Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 08 sie 2014, 11:13
Muszę niestety już iść, miłego dnia Wam życzę. ;) Cześć.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 sie 2014, 11:16
Ramanujan napisał(a):LATEK1962, wiem co czujesz. Zastanawiam się tylko, jak Ci pomóc...

Nie jesteś w stanie mi pomóc, nawet samu sobie trudno Ci pomóc.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2014, 11:26
Witajcie :papa: :papa: :papa:

kosmostrada, tez lubie naturalne kamienie , ostatnio robilam bransoletke dla kolezanki z rozowo pudrowego marmuru ze zloto rozowym lacznikiem :105: :105: sliczna wyszla,

Ja juz nie biore tablet zadnych , jak sobie sama nie pomoge to tablety mi nie dadza nic. Juz prawie miesiac jestem czysta.
Staram sie wiecej zyc normalnie , zajmowac czyms a nie myslec ze mi zle i ze sie czuje jak sie czuje .. I jest lepiej . A od coaxilu dostalam tylko zapalenia zoladka a samopoczucie bylo jakie bylo. Nie jestem stworzon a do lekarstw na depresje . Jestem w tym malym procencie ktory brac ich nie moze :bezradny: :bezradny: :bezradny:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... nosci.html

Ja musze sie takimi ratowac metodami bo i tak chocby czlowiek zezarl kilo tabletek a nie bedzie nad soba pracowal i chcial tej zmiany i do niej dazyl to gowno mu z tych tablet.

Pisze o depresji i nerwicy lekowej , nie o innych chorobach bo juz przy np. schizofrenii bez lekow sie nie obedzie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 sie 2014, 11:36
platek rozy, cześć, a jak remont kuchni już ukończony?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sie 2014, 11:37
Platek rozy cześc! Kiedyś elementy dodawałam tylko srebrne, ale srebro w ostatnich latach tak podrożało... Szkoda, że jesteś daleko, bo mam sporo kamieni nie wyrobionych, byśmy się powymieniały :smile:

Ja jeszcze chwilę poczekam na prochach, zwłaszcza, że muszę byc jako tako stabilna do terapii. Potem zobaczymy, zwłaszcza, że doktor sporo mi zdejmuje przez najbliższe 2 tygodnie. A za 2 tyg. ma mi dac namiary na super terapeutę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2014, 11:41
I zdaje sobie sprawe ze bede miala lepszy czas i gorszy bo tak to wyglada, wystarczy jakis stres i znow mam dol , znow lęki wieksze ale tabletki mi nie zalatwia tego ze przestane sie bac bo one tylko moga to przytlumic. A ze tak sie czuje jak sie czuje... jestem za wrazliwa na taki ped w zyciu i zawsze bede przez to psychicznie lezala co jakis czas.

Przez rok i trzy miesiace mialam miesiace gdzie bylo totalni zle bo lezalam w lozku ale byly i miesiace gdzie bylo calkiem w miare .
I tylko ja wiem ile pracy w kladam w to zeby zyc i funkcjonowac w miare .

-- 08 sie 2014, 11:43 --

kosmostrada, Kochana pewnie ze mozna brac tabletki zeby pomoc sobie troszke a jak dzialaj to sie cieszyc ale pracowac , i pracoeac nad soba bo kiedy te tabletki przestaja dzialac a wtedy wszytsko wraca.
Ja przeszlam juz kilkanascie lekarstw i po prostu wiem jak na mnie wplywaja i ze ich brac nie moge.
A lęki i tak mialam na kazdym .

-- 08 sie 2014, 11:45 --

To juz nawet dluzej , poltora roku jest od tego epizodu choroby ...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sie 2014, 11:49
Platek rozy - W mądrych książkach piszą, aby pogodzic się ze swoimi lękami, zaakceptowac je. To jest najcięższa robota... A za mrówczą pracą nad sobą jestem jak najbardziej. Jak się tego nie zrobi, to fakt, że żadne prochy nie pomogą na dłuższą metę.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2014, 11:52
kosmostrada, tak ja dlatego pracuje w dwoch nurtach na terapii , mam poznawczo behawioralna polaczona z akceptacyjna . I jest lepiej jak bylo chociaz zdrowa nie jestem i nie wiem czy bede kiedykolwiek ale mam nadzieje ze sie na tyle poprawi ze zredukuje te lęki do minimum.

-- 08 sie 2014, 11:54 --

na pewno mi pomaga robienie tego co lubie ;) klecenie bizu , spacery , wyjscie do kolezanki , poczytanie dobrej ksiazki , sluchanie muzyki zreszta muzyke nosze ze soba caly czas i slucham w drodze , czy jak czekam u lekarza.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sie 2014, 11:56
platek rozy Kochana, z twoich postów wynika, że jesteś na najlepszej drodze :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2014, 11:58
kosmostrada, staram sie ogromnie sie staram zeby zyc normalnie na ile to mozliwe . Nie chce zgnic w domu . Bo jak sie w nim zamkne to juz wiem ze nie wyjde .

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 sie 2014, 11:58
platek rozy, pijesz czasami kawę? Jak remont kuchni?

Zrobie sobie kawę słabą.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2014, 12:02
LATEK1962, : :papa: :papa: :papa: hey , nie kawe odstawilam calkiem bo mnie po niej trzeslo wpadalam wpanike i chociaz uwielbiam i dawniej w kazdej knapie kawe zamwialam i kosztowalam to teraz juz nie pijam bo sie zle czuje ale trudno:) Kiedys to nadrobie.

A kuchnia juz sciana postawiona dawno ta co mi skuli cala z eby wymienic rure ale na malowanie nie mam na razie kasy i zrobie to jak znajde prace stala.

-- 08 sie 2014, 12:06 --

Ide rybke smazyc bo musze wyjsc pozniej na miasto . :papa: :papa: Milego dnia :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 sie 2014, 12:19
platek rozy, smacznej rybki życzę, lubię ryby smażone i wędzone.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Doberman 08 sie 2014, 12:19
Ja już dzisiaj po pracy.
Doberman

Sortuj wg