Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 18:50
Maggda92 napisał(a):Makabra, Nie myślałaś o tym,żeby się wynieść? Spróbować samodzielnie mieszkać? Z dala od tej wsi

Nie mam takiej możliwości.
Makabra

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 18:52
Makabra, Ale w ogóle myślisz o tym? Kiedyś to się zmieni.
Teraz palnę coś co pewnie odbierzesz jako gadanie bzdur, ale uwierz lepiej nie mieć wkoło siebie za dużo ludzi i mieć spokój niż mieć sporo i to fałszywych i plujących jadem, którzy zamiast z Tobą pogadać to Ci dokopują, kiedy jesteś w tragicznym momencie.
Maggda92

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 sie 2014, 18:58
Ja mieszkam w centrum dużego miasta i jakoś nie widzę tu masy interesujących ludzi, którzy mieli by czas i ochotę zostać moimi przyjaciółmi tak na co dzień i jeszcze sami do mnie przyszli. Prawdo podobnie grupę ludzi, z którymi się człowiek widuje regularnie chyba łatwiej w małym mieście albo w obrębie osiedla.
Swego czasu miałam sporo znajomych w innych miastach, tak że widywaliśmy się praktycznie tylko na zlotach/koncertach.

Mi się wydaje, że to nie jest kwestia tego co się robi, gdzie się mieszka i jakich się ma sąsiadów, tylko jak się nawiązuje i podtrzymuje znajomości.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 18:59
Maggda92, nie wiem. Czemu ja nie mogę być taka, jak inni? :cry:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 19:01
Makabra, Mogę zadać Ci to samo pytanie. Niestety nie znam odpowiedzi :(

cyklopka, Pewnie masz rację, ale wiesz jak to jest jak już gdzieś się nie czujesz dobrze, a jest to jak w przypadku wsi, zapewne tak,że każdy każdego zna. Wiesz o co chodzi. Nie mogę się za bardzo wysłowić ale mam nadzieję że mnie zrozumiesz
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 19:03
Mam już dosyć tego wszystkiego :cry:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 19:07
Makabra, Ejjj dziewczyno!!!! :* Uwierz, ja też. Męczę się strasznie. I tylko staram się wierzyć mojej lekarce, że teraz już to minie tylko jeszcze trochę mam wytrzymać. Ale fakt nie stanie się tak,że nagle się obudzę i będę taka jak inni. Nie wiem co mam Ci powiedzieć, jest mi przykro (tak mam uczucia, nie jestem potworem) że tak nie inaczej wygląda nasza sytuacja :(
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 19:16
Ja mam wrażenie, że u mnie nigdy nie minie, już zawsze będę gorsza, dziwna...
Makabra

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 19:22
Makabra, Gorsza na pewno nie jesteś i nie będziesz. W czy masz być gorsza od innych? :nono:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 19:23
We wszystkim :cry:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 19:26
Makabra, Obrazek
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 19:42
Makabra napisał(a):We wszystkim :cry:

Nikt nie jest gorszy we wszystkim.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Makabra 11 sie 2014, 19:49
Nie jestem ani ładna, ani szczupła, ani fajna z charakteru... Nie mam też kupy kasy i fajnego domu :( No i przede wszystkim znajomych :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 19:51
Makabra napisał(a):Nie jestem ani ładna, ani szczupła, ani fajna z charakteru... Nie mam też kupy kasy i fajnego domu :( No i przede wszystkim znajomych :(

Też nie jestem ani ładny, ani szczupły, ani fajny z charakteru. Też nie mam kupy kasy i fajnego domu oraz znajomych, do tego pracuję jako szambonurek, a uważam że jestem bardziej wartościowy niż większość tego chorego społeczeństwa.
Doberman

Sortuj wg