Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mark123 11 sie 2014, 19:53
Makabra napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Nie uważam,aby większośc młodzieży była wredna, tylko tą wredną częśc bardziej widac...

Miałam próbkę w gimnazjum, i uwierz - większość jest wredna.

To zależy chyba od regionu Polski, jaka część młodzieży jest zła. Np. u mnie też większość, szczególnie w wieku 16-18, wiek największej głupoty.

Doberman napisał(a):
Maggda92 napisał(a):Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:
I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

Ja też takich rzeczy nie robiłem i nie robię, oraz nie zamierzam robić, kiedy wielu z moich rówieśników już siedzi w pierdlu.

Ja z kolei robię się z wiekiem coraz bardziej niedojrzały emocjonalnie, od niedawna odczuwam czasem ochotę atakowania przejeżdżających samochodów, bo mi na nerwy działa istnienie samochodów i kierowców.
Ostatnio edytowano 11 sie 2014, 19:55 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2014, 19:54
Makabra Są tacy co są ładni, szczupli, fajni, mają kasę i fajny dom i znajomych i nadal są bardzo bardzo nieszczęsliwi. Nie ma recepty.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 19:57
Ja potrzebuję wokół ludzi, którzy mnie akceptują, wtedy jestem szczęśliwa.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 19:59
Makabra napisał(a):Ja potrzebuję wokół ludzi, którzy mnie akceptują, wtedy jestem szczęśliwa.

A ja nikogo do szczęścia nie potrzebuję. I dobrze mi z tym, bo i tak nigdy nikogo nie znajdę.
Doberman

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2014, 20:04
Mark 123 napisał:Ja z kolei robię się z wiekiem coraz bardziej niedojrzały emocjonalnie, od niedawna odczuwam czasem ochotę atakowania przejeżdżających samochodów, bo mi na nerwy działa istnienie samochodów i kierowców.[/quote]

Mark123 Też mam czasami ochotę z widłami wyskoczyc na gości drących ryja po pijaku pod moim oknem o 3 nad ranem i nie uważam tego za przejaw niedojrzałości emocjonalnej ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 20:06
kosmostrada napisał(a):Ja z kolei robię się z wiekiem coraz bardziej niedojrzały emocjonalnie, od niedawna odczuwam czasem ochotę atakowania przejeżdżających samochodów, bo mi na nerwy działa istnienie samochodów i kierowców.

Mark123 Też mam czasami ochotę z widłami wyskoczyc na gości drących ryja po pijaku pod moim oknem o 3 nad ranem i nie uważam tego za przejaw niedojrzałości emocjonalnej ;)[/quote]
A ja tam gonię gówniarzy którzy drą ryje pod moim oknem i też nie uważam tego za niedojrzałość emocjonalną.
Doberman

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2014, 20:09
Doberman jestem zbyt zmulona lekami, aby wcielic to w czyn, więc na chęciach się na razie kończy, podkreślam na razie... :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 20:10
W ogóle to jestem za wprowadzeniem godziny policyjnej, żeby mi się żadne mendy nie szwendały po nocy przed domem.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 20:12
Doberman napisał(a):
Makabra napisał(a):Ja potrzebuję wokół ludzi, którzy mnie akceptują, wtedy jestem szczęśliwa.

A ja nikogo do szczęścia nie potrzebuję. I dobrze mi z tym, bo i tak nigdy nikogo nie znajdę.

Będąc z byłym, kiedy wydawało mi się, że jestem kochana i akceptowana, czułam się dobrze, prawie "normalnie".
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2014, 20:13
Doberman Godzina policyjna? A na randki to w południe będziesz się umawiał? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 20:14
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):

Będąc z byłym, kiedy wydawało mi się, że jestem kochana i akceptowana, czułam się dobrze, prawie "normalnie".

Z byłym? Czyli byłaś już w związku. No to masz z górki, skoro byłaś już w związku i wiesz jak to wygląda, to łatwiej będzie Ci nawiązać kolejny związek, niż komuś kto w związku nigdy nie był.

-- 11 sie 2014, 20:14 --

kosmostrada napisał(a):Doberman Godzina policyjna? A na randki to w południe będziesz się umawiał? :D

Ja i randki? Niby z kim? Sam ze sobą?
Doberman

Spamowa wyspa

przez mark123 11 sie 2014, 20:15
kosmostrada napisał(a):Mark 123 napisał:Ja z kolei robię się z wiekiem coraz bardziej niedojrzały emocjonalnie, od niedawna odczuwam czasem ochotę atakowania przejeżdżających samochodów, bo mi na nerwy działa istnienie samochodów i kierowców.

Mark123 Też mam czasami ochotę z widłami wyskoczyc na gości drących ryja po pijaku pod moim oknem o 3 nad ranem i nie uważam tego za przejaw niedojrzałości emocjonalnej ;)[/quote]
Ja miewam ochotę na atak na samochody i kierowców bez powodu, wszystkich kierowców i wszystkie samochody bez wyjątku.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 20:15
Doberman napisał(a):Z byłym? Czyli byłaś już w związku. No to masz z górki, skoro byłaś już w związku i wiesz jak to wygląda, to łatwiej będzie Ci nawiązać kolejny związek, niż komuś kto w związku nigdy nie był.

Byłam, ale zostałam tak sponiewierana, że teraz bałabym się związku...
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2014, 20:17
Doberman to jest stan na dziś- brak osoby do randki, ale nie wiesz, co będzie za jakiś czas. Więc spokojnie z tą godziną policyjną. ;)
S. Beckett

Sortuj wg