Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 14 wrz 2014, 12:59
a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 wrz 2014, 14:58
Spamowa bezludna dzisiaj????

Kolejny, słoneczny/ :hide: / i gorący /o zgrozo :!: / dzień. Działa to na mnie źle, irytuje mnie...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2014, 16:58
Witajcie!
Co dziś tak tu pusto? Wszyscy przy niedzieli bardzo zajęci? Czy może leniuchowanie na maksa?

Byłam znów dziś na rowerze korzystając z pogody, ale szybko wróciłam, bo po wczorajszej trasie tak mnie tyłek boli, że myślałam że nie wyrobię. na każdym wyboju cierpiałam.
Trochę mnie dzisiaj bierze telepawka ( chyba w związku z jutrzejszym pójściem do pracy), ale humor mi poprawia idealna pogoda (ciepełko, ale nie gorąc), no i mój storczyk rozwinął już 6 kwiatków i jest po prostu piękny! :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2014, 18:37
kosmostrada napisał(a):Witajcie!
Co dziś tak tu pusto? Wszyscy przy niedzieli bardzo zajęci? Czy może leniuchowanie na maksa?

Tak, od ósmej rano przepisywałam w szkole encyklopedię :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 wrz 2014, 19:03
Jak wspomniałam wyżej, pogoda sprawia, że czuję się poirytowana, poza tym mam wewnętrrzny, męczący niepokój, lęki okropne. Mimo to, wyszłam na spacer, ale myslałam tylko o jednym - uciekać do domu. To zły objaw, jednak wszystko miałam pod kontrolą, byłam świadoma, co mi jest-a to najważniejsze, bo wiem, że nie "umieram" :D . Nie umarłam, wróciłam i jest lepiej...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2014, 19:14
jasaw, takie spacery są niesamowicie terapeutyczne.

Ja myślałam, że wyjdę z zajęć i nie wrócę, jak otworzyli okna mimo remontu. Na przerwie (po dwóch godzinach wietrzenia) zamknęłam, usiadłam, kolejna osoba wstała i otworzyła. Strasznie ciężko mi się było skupić na tym co prowadzące mówiły. Oprócz remontu jeszcze ładowali gruz na ciężarówki, dzwony biły, słonie trąbiły, samoloty latały... :silence: I będzie trwała taka przepychanka do póki na zewnątrz będzie w miarę ciepło, w budynku jest moim zdaniem chłodno i od robienia przeciągów wcale się nie polepszy.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 wrz 2014, 19:25
Serdecznie witam na bezludnej :papa:

jasaw, miałam taki dzień wczoraj z wewnętrznym niepokojem, a mimo to byłam ponad 5 godz. na powietrzu... na działce u Bratowej. Dzień na słońcu, bo było wczoraj nawet cieplej niż dzisiaj. Było mi gorąco i duszno, chowałam się pod drzewami. wróciłam bardzo zmęczona, z bólem głowy.
Dzisiaj było lepiej, wróciłam o 18 ze spaceru z koleżanką. Zbierałyśmy kasztany w parku, będą dla "zdrowotności" leżeć pod materacem i w kieszonkach żakietów, kurtek (tak po jednym :D ). Posiedziałyśmy na ławeczce przy ostatnich promykach słońca, było nawet miło.
Staram się wychodzić do ludzi, bo siedzenie samej w domu bardzo mnie dołuje, jest mi wtedy źle, chociaż na trochę gdzieś muszę wyskoczyć mimo niepokoju. A jutro idę do pracy...łojjj :hide:

jasaw, spaceruj Kochana mimo niepokoju i lęków, to pomaga rozładować napięcie. Wiem, masz ostatnio strapienie i to Cię męczy, ale wszystko dobrze się skończy :great:

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 14 wrz 2014, 19:29
łooooo cze zbieracie się na wyspie powoli
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 wrz 2014, 19:42
cześć kochani
wróciłam z centrum z przyjaciółką byłam pospacerowałysmy zjadłyśmy w knajpce nad morzem i teraz wróciłam wczesniej spedziłam dzionek z M czuję się okej, teraz M jedzie na rower ja piore, zrobie herbatke i bede gapic sie na serial,
zakupiłam dwie ksiazki :yeah: moja przyjaciółka też 2
jedną książkę mam o dziewczynie ktora leczy sie w osrodku psychairtycznym i cierpi na zaniki pamieci a wydawnictwo wogóle jest z gdyni :P w kilku księgarniach jej szukałam aż w końcu w takiej klimatycznej ksiegarence dziadziuś z długa siwą brodą i jeszcze rabat mi dał
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2014, 20:44
mirunia, mam w tym roku ambiwalentny stosunek do kasztanów. Z jednej strony mam ochotę zbierać jak dziecko, z drugiej cały czas myślę, że mnie coś kolczastego z drzewa w łeb trafi :hide:

-- 14 wrz 2014, 19:45 --

amelia83, sądzę, że możesz mieć to co ja - wzbudzasz sympatię u starszych ludzi :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 wrz 2014, 20:54
cyklopka, mirunia, oczywiście macie rację...ale nie zawsze udaje mi się przełamac ten lek przed wyjściem. Czasem rezygnuję, wracam i mam wyrzuty sumienia i pretensje do siebie samej. Zwariować można.

Dzisiaj, tak jak i wczoraj, Starszy Syn z Żona i Wnuczkiem byli na obiedzie. Pokój stołowy mamy od strony południowej, nieduzy jest na dodatek-koszmar po prostu. Ale malenstwo rozładowalo złe emocje spowodowane wysoką temperaturą. Ok.19 wpadł rowniez mlodszy Syn z Żona i starszym Wnuczkiem. Niedawno wyszli-mnóstwo emocji, ale jak się okazało, zapanowałam nad nimi /emocjami/. To postęp z mojej strony. Każde przeżycie "rozwala" mnie całkowicie, od lat. Jak ja tego nie znoszę, chciałabym czuć się normalnie, normalnie cieszyć, zajmowac Wnukami. Chyba to już niemożliwe...

Mąż z każdego spaceru przynosi mi kilka kasztanów, które też miruniu, umieszczam pod poduszką, materacem i noszę w torebce, kieszeniach kurtek. Co rok wymieniam...lubię kasztany. Ich kolor, wygląd w ogóle, ma w sobie coś pięknego, magicznego...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2014, 21:19
Miło was słyszec moi drodzy!

Ja uwielbiam kasztany, tylko muszę się przyczajac skoro świt, bo zbieraczy ci u nas na potęgę. ;) Pierwsze sztuki już po kieszeniach. Jeszcze miałam w torebce orzechy laskowe, bo mam na oku co wrzesień jedno drzewo w czyimś ogrodzie, które sypie orzechami na chodnik.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 wrz 2014, 21:23
kosmostrada, dobry wieczorek :D uwielbiam laskowe orzechy :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 wrz 2014, 21:24
jasaw, mnie też emocje, te pozytywne /nie mówiąc już o negatywnych/ "rozwalają". Kiedyś spontanicznie przeżywałam różne emocje, wiele spraw obracałam w żart, olewałam, a teraz.... :shock:
Muszę nauczyć się znowu wyluzować, szczególnie te drobne niepowodzenia, bo stałam się niecierpliwa... a chciałabym być mniej drobiazgowa i wymagająca nawet w stosunku do siebie. Czy to się da kiedyś zmienić?

:D :D :D
Kochany, kochany
Lecą z drzewa jak dawniej kasztany
Wprost pod stopy par roześmianych
Jak rudy lecą grad
Jak w noc, gdy w alejce
Rudy kasztan Ci dałam i serce
A Tyś rzekł mi trzy słowa, nic więcej
Że kochasz mnie i wiatr...

Sortuj wg