Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 20:48
makabra - Myslałam że jestem mistrzem czarnego scenariusza, no ale od ciebie mogłabym się uczyc... ;) Słyszałas o samospełniającej się przepowiedni? Natychmiast zmień nastawienie, jeśli naprawdę chcesz, żeby było lepiej. Nie wiesz nigdy co przyniesie nowy dzień, a potrafi on nas mile zaskoczyc.

Ferdynand - gdzie jest ten topic, bo ślepam, nie mogę znaleźc?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 31 sie 2014, 20:58
kosmostrada napisał(a):makabra - Myslałam że jestem mistrzem czarnego scenariusza, no ale od ciebie mogłabym się uczyc... ;) Słyszałas o samospełniającej się przepowiedni? Natychmiast zmień nastawienie, jeśli naprawdę chcesz, żeby było lepiej. Nie wiesz nigdy co przyniesie nowy dzień, a potrafi on nas mile zaskoczyc.

Mnie jak mile zaskoczy, to potem skopie dupę jeszcze bardziej :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:01
Doberman napisał(a):
JERZY1962 napisał(a):Doberman, co by mi tak zależało na tej apostazji? Ja nie wierze , byłem wierzący, i mi to wisi czy ja tam gdzieś w karcie u proboszcza figuruje jako wierzący.

Mi zależy żeby nie być dłużej oficjalnie członkiem tej sekty.

ciekawe co powiesz za kilkadziesiąt lat gdy będziesz umierał, obyś nie żałował
Jednak to mi się wydaje bardziej "uczciwe" niż to co się dzieje w Polsce, że chodzić do kościoła nie wypada, a poza nim to wszystkie psy i koty wieszają na księży bo o wierze nie mają zielonego pojęcia itp.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 sie 2014, 21:02
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:03
Coś na temat :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Doberman 31 sie 2014, 21:03
Infinity napisał(a):
Doberman napisał(a):
JERZY1962 napisał(a):Doberman, co by mi tak zależało na tej apostazji? Ja nie wierze , byłem wierzący, i mi to wisi czy ja tam gdzieś w karcie u proboszcza figuruje jako wierzący.

Mi zależy żeby nie być dłużej oficjalnie członkiem tej sekty.

ciekawe co powiesz za kilkadziesiąt lat gdy będziesz umierał, obyś nie żałował
Jednak to mi się wydaje bardziej "uczciwe" niż to co się dzieje w Polsce, że chodzić do kościoła nie wypada, a poza nim to wszystkie psy i koty wieszają na księży bo o wierze nie mają zielonego pojęcia itp.

Za kilkadziesiąt lat, jak będę umierał to umrę w spokoju bez tej całej katolickiej otoczki, zostanę pochowany na cmentarzu dla komunistów, a mój pogrzeb będzie bardzo tani, bo bez księdza.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:06
Doberman, szanuję Twoją decyzję tylko mam doświadczenie z komunistami, że na "stare lata" wrócili do wiary. Wiara jest człowiekowi potrzeba inaczej życie traci sens, to całe cierpienie na ziemi.

Spamowa wyspa

przez Doberman 31 sie 2014, 21:07
Infinity napisał(a):Doberman, szanuję Twoją decyzję tylko mam doświadczenie z komunistami, że na "stare lata" wrócili do wiary. Wiara jest człowiekowi potrzeba inaczej życie traci sens, to całe cierpienie na ziemi.

Ale ja nie jestem niewierzący. Wierzę w Boga, ale obecnie poszukuję swojej wiary. Obecnie chodzę do Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan.
Doberman

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 21:08
Makabra no a potem znów mile zaskoczy i tak w kólko, this is life, jak człowiek jest wrażliwcem. Padasz i podnosisz się, jak długo starcza sił, a sił mamy wiele , czasami jestesmy zaskoczeni jak wiele... I jak tak wejdziesz w rutynę walki, to okazuje się z perspektywy czasu, że tych dobrych chwil jest więcej. Tylko się nie poddawac. Świat jest taki, jakim go widzimy. To jest moja filozofia życiowa... Ty musisz znaleźc sobie własną, aby przetrwac, albo możesz trochę wziąc ode mnie. ;)

-- 31 sie 2014, 21:13 --

Ferdynand k, :D parę tekstów nadaje się do top postów.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:13
Doberman, jak tak to dobrze ;) nie ma jednej słusznej wiary, drogi do Boga tylko te drogi są różne w różnych regionach świata z naleciałościami kulturowymi, a Bóg jest jeden. Taka jest mój światopogląd :mhm:

Spamowa wyspa

przez Doberman 31 sie 2014, 21:14
Infinity napisał(a):Doberman, jak tak to dobrze ;) nie ma jednej słusznej wiary, drogi do Boga tylko te drogi są różne w różnych regionach świata z naleciałościami kulturowymi, a Bóg jest jeden. Taka jest mój światopogląd :mhm:

Myślę że mogę się z Tobą zgodzić w tym temacie.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:15
Doberman, miło mi ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 sie 2014, 21:17
kosmostrada, moich? :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 sie 2014, 21:19
Rozbawiło mnie to :mrgreen:

Obrazek