Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez monk.2000 02 sie 2014, 15:21
Infinity, hehe. Rok temu postanowiłem, że nie wychodzę z domu, jeśli to nie jest sprawa przetrwania. Było tak dlatego, że pod rząd śmiały się ze mnie na ulicy trzy grupy ludzi. Sam nie wiem, co było we mnie śmiesznego. Może robię dziwne miny, a może mam nietypowe sposób chodzenia. Bo z ubiorem i higieną nie mam problemów. Ale szachy to akurat może być dobry pomysł, myślałem już o tym jakieś 2 lata. Mam już alarm ustawiony w telefonie. Zobaczymy jak ten klub jest zarządzany, cztery godziny to jest trochę czasu, żeby na spokojnie zagrać. A oglądałem ostatnio film o szachach: Searching for the Bobby Fisher i jestem nastawiony pozytywnie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez Makabra 02 sie 2014, 15:22
Monk, może widzieli, że się boisz i to o to chodziło?
Makabra

Spamowa wyspa

przez monk.2000 02 sie 2014, 15:33
Makabra, nie wiem. Z reguły robię pokerową twarz. To byli raczej nieznani ludzie. Teraz zmieniłem podejście. Często słyszę jak jakieś grupki się z czegoś śmieją i w 90% przypadków to nie jestem ja.

Też jak byłem młodszy to się śmiałem z kolegami ze wszystkiego wkoło. Wtedy się na to mówiło "ciągnięcie szydery". Teraz spoważniałem i raczej za plecami się nie śmieję z ludzi.

8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 02 sie 2014, 15:33
monk.2000, moim zdaniem super pomysł. Też aby wyjść z domu zaczełam od spotkań regionalnych literatów ;) Szachów nie cierpię i podziwiam, gra królów :uklon:

-- 02 sie 2014, 15:36 --

monk.2000, od dawna grywasz?
Mnie próbowali nauczyć jak miałam 7-9 lat ale dzieciaka to nudzi zwłaszcza nieprzyjemne jak się naśmiewają że przegrywa

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sie 2014, 15:36
platek rozy, zrobił mi się ropień koło 3 dolnej, ząb mi się rusza. Wczoraj to zauważyłam przy obiedzie, że coś mnie boli, a tu wielka bania koło zęba. Dzisiaj płuczę szałwią, chyba pękło i wypłynęło, bo już tak nie narywa, ale cała okolica jest obolała. Nie mogę nic zjeść takiego twardszego. Zaraz będę miała zupę pomidorową z ryżem (wolę z kluchami) ale tylko to przełknę, żadnego mięcha i twardych warzyw:shock:

Płatku, widzę, że trochę ochłonęłaś już po kursie i stajesz na nogi :great: to dobrze! Jak biodro, bierzesz opokan?

Spamowa wyspa

przez monk.2000 02 sie 2014, 15:41
Infinity, tata mnie nauczył jak miałem z jakieś 7 lat. Ale wtedy to jednak trochę nudziło. Bardziej się zaangażowałem jak miałem jakieś 12 lat. Wtedy grałem z tatą i kuzynem. 4 razy byłem na turnieju szachowym w czasie gimnazjum. Potem trochę sobie odpuściłem. Chodziłem też do księdza na lekcje. Aktualnie nie gram, bo za bardzo mnie to angażuje i bym chciał od razu być dobrym w to i wygrywać. Ale na spotkania się udam, bo to fajny pomysł tym bardziej, że jest to na żywo i na drewnianych figurkach. Cyfrowe gadżety to dla mnie powszechny chleb i już nie daje takiej radochy. Zauważyłem to u sąsiada, co do mnie przychodzi i ma jakieś 9 lat. Dużo gra na komputerze, a go wciągnęła gra w karty papierowe ze mną więc coś w tym musi być.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez Infinity 02 sie 2014, 15:46
monk.2000, pewnie że większa radocha. Nie cierpię gier komputerowych a w karty papierowe mogę grać bez końca

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 sie 2014, 15:48
mirunia, może jakaś afta czy tam fistuła Ci się zrobiła?
Za kilka dni powinno zejść ;) też mi się czasami takie coś robi.

-- 02 sie 2014, 14:49 --

Możesz kupić sobie na to Sachol też w aptece, nie jest drogi a pomaga ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sie 2014, 15:54
mirunia, oj to bolesne , ja kiedys taki plyn na e mialam do plukania ale nie pamietam nazwy.. :bezradny:
Tak w miare sie ogarnelam , goraco mi ogromnie wlaczylam wiatrak . Nerwy mnie cos tluka , nie wiem sama co to sie ze mna dzieje ale to nie sa moje lepsze dni .

acherontia-styx, :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sie 2014, 16:16
acherontia-styx, platek rozy, to nie jest afta ani fistuła, to typowy ropień okołozębowy, bo zrobiła mi się kieszonka, ząb się rusza i dziąsło spuchnięte i sine przy zębie. Już wyszło sporo ropy. Mam sachol w domu, ale lepszy jest dentosept "A" i wacikiem smaruję to dziąsło, płuczę szałwią.

Płatku, też mnie nerwy tłuką i nie mam na nic siły.

Spamowa wyspa

przez monk.2000 02 sie 2014, 16:19
Aż mi się przypomniały wizyty u dentysty. Lepiej dbać zawczasu o zęby niż potem je leczyć. :P

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sie 2014, 16:27
Mirunia, miałam niedawno coś podobnego i dentystka wyczyściła kieszonkę i poleciła płyn do płukania - Eludril, do kupienia w aptece, mega skuteczny. Mój szwagier, by powiedział "zalej go wódą".
Platek rozy witaj, super że dałaś dziś radę, bardzo mi takie sukcesy pomagają - dają nadzieję. Ale wiedziałam, że dasz radę :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sie 2014, 16:27
monk.2000, też mi się wydaje, że się ze mnie ludzie śmieją, zwłaszcza obsługa w sklepach. Pewnie jeszcze myślą, że chcę coś ukraść.
Ze znajomymi pourywałam wszystkie kontakty, bo na pewno myślą, że jestem śmieszno-żałosna z tym, że się kiedyś uważałam za taka fajną, a teraz nic w życiu mi się nie ułożyło.

Co do gier to nie jestem dobra w szachy. Ale jest kilka gier karcianych, które lubię, no i Rummikub.

Też mam jakieś poczucie, że szkoda że nic nie robię w tej chwili, ani praca, ani korzystanie z pogody w towarzystwie ludzi, tak że was specjalnie nie pocieszę.

Fajnie by było pstryknąć palcami, byśmy się wszyscy zmaterializowali w hamakach pod jakimś wielkim drzewem i sobie oddychali i gadali w słonecznym cieniu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sie 2014, 16:41
Cyklopka hamaki, ale jeszcze duży stół i wygodne fotele, żeby pograc w rummikuba :smile: Na tym stole fajne żarcie, takie które przez gardło przejdzie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg