Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Doberman 12 sie 2014, 16:30
GITS napisał(a):
Doberman napisał(a):
GITS napisał(a):(...) jakie mamy dowody na istnienie CZEGOŚ ponad nami.

Nie ma niczego "ponad nami". Człowiek jest najwyższą istotą.

Czy najwyższą (do dobra na ziemi) to akurat tutaj pewności bym nie miała. Skąd wiadomo czy gdzie indziej nie ma wyższej inteligencji która jest na tyle mądra żeby nie tracić czasu na duperele takie jak my. Może jesteśmy dla nich jak, no nie wiem...jak roztocze.

O istnieniu kosmitów nie będę się rozpisywał, bo nie mam na ten temat zielonego pojęcia, ale zawsze i wszędzie będę negował istnienie dobrego i miłosiernego boga.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 16:37
Ten pijany przyszedł, obejrzał i stwierdził że będzie zdrowa. Coraz mądrzejszy się robi :evil:

Spamowa wyspa

przez GITS 12 sie 2014, 16:46
Infinity napisał(a):jasaw, pojęcia nie mam. Niby poszczekuje na innych a za chwile kuli ogonek i chowa się do budki-legowiska.
Nie zwymiotowała tylko tylko kilka razy tak że była blisko. W sumie nie ma już czym.

Przepraszam ,że się wtrąciłam, mysłałam, że o Ciebie chodzi.
Miałam "masę psiaków" i pełno kleszczy na nich, wet, mi powiedział, że u zwierząt jest baaaaardzo małe prawdopodobieństwo choroby odkleszczowej. Kazał mi jednego psiaka ( przechodzil w młodości nosówkę) obserwować. Czy jest bardziej śpiący, czy ma suchy noc, czy traci apetyt, ma biegunkę-krwistą. Aha i bardzo ważne obserwuj miejsce gdzie był ten kleszcz, czy pojawia się wokół niego rumień!

Ogólnie pełno tych objawów ale jeśli naprawdę się martwisz (ja zawsze mówię do weterynarza proszę o zrobienie dodatkowgo badania - ale to niepotrzebne, płatne- Prosze Pana - chce zrobic takie banie i koniec) się o psiaka to można u weta zrobić badanie krwi czy przypadkiem któraś z chorób odkleszczowych już się mnoży.

-- 12 sie 2014, 17:00 --

Infinity napisał(a):Ten pijany przyszedł, obejrzał i stwierdził że będzie zdrowa. Coraz mądrzejszy się robi :evil:

I jeszcze tylko:
Ogólnie pełno tych objawów ale jeśli naprawdę się martwisz (ja zawsze mówię do weterynarza proszę o zrobienie dodatkowgo badania - ale to niepotrzebne, płatne- Prosze Pana - chce zrobic takie banie i koniec) się o psiaka to można u weta zrobić badanie krwi czy przypadkiem któraś z chorób odkleszczowych już się mnoży.
Niektóre dają pierwsze objawy i po roku dwóch ale wtedy szanse są 50/50 na przeżycie i to przy doświadczonym lekarzu.
Piszę tyle i dlatego bo przez 2 weterynarzy (w jednej przychodni) mój pies cierpiał niewyobrażalnie i musiałam go uśpić. Byłam z nim do końca. Lekarz cały czas twierdził, że to zwyrodnienie kręgosłupa, od razu chceli poddać go kremacji, zażądałam seksji (płatne ale w dupie to miałam) u innego lekarza. Wynik - rak kości w zaawansowanym stadium!!! Nie macie pojęcia jakie ma się wtedy wyrzuty do siebie, bo do lekarzy nienawiść. Teraz zawsze biorę oinię z dwóch różnych żródeł. Świruska? Może ale kto był przy usypianiu swojego psa/kota czuł ostatni oddech ten zrobi wszytko żeby drugi raz tego nie było.
Tyle, długie bo osobiste.
Powodzenia z psiakiem!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 17:05
GITS, dzia

Beczę. Nie potrafię się ruszyć by iść do sąsiada. Ostatnia osoba albo taksówka. Już nie ma co czekać, a ja potrafię tylko beczeć. Będę żałować tego do końca życia jeśli nie ruszę paskudnego dupska. Mama nie chce mi pomóc aby iść do sąsiada, a mnie zupełnie sparaliżowało. Pęti trafi do weta a ja od razu na pogotowie po środki uspakajające.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 sie 2014, 17:07
trzymam kciuki za pętenię i jej panią
outsider

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 sie 2014, 17:08
Infinity napisał(a):GITS, dzia

Beczę. Nie potrafię się ruszyć by iść do sąsiada. Ostatnia osoba albo taksówka. Już nie ma co czekać, a ja potrafię tylko beczeć. Będę żałować tego do końca życia jeśli nie ruszę paskudnego dupska. Mama nie chce mi pomóc aby iść do sąsiada, a mnie zupełnie sparaliżowało. Pęti trafi do weta a ja od razu na pogotowie po środki uspakajające.

Spokojnie, jeśli zawieziesz ją do weterynarza, to wszystko będzie dobrze :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 17:14
Dzia dziewczynki

O 21 wizyta u weta. Wcześniej nie może bo jest w terenie. Trzymajcie kciuki za moją ukochaną Pętenie

-- 12 sie 2014, 17:17 --

Wstała i pije. Dobrze wróży.

-- 12 sie 2014, 17:18 --

jak zobaczyłam prawie że samą krew z pupy to powaliło
spalę papierosa i pójdę do sąsiada się umówić

-- 12 sie 2014, 17:26 --

Byłam. W porządku tylko On zdążył odjechać a była żona i ma do niego zadzwonić.

Spamowa wyspa

przez GITS 12 sie 2014, 17:36
Infinity, ja wzrok słaby i pamięć szwankuje. Kiedy tego kleszcza jej usuwałaś? Dni, tygoni temu?

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 17:39
GITS, wczoraj jednego, a drugiego nie mogłam bo się za bardzo szarpała a to w trudnym miejscu. Tamten kleszcz też był dłużej bo go nie zauważyłam.

-- 12 sie 2014, 17:39 --

Już był trochę nażarty.

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 sie 2014, 17:41
A co wet mówił przez telefon?
Makabra

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 sie 2014, 17:41
boisz sie babeszjozy?
outsider

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 17:43
Makabra, nic, tyle że mnie przyjmie ale dopiero o 21 około bo jest w terenie.

tosia_j, boję się, wrzucam sobie że mogłam je zabezpieczyć bo mogłam /cenzura/ zero patyków do przekanszania i by było.

-- 12 sie 2014, 17:45 --

Moim psom nic się nigdy nie działo od kleszcza, no i mam, 100 czy 1000 razy się uda a te 101 już nie.

Spamowa wyspa

przez GITS 12 sie 2014, 17:48
tosia_j napisał(a):boisz sie babeszjozy?

tosia_j ma rację, ten rodzaj atakuje niemal w ciągu parunastu godzin. Pierwszy objaw to osowiałość, brak apetytu.
Infinity masz termometr? Bier go wsadz w tylek i podaj temp!

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 sie 2014, 17:50
GITS, ona nie da sobie zmierzyć, za cholerę. Na moment jestem w stanie ją utrzymać. Jak długo zwykły rtęciowy?

-- 12 sie 2014, 17:52 --

Boję się też że mogła zjeść trutkę na gryzonie-szczury, u sąsiadów.

Sortuj wg