Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 wrz 2014, 11:31
amelia83, Hej, masz fajnie z tym basenem.
Doberman, co tam u Ciebie słychać? Dawno Cię nie było na spamowej.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Doberman 15 wrz 2014, 11:32
JERZY1962 napisał(a): Doberman, co tam u Ciebie słychać? Dawno Cię nie było na spamowej.

U mnie w porządku, dzisiaj będę miał ciekawy dzień. A jak u Ciebie?
Doberman

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 wrz 2014, 11:35
Doberman, leci, nie najgorzej tylko spać nad ranem nie mogą.Dawno Cię nie widziałem i myślałem że jesteś może w psychiatryku.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Doberman 15 wrz 2014, 11:36
JERZY1962 napisał(a):Doberman, leci, nie najgorzej tylko spać nad ranem nie mogą.Dawno Cię nie widziałem i myślałem że jesteś może w psychiatryku.

Chwilowo nie jestem w psychiatryku, ale z pewnością moi rodzice niedługo zafundują mi pobyt.
Doberman

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 wrz 2014, 11:52
Doberman, to jak na razie chyba masz fajnie.
JERZY1962, cześć.

Amelia, pamiętasz jak mówiłam, że planuję napisać listy pod adresy z gazetki dla dzieci sprzed 20 lat? Jedna się odezwała osoba na maila :great: Z jednej strony fajnie, bo to takie miłe i jednak eksperyment się powiódł, z drugiej strony to jedna z tych osób, co to wychodzą za mąż i układają sobie życie za granicą, więc mi to pogłębia poczucie nieudacznictwa własnego :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 15 wrz 2014, 11:57
JERZY1962, na kule metalowe gumowe? Nie znam się, hehe. Partner mnie w to wciągnał :D

cyklopka, Hejo :****, a co to za ciekawy eksperyment? :)

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 wrz 2014, 12:04
cyklopka, daj spokój, mnóstwo ludzi wyjeżdża, wiesz ile moich znajomych jest za granicą, to ich wybór, my zostalismy tu, ja nie narzekam, a TY? niech sobie układaja po swojemu
ale jestem zaskoczona, że sie odezwała szok co nie?! :D
ja nie jadę do aquaparku bo do godz 18 oba baseny sa zajęte przez szkoły :evil: fuck
ale po południu pojadę na zakupy bo proszki, szampony i inne sie skończyły
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 wrz 2014, 12:27
xxdaisyxx, gazetka z lat 90-tych, rubryka korespondencyjna. Wybrałam 12 dziewczyn, do których napisałam, czy pamiętają, czy jeszcze mieszkają, jak się losy potoczyły. Dostałam już 1 maila z odpowiedzią.

amelia83, miałam propozycję wyjazdu na stałe za granicę, ale kompletnie nie wiedziałam, co bym tam miała robić, bałam się zaczynać od zera (bo z moimi studiami bym tam nawet sprzątać nie mogła) i wydawało mi się, że facetowi na mnie za mało zależy, tak więc zostałam i myślałam, że tu sobie lepiej życie ułożę i też sobie
nie ułożyłam. I teraz dla mnie to wygląda, że każdy sobie lepiej poradził w życiu niż ja, mimo że teoretycznie miałam łatwiejszy start.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 15 wrz 2014, 12:42
cyklopka, ooo ciekawe :)!

i zaś od nowa tydzień trzeba zacząć...
leki chyba troszke, ciutke, odrobinke działają :zonk:, ale nie chce zapeszać :twisted:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 wrz 2014, 14:55
mirunia, Kochana ja tez w domu jak sie dze sama to sie doluje za bardzo :( :************ wole juz wyjsc do ludzi i cos dzialac.

Dzis bylam w Mops poskladac kolejne wnioski na pazdziernik ... Pozniej u kolezanki i dostalam propozycje nauczenia sie szyc na maszynie i moze wtedy mialabym zatrudnienie ;) Sprobuje , mam nadzieje ze moj kregoslup to wytrzyma :) Mialabym wtedy prace chalupnicza jesli dostane grupe .

Teraz obiadek robie i pozniej ide do biblioteki bo czesc ksiazek wyczytalam i chce nowe :mrgreen:

A w ogole to witajcie :****************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 15 wrz 2014, 14:59
Jakieś testy kompetencji mi przesyłają z związku z pracą, a kurcze, nawet nie wiem o jaką pracę chodzi tzn. o która tyle cv było porozsyłane

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 15:00
platek rozy, cze pałtki płatki kwiatki kwiatuszki :papa:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Doberman 15 wrz 2014, 15:01
Infinity napisał(a):Jakieś testy kompetencji mi przesyłają z związku z pracą, a kurcze, nawet nie wiem o jaką pracę chodzi tzn. o która tyle cv było porozsyłane

Też porozsyłałem dużo CV, ale nie spodziewam się odpowiedzi na żadne z nich.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Infinity 15 wrz 2014, 15:03
Doberman, ja też nie jak widać po mojej reakcji. Już nawet nie pamiętam o co chodzi, ale kij testy uwielbiam rozwiązywać :P

Sortuj wg