Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 11:03
Makabra, u mnie rozumieją jeśli masz problemy finansowe, zdrowotne ale nie psychiczne

-- 23 sie 2014, 11:04 --

jesteś wariatem który goni z siekierą i morduje ludzi, albo upośledzony umysłowo

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 11:04
Infinity napisał(a):Makabra, u mnie rozumieją jeśli masz problemy finansowe, zdrowotne ale nie psychiczne

-- 23 sie 2014, 11:04 --

jesteś wariatem który goni z siekierą i morduje ludzi, albo upośledzony umysłowo

I najchętniej wywaliliby Cię ze wsi goniąc za Tobą z pochodniami...
Makabra

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 sie 2014, 11:05
Makabra, Infinity, i właśnie dla takich ludzi powinno być więcej kampanii społecznych uświadamiających, że choroba psychiczna to nie trąd i trzeba od takich osób uciekać, tylko normalna choroba jak np. nadciśnienie ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 11:07
acherontia-styx napisał(a):Makabra, Infinity, i właśnie dla takich ludzi powinno być więcej kampanii społecznych uświadamiających, że choroba psychiczna to nie trąd i trzeba od takich osób uciekać, tylko normalna choroba jak np. nadciśnienie ;)

Może jakby puścili jakiś spot w TV Trwam, ewentualnie podczas M jak miłość, to ktoś by zajarzył cokolwiek, ale tak to wątpię
Makabra

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 11:09
nie odróżniają podstawowych pojęć, nie odróżniają terapeuty od psychiatry
jedno się zmieniło że potrafią pójść do psychiatry ale tylko prywatnie bo w poradni na NFZ leczą się wariaci
jednak przenosząc się do małego miasteczka, ode mnie 12 km, zaskoczyły mnie kolejki do psychiatry tylko że to nie jest poradnia zdrowia psychicznego tylko przychodnia gdzie przyjmują różni specjaliści

-- 23 sie 2014, 11:10 --

Makabra napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):Makabra, Infinity, i właśnie dla takich ludzi powinno być więcej kampanii społecznych uświadamiających, że choroba psychiczna to nie trąd i trzeba od takich osób uciekać, tylko normalna choroba jak np. nadciśnienie ;)

Może jakby puścili jakiś spot w TV Trwam, ewentualnie podczas M jak miłość, to ktoś by zajarzył cokolwiek, ale tak to wątpię

o tak! jestem za

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 sie 2014, 11:10
Makabra, uwierz, że te kampanie społeczne jednak coś tam dają, np. jak było prowadzona kampania pt. "Schizofrenia - otwórzcie drzwi". A jak ktoś będzie chciał pozostać ignorantem, to i tak nim pozostanie. Na to już nie mamy wpływu ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 11:11
u mojej terapeutki pustki, termin oczekiwania na pierwszą wizytę-tydzień, przyjmuje 3 psychologów w poradni na całkiem spory powiat

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 11:12
Chciałabym mieć siłę stawiać temu wszystkiemu czoła, a nie uciekać od ludzi, izolować się :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 11:16
Makabra, jak musisz to żyjesz bo co innego zaradzisz. Jesteś młodziutka więc bardziej Ci zależy na akceptacji, ale z czasem bardziej będziesz miała to w czterech literach choć nie da się żyć bez ludzi, ale może nabierzesz śmiałości bo mniej Ci będzie zależeć na ocenie.
U mnie jest dużo lepiej pod tym względem odkąd nie mam już naście lat

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 sie 2014, 11:16
Infinity, no to albo u Ciebie wszyscy zdrowi i nikt nie ma problemów i nie potrzebuje psychologa, albo nie wiem :mrgreen: do mojej czas oczekiwania to 2-3 miesiące, gdzie w moim mieście psychologów jest dużo.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 11:19
Infinity napisał(a):Makabra, jak musisz to żyjesz bo co innego zaradzisz. Jesteś młodziutka więc bardziej Ci zależy na akceptacji, ale z czasem bardziej będziesz miała to w czterech literach choć nie da się żyć bez ludzi, ale może nabierzesz śmiałości bo mniej Ci będzie zależeć na ocenie.
U mnie jest dużo lepiej pod tym względem odkąd nie mam już naście lat

Zazdroszczę, ja cały czas chciałabym być normalna...
Makabra

Spamowa wyspa

przez Infinity 23 sie 2014, 11:19
acherontia-styx, wiesz przecież i że zdrowi ludzie też chodzą nawet dla chęci rozwoju, ale ... wolę już zamilknąć :mrgreen:

-- 23 sie 2014, 11:24 --

Makabra, normalna:/ ja chciałabym być zdrowa, jak większość osób o tym marzy. Chciałabym realizować swoje marzenia:szkoła, praca, studia :105: Pojęcie normalności dla mnie nie istnieje. Widzę że jestem pod niektórymi względami jak wgląd w siebie, kontakt z emocjami, moralność, tolerancja do inności, jestem bardziej "normalna" niż większość osób w moim otoczeniu.

-- 23 sie 2014, 11:29 --

Jest tak że ten co chleje i tłucze rodzinę jest bardziej "normalny" niż ten co leczy się psychiatrycznie :roll:

-- 23 sie 2014, 11:30 --

przynajmniej tak wygląda u mnie na wsi

-- 23 sie 2014, 11:34 --

jestem wytykana i krytykowana, że daje "dobrze" jeść psiakom, że przesadzam, na dodatek jeżdżę z psiakiem do weta
będzie szło do przodu bo sąsiedzi z Wawy którym by wszyscy dupę lizali bo mają pieniądze ich zdaniem, też dbają o psiaki, mają dwie sunie, więc to że nie jestem jedyna i ktoś robi podobnie kto się liczy na wsi, to ode mnie odczepią
wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Spamowa wyspa

przez los_historicos 23 sie 2014, 11:36
Są tu osoby starające się o prawo jazdy? Jak wrażenia po egzaminie wewnętrznym? Jestem po takim w szkole jazdy - lipa. Za pierwszym razem zabrakło mi jednego punkta, z mojej winy. Za drugim razem było jeszcze gorzej - zabrakło 18 punktów. Wiem że popełniam błędy i mam rozrzut punktów od 65 do 74 ale tego się nie spodziewałem. Zależy mi na zakończeniu sprawy do końca września a w tym czasie wyjeżdżam na dwa tygodnie za granicę. Niech wybuchnie ten islandzki wulkan to może zyskam trochę czasu na zaliczenie prawka bo samoloty będą uziemione :D
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Spamowa wyspa

przez Makabra 23 sie 2014, 11:48
Infinity napisał(a):wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Widzę, że nie tylko u mnie wymyślają takie idiotyczne ploty :roll:
Makabra

Sortuj wg