Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 sie 2014, 15:36
Makabra napisał(a):Bo wieczór to taki głupi czas, kiedy wszyscy są ze znajomymi, a ja sama...

E, wydaje ci się :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 sie 2014, 15:39
jasaw, Aniu, pewnie, wakacje nie są od tego, żeby siedzieć przed komputerem :smile:
Scrable...dawno nie grałam :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Makabra 09 sie 2014, 15:41
cyklopka napisał(a):
Makabra napisał(a):Bo wieczór to taki głupi czas, kiedy wszyscy są ze znajomymi, a ja sama...

E, wydaje ci się :P

Wcale, że nie ;)
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mark123 09 sie 2014, 15:41
wieslawpas napisał(a):wchodze na czat pozom rozow jest zwyczanny

Ocena poziomu rozmów na czacie jest chyba subiektywna, np. ja oceniam poziom mocno negatywnie. Dominuje styl bardzo luźny, młodzieżowy, a ja bardzo nie lubię takiego stylu rozmów.

monk.2000 napisał(a):Też jak przetrwam ranek to wieczór jest przyjemniejszy. Tylko trzeba dotrwać w jednym kawałku.

U mnie też najprzyjemniejszy jest zazwyczaj wieczór, a konkretnie godziny późnowieczorne.
Ostatnio edytowano 09 sie 2014, 15:46 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Spamowa wyspa

przez Makabra 09 sie 2014, 15:44
Maggda92 napisał(a):Cześć :papa:

Makabra, Pamiętam o zdjęciach długopisów :D ale będziesz musiała niestety poczekać do wieczora bo zabiegana jestem i już mi się nic nie chce.

Może wytrzymam :lol:
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 sie 2014, 15:46
Makabra, bo ty wiesz najlepiej, co wszyscy ludzie na świecie robią w danej chwili ;)
Bo nie mówimy o fikcyjnych ludziach z reklam i seriali, którzy cały czas świetnie się bawią ze swoją paczką :P

Chociaż w sumie to by było ciekawe, móc zaglądać do przypadkowych ludzi na świecie, dowiedzieć się co robią.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 09 sie 2014, 15:48
cyklopka napisał(a):Makabra, bo ty wiesz najlepiej, co wszyscy ludzie na świecie robią w danej chwili ;)
Bo nie mówimy o fikcyjnych ludziach z reklam i seriali, którzy cały czas świetnie się bawią ze swoją paczką :P

Chociaż w sumie to by było ciekawe, móc zaglądać do przypadkowych ludzi na świecie, dowiedzieć się co robią.

Wystarczy, że ja wiem co robię w danej chwili, to mnie wystarczająco przygnębia 8)
Makabra

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 09 sie 2014, 15:48
właśnie wyjałem i rozwiesilem pranie, dzwonile znajoma alle odzwniie do niej pozniej.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 sie 2014, 15:53
W sumie mnie się już od dawna nie marzą imprezki ze "znajomymi".
Fajnie by było spędzić wieczór przy kolacji z mężem i dziećmi, ale nie mam męża i dzieci :roll:

Natomiast nie mam do siebie żalu, że układam karteczki, gram w grę albo czytam książkę, bo to bardzo fajne zajęcia są :P

-- 09 sie 2014, 14:55 --

Chociaż w sumie każdy wieczór przy zamkniętych oknach i wyłączonym telewizorze byłby pięknym wieczorem, ale takie rzeczy to nie pod tym adresem :roll:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 09 sie 2014, 15:55
A mi nadal :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2014, 15:56
Witajcie w sobotnie popołudnie :papa: :papa:

jasaw, jak dobrze Cię widzieć po małych wakacjach! Cieszę się, że odsapnęłaś trochę od codzienności i szarości. Taki wypoczynek, chociaż krotki, ale widzę, że dał Ci wytchnienie i urozmaicenie... kontakt z Rodziną i naturą.
Dzieci bardzo poprawiają nastrój, tym bardziej Wnuki. Nie mam swoich, ale mam brata Wnuki, które są słodkie i odwiedzam je dość często chociaż na godzinkę. Czasami Bratanek dzwoni i wyciąga mnie na spacer z dziećmi. Gramy też w scrabble, najczęściej na podłodze :mrgreen: i co ciekawe, 5 letni Smyk umie już składać literki i dopasowywać. :shock:

Ja dziś niewiele zrobiłam, byłam w kauflandzie na zakupach i zrobiłam pranie pościeli - mam nadzieję, że mi wyschnie (kora) i założę znowu tą samą, bo mi się nie chce grzebać w bieliźniarce za inną. :mrgreen: tak wygodniej :oops:

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 09 sie 2014, 15:58
zarzylem lek alvnte znowy na nia wchodze, jwstesm pod wzgkedem tego leku niestytemtayczny bardzo.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2014, 16:01
No i wróciłam z lasu, króciutko, bo łeb boli, jak bolał. W Biedrze załapałam się na promocję wędzonego łososia, to i kolacja pyszna będzie.

Cyklopka - fajne to twoje hobby było. A i kaska z tego teraz jest. :smile:
Miałam parę epizodów hobbistycznych, więc może zrobię jak ty, ogarnę lenistwo i posprzedaję. Przynajmniej zajęcie pożyteczne, a i miejsce na coś innego zrobię.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 09 sie 2014, 16:02
Oni naprawdę zadzwonili po policję. :shock:
Doberman

Sortuj wg