Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 wrz 2014, 18:01
amelia83, cześć tyranie :lol: :lol: :papa: :papa:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 wrz 2014, 18:04
Ferdynand k, nom :) ale sie cieszę na wekendowe zajęcia
jutro mam tylko 3 godzinki od 16, w sobote na 11 do 16 jakoś a w niedzielę za to hardkore 8-19 :shock:
ciekawe jakich ludzi poznam :P

-- 18 wrz 2014, 17:06 --

Infinity napisał(a):amelia83, a szkołe masz za tydzień? To tak jak ja :smile:

-- 18 wrz 2014, 08:00 --

Kurde, denerwuję się. Nie czuję się pewnie jak wyglądam, ubiór, makijaż :zonk:

zaczynamy jednak w ten wekend piątek popołudniami, soboty i ndz ;) i tak co tydzień
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 wrz 2014, 18:07
amelia83, co to za zajęcia?
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 wrz 2014, 18:12
Ferdynand k, zaczynam technika farmacji ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 wrz 2014, 18:17
amelia83, :brawo:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2014, 19:24
Dobry wieczór wszystkie ludki! :papa:

Ja też styrana, bo dzień bardzo intensywny, rano z psem, potem na rynek lodówę zapełnic i piękniutkie warzywa i jajeczka zakupic, potem pędem do pracy. Po pracy znów z psem, potem obiad, pranie i pewnie coś jeszcze po drodze. Muszę znów wejśc w rytm. Na głowę to dobrze robi, ale fizycznie coś się męczę.
Jeszcze mam jakieś dziury w mózgu, zapomniałam okularów do pracy i musiałam po nie dygac do domu, dobrze że daleko nie mam.
Myślałam, że jestem taka zakręcona od leków, ale teraz biorę już tylko jedną tabletkę...
Nie macie wrażenia czasami, że nerwica mózg wyżera?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 wrz 2014, 19:25
kosmostrada, cze
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 wrz 2014, 19:32
kosmostrada, cześć ja mam często takie uczucie, takiego oglupienia po lekach, napewno leki maja jakis wpływa na szybkie myslenie i kojarzenie , w sumie teraz jak biorę wenle od 3 tyg jest lepiej :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2014, 19:44
amelia83, hej! Może to zależy od leków, a może faktycznie te wystrzały kortyzolu kurczą mózg. :roll:
No czasami myślę, że nie tylko dziury w mózgu mam, ale jakaś mniej inteligentna się robię...

-- 18 wrz 2014, 19:45 --

amelia83, Pazurki pomalowane, jaki kolor wybierasz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 wrz 2014, 20:04
kosmostrada, jescze nie, skonczylam robic obiadokolację :P
mam tyle lakierów ze juz nie mieszcza sie w pudle ciężki wybór :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 wrz 2014, 20:07
amelia83, co tydzień, super :105: chociaż ja bym poległa finansowo bo muszę pokój wynająć, dojechać, wrócić :roll:

-- 18 wrz 2014, 20:09 --

kosmostrada, ja zawsze miałam problemy z pamięcią, a z roku na rok jest gorzej. Od paru tygodni to katastrofa, problem z tymi uszami który mnie odrealnia i jestem jak w pół śnie.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 wrz 2014, 20:17
Infinity, ja mam 7 przystanków autobusem
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 wrz 2014, 20:18
Dobry wieczór Wszystkim :papa:

kosmostrada, amelia83, a`propos leków, to ja już całkiem jestem otępiała i ospała po swoim, który biorę na noc. A inteligencja też gdzieś poszła spać, pamięć również coraz leniwsza. Aż się zaczynam tym martwić, bo mam czasami wrażenie, że mam za ciasny kask na głowie ;)

Wczoraj byłam na wyczekanej wizycie u neurolożki w związku z zawrotami. Obejrzała płytkę z rezonansem kr. szyjnego, pokazała mi jak to tam wygląda, objaśniła, wyjaśniła i całe szczęście, że nie postraszyła mnie operacją. Małe badanko neurologiczne w kierunku zawrotów, bez żadnych młoteczków :time:
Dostałam lek, o który sama zapytałam, czy mogę to pobrać /betahistine/, nie widziała p/wskazań - połykamy, zobaczymy. Mam też skierowanie na dopplera tętnic szyjnych. Tak, że popołudnie miałam pełne wrażeń i "przeżywki" i wróciłam pełna nadziei na poprawę stanu. :105:
Dopplera mam za tydzień, dzisiaj się zapisałam.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2014, 20:19
Infinity, Kasieńko , to mnie zmartwiłaś, bo nie liczyłam na to, że mi wszystko wróci do normy, ale niedobrze, że może się pogłębiac, bo trochę IQ to nawet do pracy jest mi potrzebne... No ale ty testy wypełniłaś, więc chyba tragedii nie ma ;)

amelia83, Ja pazurki jutro rano zrobię. Dużego wyboru nie mam, ale za to niestandardowe kolory :smile:
S. Beckett

Sortuj wg