Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Doberman 23 sie 2014, 11:49
Makabra napisał(a):
Infinity napisał(a):wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Widzę, że nie tylko u mnie wymyślają takie idiotyczne ploty :roll:

Ja znam kolesia, który naprawdę to robi.
Doberman

Spamowa wyspa

przez los_historicos 23 sie 2014, 11:52
wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Że co??? Wiem z autopsji że na głębokiej prowincji nie liczą się ze zwierzętami. Że psy chodzą samopas a do weterynarza mało kto prowadzi. Że psy najczęściej widzą tyle świata na ile pozwala 5 metrów łańcucha. Ale tego jeszcze nie grali :/ Współczuję.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 12:51
los_historicos, 1 metrowy łańcuch, 5 metrów to wypas ;) Do tego bez czystej wody. Co widzę wodę to całe kromki chleba pływają i niewymieniana miesiącami.

-- 23 sie 2014, 12:59 --

Teraz budują kojce. Metr na metr. Całe w betonie i bez dachu, zacienienia. Pies w 30 stopniowym upale, nie ma wody, beton więc nie ma gdzie wykopać chłodniejszej ziemi, a beton aż parzy. Często widzę psy w kolcu i do tego na łańcuchu. Pies nie wychodzi oczywiście z kojca.
Też mam sunie uwiązaną, ma ze 4-5 metrów łańcucha, jest wyprowadzana na spacery, często nocuje w domu. Biedny jej los, ale nie mając ogrodzonego podwórka, a że to jest diabełek który potrafi zadusić gęś czy kurę, bo były skargi i policja nasyłana. Jeszcze bym kichała gdyby była tylko ona to by była w domu a na podwórko na smyczy, ale mając w sumie 4 to jest nie do pogodzenia, bo się gryzą i muszą być osobno.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 sie 2014, 13:35
Wpadł do mnie Syn z Synkiem swoim :D Mnóstwo radości, ale emocje meczące...nie potrafię nad tym panować, choć wróg rrozpoznany :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2014, 15:40
jasaw, :papa: te chwile z dziećmi są bardzo radosne i wzruszające... ale też bardzo męczące. Nasze emocje wystawione są na ciężką próbę. Też mam takie chwile z Dziećmi Bratanka, traktuję Je jak własne wnuki, gdyż swoich nie mam, a Bratanka prawie jak Syna. Kocham Ich bardzo, ale są momenty, że te radosne emocje, czułość i bliskość rozwalają mnie skutecznie.
Wczoraj byłam z Nimi dwie godziny na powietrzu, na placu zabaw i spacerze... wróciłam zmęczona :(

Boli mnie dzisiaj głowa :( co bierzecie na ból głowy, co Wam pomaga? nie bardzo wiem co przy tych lekach brać p/bólowego.

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 15:52
Znowu jakiś dół mnie dopadł :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 sie 2014, 16:28
mirunia, masz rację. Obserwuję u siebie wyraźnie wzmożoną nadwrażliwość emocjonalną. Może we wtorek dowiem się, czy ma to związek z tarczycą?

-- 23 sie 2014, 15:29 --

Na ból głowy nie stosuję leków...relaksuję się, ew.nacieram głowę-skronie i czoło- amolem.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2014, 16:52
jasaw, ja mam niewielką nadczynność tarczycy, biorę metizol w niewielkich już dawkach (2x w tyg.) i też powinnam sobie zrobić teraz TSH i Ft4... być może znowu tarczyca skacze :?

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 sie 2014, 17:22
mirunia, ja mam niedoczynność, niewielką i mam 7-krotnie podwyższone przeciwciała anty-TPO, co chyba oznacza chorobę Hashimoto, ale szczegółów dowiem się we wtorek /chyba?/.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2014, 17:43
jasaw, mnie też endokrynolog podejrzewa Hashimoto, w lutym ostatnio robiłam przeciwciała anty-TPO i też miałam trochę podwyższone, niewiele. Tak, że z nadczynnością i niedoczynnością może być Hashimoto. Na dokładkę mam sporego guzka- niegroźnego.
Łomatko, za dużo tych choróbsk i niedomagań.... i żeby człowiek miał jeszcze siłę i chęci do leczenia i lekarzy. :(

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sie 2014, 17:55
Witajcie!

Mirunia jak łeb boli nie ma się chęci na nic... Ja do piguły na migrenę, to robię sobie zimny okład i masaż karku. Nie możesz łyknąc jakiegoś nurofenu, czy ibupromu?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2014, 18:05
kosmostrada, hej :papa: nie mogę teraz łykać ibupromu, bo biorę leki od nadciśnienia i tu nie wolno. Wypiłam efferalgan rozpuszczalny (paracetamol) ale nie bardzo pomaga. To chyba ból głowy od szyjnego kr. bo z tyłu boli i za uszami... taka ciężka głowa.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sie 2014, 18:18
mirunia - przy nadciśnieniu, to chyba można aspirynkę... . Od karku to owijam się szalem 100% wełna i smaruję przeciwbólowym. Bidulko, pewnie te emocje z tygodnia z ciebie schodzą...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 18:18
Jak znaleźć znajomych? :cry:
Makabra

Sortuj wg