Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 sie 2014, 22:55
jasaw, :****
a ja Caroline Leavitt szczęście w twoich oczach
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 18 sie 2014, 22:56
cyklopka, smaczne? Mam ochotę upiec coś innego, czego jeszcze nie robiłam. Znam muffinki z miodem, ale ze zwykłej, pszennej mąki, z olejem. Z gryczanej nie robiłam.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 sie 2014, 22:57
jasaw, a ostatnio zdecydowanie za rzadko wychodzę z domu :oops: ale zmienie to, nabiore siły i jeszcze będę sie usmichać i cieszyć życiem
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 18 sie 2014, 23:00
amelia83, Karinko, ja nie kupuję nowych książek, bo nie mam już miejsca na ich ułożenie. Od chyba pół roku wybieram się do biblioteki, która kiedyś była blisko mojego domu, a teraz przenieśli ja dalej. Ciagle mi tam nie po drodze. Też już mam chęć poczytać coś nowego, poznać nowych autorów. W kwietniu mam wizytę u okulisty i być może zmieni mi szkła, bo słabo widzę i nie mogę czytać, ani wyszywać, tak długo jak bym chciała. To denerwujące.

-- 18 sie 2014, 22:02 --

amelia83, to jest prawidłowe myślenie :great: Spokojnie, bez napinania się, pośpiechu, powolutku, dojdziesz do wszystkiego, wierzę w to :!:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2014, 23:26
amelia83, mam nadzieję, że mi da jakiś nowy lek, bo problemy ani problemy ze snem ani z patrzeniem na świat mi nie ustąpiły ani o milimetr.

jasaw, ja nauczyłam się podstawowego przepisu z mąki pszennej i robię różne warianty, zawsze nowy. Za każdym razem inny zestaw np. maślanka, śmietana albo jogurt; bakalie, owoce albo warzywa; mąka pszenna albo gryczana i.t.d.
W ogóle uczę się teraz robić różne rzeczy bez mąki pszennej, bo to może być jakoś powiązane z jelitem drażliwym.
Przepis na ciastka owsiane wymyśliłam sama (na bazie dwóch amerykańskich przepisów z internetu) nie mając wielkiego doświadczenia w ciastkach, mogę go przy okazji wrzucić, bo jest godzien honoris causa.

-- 18 sie 2014, 22:27 --

No a wspominałam, że moja psychiatra jest fanką numer jeden kaszy gryczanej i jej podobnych, to ciekawe co powie na takiego muffina :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 18 sie 2014, 23:29
Witam. cyklopka, to może Ci zwiększy mirtazapinę na lepszy sen?
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez Zupapomidorowa 18 sie 2014, 23:31
Hej ludzie. Jak się wieczór zapowiada? Jakie nastroje?
Dawniej Luktar

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2014, 23:39
Ramanujan, miałam przez parę tygodni całą 30 mg, też bez szału. Wydaje mi się, że jestem wieczorem zbyt pobudzona, żeby się powoli i spokojnie zbierać wcześniej do spania. Najmocniejszy sen mam rano, co nie jest typowe dla ludzi z depresją.

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 18 sie 2014, 23:44
cyklopka, u mnie 15 mg mirtazapiny powodowało, że bardzo szybko zasypiałem. Rzeczywiście powinnaś czegoś innego spróbować. Ile czasu średnio śpisz?
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2014, 23:50
Nie ma znaczenia ile. Ważne do której. Budziłam się koło 10.
Czyli jeśli od 1 w nocy, to 9 godzin. Jeśli od 5 nad ranem to 5 godzin. A jeśli od 23 to 11 godzin.
Po mircie dokładnie to samo tylko, że zamiast 10 to 11 albo i gorzej. No i doszła jeszcze opcja, że mogę nie spać całą noc.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 18 sie 2014, 23:56
cyklopka, ja po żadnym leku tak nie miałem, żeby całą noc nie spać... Po niektórych lekach rano się budziłem i nie mogłem zasnąć. Musisz pogadać z lekarzem, oni tych leków mają od groma. Ja idę we środę i chyba się przyznam, iż sam sobie zwiększyłem dawkę mianseryny. :roll:
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2014, 23:59
Ramanujan napisał(a):[b] oni tych leków mają od groma.

ostatnio mój szwagier z takim tekstem: "oni przepisują zawsze te same 3 przeciwbólowe. Jak taka komercyjna stacja, która puszcza tylko 3 najbardziej znane kawałki Metalliki, a oni nagrali 20 płyt!"
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 19 sie 2014, 00:09
cyklopka, to wszystko zależy od lekarza. Niektórzy np 3-pierścieniowych nie przepisują, czy po te mniej znane antydepresanty raczej nie sięgają. Ja już tyle leków przerobiłem, a jeszcze jest trochę leków, których nie spróbowałem. :twisted: Ja bym najchętniej sam się leczył, jakby była taka możliwość.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez jasaw 19 sie 2014, 00:17
Ramanujan, zauważyłam, że wiedza niektórych Forumowiczów, dot.leków, jest porażająca ;)
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg