym nie miał komputera to chyba bym się wziął za gotowanie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez Makabra 27 wrz 2014, 15:40
A mi się tak mega spać chce :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2014, 15:48
monk.2000, ta kaukaska, to stricte czarna herbata?

Gotowanie to zajęcie pożyteczne, dające satysfakcję, wymagające uwagi ( co przydatne jako forma terapii), i no i można się czasami popisac. ;) Poza tym na poziomie wyższym wymaga wiedzy i kreatywności, co mnie kręci. Ja bardzo lubię też zakupy spożywcze, nie lubię sprzątania po gotowaniu, chociaż jest lepiej od czasu jak mam zmywarkę.

-- 27 wrz 2014, 15:49 --

Makabra, hej, hej! Też mam dziś śpika, nawet na malutką kawę sobie pozwoliłam... Co u ciebie ciekawego, oprócz zaspania?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 wrz 2014, 16:43
kosmostrada, Makabra, mirunia, Ferdynand k, monk.2000, :************ witajcie.

Ja dzis bylam na tych targach , wrocilam bogatsza o piekna na indywidualne moje zamowienie bransoletka z agatow fasetowanych ,ktora zrobila dla mnie znajoma .
:105:Jak wpadlam w te szpargaly ktore miala do bransoletek to nie moglam przestac szperac w nich , o nerwicy natychmiast zapomnialam :D zreszta jak cos mnie zajmuje to jakos wcale nie pamietam ze jestem chora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Teraz zjadlam obiadek i sie pomalu szykuje na imprezke do znajomych .

U mnie lalo od rana strasznie , dopiero niedawno wyszlo slonko ale zimno brrrr.

kosmostrada, tez musze popakowac letnie ciuszki na tyl szafy :)

mirunia, jak sie czujesz Slonce?

Popijam rooibosa i slucham muzyczki oraz dumam w czym by tu isc :bezradny: :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2014, 16:53
kosmostrada, wróciłam ze spaceru, byłam prawie godzinkę, posiedziałam też troszkę na skwerku z buzią do słońca- grzało fajnie. Ale napięcie cały czas mnie trzyma, serducho wali, jest mi tak źle w klatce piersiowej, taki cholerny niepokój. Wzięłam przed chwilą hydro, bo nie wiem jak mam się pozbyć tego cholerstwa. Budzi mnie to już rano i tak falami w ciągu dnia jest ze mną.

Gotowanie jest przyjemne jak się ma wenę i polot... nawet dla siebie samej gotuję, bo nie wyobrażam sobie ciągłego jedzenia "na sucho". Ostatnio nie mam apetytu, po prostu nie czuję głodu, ale gotuję i jem z rozsądku, bo bym opadła całkiem z sił przy mojej nerwicy, która bardzo osłabia organizm.
Przed zachorowaniem bardzo lubiłam sobie popitrasić i ugościć znajomych lub rodzinkę... gorzej mam z pieczeniem ciast, nie lubię i nie umiem piec, jedynie sernik mi wychodzi /taki bez spodu/.

Makabra, monk.2000, witajcie :papa:

-- 27 wrz 2014, 16:54 --

platek rozy, o cześć :papa: a właśnie napisałam powyżej jak się czuję od kilku dni... ciągły niepokój :(

Spamowa wyspa

przez Makabra 27 wrz 2014, 17:38
Kosmostrada, obejrzałam dzisiaj jedną komedie romantyczną i jeszcze z jedna się zapowiada, fuj :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 wrz 2014, 17:45
hejka
ja wróciłam ze szkoły siedziałam od 9, jedna laska zaczyna mnie irytować :roll: ma zadziorne teksty nie do mnie ale ogólnie i mnie dziś wkurzała :evil:
a jutro kartkowka z 20 pytan to spijam kawulca 4 dziś bo 2 wypiłam w szkole, facet z jednego przedmiotu dał nam pół godz przerwy to poszłyśmy z dziewczynami na spacer a tak wszystkie przerwy sa 5 minutowe
wogole dzis miałam pierwsze zajęci a z angielskiego w farmaceutyce i wykładowczynią jest moja sąsiadka która mieszka naprzeciwko i często robi u mnie zakupy jak weszłam na zajęcia i ją zobaczyłam to nie mogłam ze smiechu :P
tak więc spijam kawulca jak pisałam i poucze sie , chyba zadzwonie do koleżanki ze szkoły ktora siedzi obok mnie zebysmy pouczyly sie ona 10 pytan i ja 10 anoz nie bedzie podziału na grupy i sie uda :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2014, 18:25
platek rozy, płateczku hej! No teraz to już tak ci zazdroszczę tych targów, że oddechu złapac nie mogę ;) Rób się na bóstwo i dobrej zabawy na imprezce!
A ciuchy letnie już w kartonie, teraz je muszę tylko wtaszczyc na szafę i zdjąc zimówkę.

mirunia, kochana, te fale niepokoju są okropne... Obawiam się, że do tego cholerstwa jak to słusznie nazwałaś, trzeba się po prostu przyzwyczaic. Ja mam wrażenie że poranne fale mniej mi dokuczają, nie dlatego że jest lepiej, tylko dlatego że zaczynam się przyzwyczajac, że dzień się tak zaczyna...

Makabra, no wiem, komedie romantyczne w dużych ilościach mogą zemdlic :smile:

amelia83, hej! Jakaś pindzia zawsze w większej grupie się musi znaleźc... Grunt, że masz swoje koleżanki.
Ty spryciaro, no a jeśli będzie podział na grupy? Żeby was nauczyciel nie przechytrzył ;) Ciekawe czy fory będziesz miała z angielskiego.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 wrz 2014, 18:44
kosmostrada, wogóle wszystkim najbardziej podoba sie angielski bo ona jest taka pozytywna kobieta ten jej optymizm sie udziela :D
ucze sie na 15 pytan wiec do dzieła :lol:

-- 27 wrz 2014, 20:00 --

chyba czas zainwestować w lecytyne głowa juz nie ta
macie jakieś sposoby na poprawe koncentracji?pamieci?

-- 27 wrz 2014, 20:16 --

oo przypomniałam sobie co brałam , kilka razy miałam floradix niemiecki płyn na koncentracje i witalnosc
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg