Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 17:35
jasaw, Aniu Kochana dziekuje :************** Postanowilam olac to ze sie zle czulam rano , musze wychodzic i koniec.
W sumie nie , ja chce wychodzic . Bo slowo musze dziala na mnie jak plachta na byka.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 wrz 2014, 17:37
Witajcie! Nareszcie chwila spokoju. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 wrz 2014, 17:42
platek rozy, ja też staram się nie używać "muszę". A Twoje postanowienie zasługuje na uznanie!

-- 11 wrz 2014, 16:42 --

Zebrec, witaj :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 wrz 2014, 17:51
platek rozy, zaraz zrobię małe prasowanko. Żakiet/ciepła marynarka trochę się wygniotła w szafie, a robi się coraz chłodniej, więc będę miała do pracy. Mam jeszcze innych parę rzeczy do prasowania, a później odpoczynek przy krzyżówce i tv.
Super, że polatasz z siostrą po auchan.
Zdradzisz nam co kupiłyście?

-- 11 wrz 2014, 17:52 --

Zebrec, :papa: witaj, to dobrze, że spokój :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 wrz 2014, 17:52
hejka
a ja sie relaksuję, poczytam :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 wrz 2014, 18:13
Kuzynka miała operację, dzieci siedziały u nas, bo szpital w sumie koło nas. Szwagier wpadł, panika w oczach, a my na spokojnie, że wszystko dobrze, operacja się udała, a każdy się po narkozie ch*jowo czuje...

Dobra, poszli, zaraz się zamknę, zawinę i spróbuję się jeszcze pouczyć :hide:

-- 11 wrz 2014, 17:18 --

O, sąsiadka mi browara przyniosła :mrgreen: I to ładnie schłodzonego :yeah: Jak to dobro wraca do człowieka :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 wrz 2014, 18:24
cyklopka, a pewno, że powraca ;) uczysz sie z farmacji? ja mam juz spis przedmiotów, nie mam wfu :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez debacie 11 wrz 2014, 18:33
Jak Wam mija popołudnie ? :D
Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie.
J. L. Wiśniewski | D.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 wrz 2014, 18:45
amelia83, no muszę sobie przypomnieć masy molowe i roztwory :shock: A w niedzielę kartkóweczka z nazw łacińskich tych no postaci, że jak jest proszek a jak maść.

Trochę mi przykro, że jednak nie złożę papierów do innej pracy, bo już ustaliłam termin terapii, obiecałam mamie jednej dziewczynki korepetycje dwa razy w tygodniu, mam jeszcze dwoje klientów z zeszłego roku i jakbym to wszystko na chama przesunęła na późny wieczór, to bym już nie miała się kiedy uczyć, a mamy więcej sprawdzianów niż w szkole :shock: (nie ma sesji, są testy co parę lekcji).
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 wrz 2014, 19:50
Dobry wieczór kochani!
Powiało dziś smutkiem na spamowej. Trzymam kciuki za was dziewczyny, żeby jutrzejszy dzień był lepszy.

Pożyczyłam dziś z biblioteki "mądrą książkę" (platek nie mają tej, co mi polecałaś). Jak już pisałam nie czytuję poradników, więc pożyczyłam książkę dla psychologów, z serii "problemy współczesnej psychoterapii" :smile: Mam dla nas cytat:

Pacjenci sami, jako pierwsi, widzą i czują swoje objawy neurotyczne. Te objawy uznają za swoją straszliwą klęskę.Obawiają się, że zostaną odrzuceni z powodu swoich lęków i depresji. Postrzegają swoje symptomy jako zdecydowanie złe, niedogodne, doznają stresu wywołanego tymi objawami i często zamartwiają się swoimi zaburzeniami. "Przez moje lęki do niczego się nie nadaję!", "To straszne byc w takiej depresji, nie zniosę tego!". Większośc neurotyków urządza sobie samym takie piekło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 wrz 2014, 19:50
cyklopka, noo zobaczymy jak to u mnie bedzie, tez pewnie masa nauki
ja skończyłam czytać książkę taki poradnik polskiej psycholozki
teraz seriale :yeah:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 wrz 2014, 20:29
kosmostrada, witaj Słoneczko, w ten pochmurny wieczór :papa:
Bardzo mądry i trafny cytat wybrałaś z tej książki. To cała prawda o nas, szczególnie ostatnie zdanie... że sami sobie..., bo fakt faktem, zamartwiam się bardzo swoimi objawami i zaburzeniami i wciąż stresuję się tym.
Właśnie pod wieczór przeszłam falę lęków, aż mi ciśnienie skoczyło do 160/80, trochę zdenerwowałam się pewnym telefonem i aż sama byłam zła na siebie, że byle g.... potrafię się stresować aż do tego stopnia. :silence: A tak się cieszyłam dzisiejszym dniem, bo był całkiem niezły.

A może coś na uspokojenie zacytujesz, coś pocieszającego?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 wrz 2014, 20:42
mirunia napisał(a):A może coś na uspokojenie zacytujesz, coś pocieszającego?

Ja mogę zacytować "Zawsze bądź sobą, bo wszystkie inne role są już obsadzone", jakoś mi to dzisiaj chodziło po głowie.

Dziwnie wydaje mi się, że dzisiaj poniedziałek. Ale to dobrze, bo jutro i tak do szkoły ;)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 wrz 2014, 20:52
cyklopka, na która godzinę masz w piątki?
M. Luther King

Sortuj wg