Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Doberman 06 sie 2014, 15:34
kosmostrada napisał(a):Doberman cześc, gratuluję pracy - lepsze jeżdżenie ze starszym panem po szambach, niż bezproduktywne siedzenie i przewalanie papierków przy biurku.
Ząb przepłucz na wieczór wódką, czy samogonem, będzie mniej bolało. Nie znaczy, że masz sobie strzelic kielicha, tylko potrzymac w ustach przy zębie :D

Dziękuję. Tak właśnie zrobię z tą wódką, skoro tak radzisz. :smile:
Doberman

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 15:35
kosmostrada, potem ma wypluc? ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2014, 15:40
tosia_j To już jego wybór :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 15:46
tez chce miec takie wybory
outsider

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2014, 15:54
mirunia, też kiedyś lekarz mi kazał brać glucardiamid z kofeiną, ale na tym zbankrutować szło jakbym miała brać tak jak jest na ulotce. Pomaga Ci on w ogóle? Mi nic nie dawał, także odstawiłam go jeszcze szybciej niż zaczęłam brać :mrgreen:

A u mnie ogólnie słabo. Zamknęłam się w domu, nigdzie praktycznie nie wychodzę, tylko tyle co do sklepu ewentualnie. Jeden wielki lęk i wycofanie. Zauważyłam, że z myśleniem wróciłam na "stare śmieci", co na pewno dobrze nie wróży. Poza tym mam przerwę w terapii (jeszcze 3 tygodnie) i jest to pierwsza przerwa, którą tak fatalnie znoszę, a w terapii jestem 1,5 roku :-|
Dodatkowo problemy z bezsennością doszły. Czekam na wizytę u lekarki, z która współpracuje moja T., ale to też jeszcze 2 tygodnie :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 16:00
kosmostrada napisał(a):Hej wszystkim!

mirunia
Jak sobie strzelisz ten cardiamid to ci puls z kolei nie szaleje? Mi na kardiologii zapisali medykament na obniżenie pulsu i jak mi zwali za bardzo ciśnienie (mam też niskie), to tylko wtedy kawkę mogę dziabnąc.

kosmostrada, w ciągu dnia puls mam w normie 60-80/min. mimo cardiamidu, gorzej jest rano jak wstanę to serducho wali strasznie. Rano zawsze biorę leki od ciśnienia i propranolol na obniżenie pulsu. Najgorszy spadek ciśnienia jest wczesnym popołudniem, później się normuje.
Kawkę też lubię wypić, czasami dwie.

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 sie 2014, 16:05
acherontia-styx, też nie cierpię

LATEK1962, to weź się za coś nawet za uczenie się wierszy czy cytatów by poprawić pamięć :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 16:13
acherontia-styx, ja mam cardiamid z kofeiną- nie glucardiamid, bo go nie było w aptece i pani mi zaproponowała też do ssania ten cardiamid. Jest tańszy i całkiem niezły, ja go tylko biorę w momentach spadku ciśn. tak 1-2x dz. i to nie codziennie. A glucardiamid jest faktycznie drogi, dobrze, że go nie było :mrgreen:

A jak Ty Kochana dajesz sobie teraz radę z tą bezsennością, czym się wspomagasz? Każda noc jest niespana?
2 tyg. to jeszcze długo musisz czekać i się męczyć. A w ciągu dnia też nie możesz się zdrzemnąć?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2014, 16:47
Jest tańszy i całkiem niezły, ja go tylko biorę w momentach spadku ciśn. tak 1-2x dz. i to nie codziennie. A glucardiamid jest faktycznie drogi, dobrze, że go nie było :mrgreen:

Aktualnie to nie wiem nawet czy glucardiamid nie jest wycofany całkowicie, bo coś mi się o uszy obiło. A ja kupowałam już ileś lat temu ;)
Z tym, że miałam/mam hipotonię ortostatyczną (ciś. 80/40mmHg 30 min po wypiciu kawy- takie rzeczy tylko u mnie 8) ) i dlatego miałam go brać, później przerobiłam jeszcze Coffecorn mite, Gutron, ale niestety, jak leków na nadciśnienie jest cała masa, tak na niedociśnienie bieda z nędzą i aktualnie już nic na to nie biorę.

A jak Ty Kochana dajesz sobie teraz radę z tą bezsennością, czym się wspomagasz? Każda noc jest niespana?
2 tyg. to jeszcze długo musisz czekać i się męczyć. A w ciągu dnia też nie możesz się zdrzemnąć?

No słabo daję radę, niestety. T. kazała mi kupić sobie Szafaceum i brać dopóki nie pójdę do lekarki, ale jak nastrój mam w ciągu dnia na nim stabilniejszy (przynajmniej tak mi się wydaje) to na problemy ze snem nie działa w ogóle. Ale mam już inny pomysł jak temu zaradzić, jak dzisiejsza noc też będzie kiepska to jutro kupie Aviomarin - w końcu działa też usypiająco w przeciwieństwie do Lokomotivu np 8) zobaczymy czy coś zdziała ;)
Dzisiaj położyłam się w ciągu dnia i niby pospałam z 2 godzinki, ale to był płytki sen i byle szmer mnie budził, także niewiele pomogło :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sie 2014, 17:11
Ja się dzisiaj coś w nocy i rano budziłam.

Najlepszy środek nasenny jaki znam to taki antyalergik starej generacji, który jest w apapie noc. Niestety nie można go dostać bez apapu.

W ogóle, kto dzisiaj wychodząc z domu natknął się na prezydenta, a potem miał wypadek autobusowy?
Jak tu być normalnym :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 17:42
Na prezydenta czego??
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sie 2014, 17:51
JE Bronisława Komorowskiego prezydenta RP :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 17:56
acherontia-styx, co jest to Szafaceum? bo w googlach nie ma tego, może coś źle napisane? To jest coś bez recepty na sen?

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 sie 2014, 18:03
marzyłam zeby znalezc sie w domu siedzialam nic nie gadałam, nie wyjde nigdzie , przy innych czuje sie jeszcze bardziej nienormalna :cry: :cry: ratunku
ja chce mózg którejs z WAS :why: :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg