Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Doberman 06 sie 2014, 15:34
kosmostrada napisał(a):Doberman cześc, gratuluję pracy - lepsze jeżdżenie ze starszym panem po szambach, niż bezproduktywne siedzenie i przewalanie papierków przy biurku.
Ząb przepłucz na wieczór wódką, czy samogonem, będzie mniej bolało. Nie znaczy, że masz sobie strzelic kielicha, tylko potrzymac w ustach przy zębie :D

Dziękuję. Tak właśnie zrobię z tą wódką, skoro tak radzisz. :smile:
Doberman

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 15:35
kosmostrada, potem ma wypluc? ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2014, 15:40
tosia_j To już jego wybór :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 15:46
tez chce miec takie wybory
outsider

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2014, 15:54
mirunia, też kiedyś lekarz mi kazał brać glucardiamid z kofeiną, ale na tym zbankrutować szło jakbym miała brać tak jak jest na ulotce. Pomaga Ci on w ogóle? Mi nic nie dawał, także odstawiłam go jeszcze szybciej niż zaczęłam brać :mrgreen:

A u mnie ogólnie słabo. Zamknęłam się w domu, nigdzie praktycznie nie wychodzę, tylko tyle co do sklepu ewentualnie. Jeden wielki lęk i wycofanie. Zauważyłam, że z myśleniem wróciłam na "stare śmieci", co na pewno dobrze nie wróży. Poza tym mam przerwę w terapii (jeszcze 3 tygodnie) i jest to pierwsza przerwa, którą tak fatalnie znoszę, a w terapii jestem 1,5 roku :-|
Dodatkowo problemy z bezsennością doszły. Czekam na wizytę u lekarki, z która współpracuje moja T., ale to też jeszcze 2 tygodnie :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 16:00
kosmostrada napisał(a):Hej wszystkim!

mirunia
Jak sobie strzelisz ten cardiamid to ci puls z kolei nie szaleje? Mi na kardiologii zapisali medykament na obniżenie pulsu i jak mi zwali za bardzo ciśnienie (mam też niskie), to tylko wtedy kawkę mogę dziabnąc.

kosmostrada, w ciągu dnia puls mam w normie 60-80/min. mimo cardiamidu, gorzej jest rano jak wstanę to serducho wali strasznie. Rano zawsze biorę leki od ciśnienia i propranolol na obniżenie pulsu. Najgorszy spadek ciśnienia jest wczesnym popołudniem, później się normuje.
Kawkę też lubię wypić, czasami dwie.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 sie 2014, 16:05
acherontia-styx, też nie cierpię

LATEK1962, to weź się za coś nawet za uczenie się wierszy czy cytatów by poprawić pamięć :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 16:13
acherontia-styx, ja mam cardiamid z kofeiną- nie glucardiamid, bo go nie było w aptece i pani mi zaproponowała też do ssania ten cardiamid. Jest tańszy i całkiem niezły, ja go tylko biorę w momentach spadku ciśn. tak 1-2x dz. i to nie codziennie. A glucardiamid jest faktycznie drogi, dobrze, że go nie było :mrgreen:

A jak Ty Kochana dajesz sobie teraz radę z tą bezsennością, czym się wspomagasz? Każda noc jest niespana?
2 tyg. to jeszcze długo musisz czekać i się męczyć. A w ciągu dnia też nie możesz się zdrzemnąć?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2014, 16:47
Jest tańszy i całkiem niezły, ja go tylko biorę w momentach spadku ciśn. tak 1-2x dz. i to nie codziennie. A glucardiamid jest faktycznie drogi, dobrze, że go nie było :mrgreen:

Aktualnie to nie wiem nawet czy glucardiamid nie jest wycofany całkowicie, bo coś mi się o uszy obiło. A ja kupowałam już ileś lat temu ;)
Z tym, że miałam/mam hipotonię ortostatyczną (ciś. 80/40mmHg 30 min po wypiciu kawy- takie rzeczy tylko u mnie 8) ) i dlatego miałam go brać, później przerobiłam jeszcze Coffecorn mite, Gutron, ale niestety, jak leków na nadciśnienie jest cała masa, tak na niedociśnienie bieda z nędzą i aktualnie już nic na to nie biorę.

A jak Ty Kochana dajesz sobie teraz radę z tą bezsennością, czym się wspomagasz? Każda noc jest niespana?
2 tyg. to jeszcze długo musisz czekać i się męczyć. A w ciągu dnia też nie możesz się zdrzemnąć?

No słabo daję radę, niestety. T. kazała mi kupić sobie Szafaceum i brać dopóki nie pójdę do lekarki, ale jak nastrój mam w ciągu dnia na nim stabilniejszy (przynajmniej tak mi się wydaje) to na problemy ze snem nie działa w ogóle. Ale mam już inny pomysł jak temu zaradzić, jak dzisiejsza noc też będzie kiepska to jutro kupie Aviomarin - w końcu działa też usypiająco w przeciwieństwie do Lokomotivu np 8) zobaczymy czy coś zdziała ;)
Dzisiaj położyłam się w ciągu dnia i niby pospałam z 2 godzinki, ale to był płytki sen i byle szmer mnie budził, także niewiele pomogło :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sie 2014, 17:11
Ja się dzisiaj coś w nocy i rano budziłam.

Najlepszy środek nasenny jaki znam to taki antyalergik starej generacji, który jest w apapie noc. Niestety nie można go dostać bez apapu.

W ogóle, kto dzisiaj wychodząc z domu natknął się na prezydenta, a potem miał wypadek autobusowy?
Jak tu być normalnym :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sie 2014, 17:42
Na prezydenta czego??
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sie 2014, 17:51
JE Bronisława Komorowskiego prezydenta RP :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2014, 17:56
acherontia-styx, co jest to Szafaceum? bo w googlach nie ma tego, może coś źle napisane? To jest coś bez recepty na sen?

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 sie 2014, 18:03
marzyłam zeby znalezc sie w domu siedzialam nic nie gadałam, nie wyjde nigdzie , przy innych czuje sie jeszcze bardziej nienormalna :cry: :cry: ratunku
ja chce mózg którejs z WAS :why: :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg