Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 lip 2014, 18:21
Nie macie wrażenia, że ogromny wpływ na nasze stany mają również hormony płciowe? Ja dawałam sobie radę, dopóki nie wzięłam hormonów, bo wysypało mnie jak nastolatkę, a dermatolog odesłał mnie do ginekologa. Moja koleżanka bierze hormony na torbiele i ma już taką depresję, że kwalifikuje się tylko do lekarza, nie umiemy jej pomóc. Multum przykładów mam z otoczenia. A co się dzieje przy menopauzie, a depresja poporodowa... Chyba faceci mają jednak biochemicznie lepiej.
Mam nadzieję,że nie powtarzam posta, ale coś mi komputer szaleje.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 lip 2014, 18:21
platek rozy, dla mnie znowu podniesienie się z łóżka przed 10 to jest najgorsza kara :hide: :P
ale jak już muszę to wstanę nawet i o 4 [a tak wstaję jak mam na rano do pracy], co nie zmienia faktu, że nie lubię :P

platek rozy, nie nastawiaj się, ze nie dostaniesz jakiejś pracy, bo to później widać na rozmowie [nie wiem jak, ale pracodawcy to chyba wyczuwaja] ;)
ja jak szłam gdzieś na rozmowę i nie do końca chciałam w danym miejscu pracować to nigdy pracy tam nie dostałam, a miałam kilka takich sytuacji ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2014, 18:21
jasaw, to mam nadzieje ze wypoczniesz . tego Ci zycze :*************

Infinity, njawazniejsze zeby nowy lancuch kupic a teraz pewnie sie zadne nie przyzna

ide na chwil kilka , sasiadka przyszla :papa: :papa:

-- 31 lip 2014, 18:23 --

acherontia-styx, nie j na rozmowie to sie nie nastawialam tylko teraz tak mysle w domu ze mozliwe ze nie dostane bo bylo wielu kandydatow a moze bylo widac po mnie ze mi slabo od nerwow? ja i tak jestem z siebie dumna jednak ze dalam rade:) :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 18:25
Infinity, sorry za brutalność ale ja bym coś obraźliwego zrobił i zapytał osoby czy dalej nie ma nic do powiedzenia
no cóż mój temperament :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 lip 2014, 18:32
Ferdynand k, pewnie najlepiej, zamiast siedzieć, zastanawiać się czy coś nie tak powiedziałam, nie tym tonem itd.

-- 31 lip 2014, 18:39 --

Czuję się okropnie bo potem będzie że mam humory. Brat nie raz się skarżył. To że on mi nie raz przysolił to cisza. On biedny bo chory i zaniedbany, a ja? rozpieszczona bo wszystko mam tylko nikt nie patrzy że do wszystkiego dochodziłam własną pracą.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 18:39
Infinity napisał(a):Ferdynand k, pewnie najlepiej, zamiast siedzieć, zastanawiać się czy coś nie tak powiedziałam, nie tym tonem itd.

Ty się jeszcze zastanawiasz czy ich za ostro nie.........?
serio ? :shock:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 lip 2014, 18:42
Ferdynand k, serio :(

Spamowa wyspa

przez amelia83 31 lip 2014, 18:42
ja tylko...a chciałam byc wazna dla niego
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 lip 2014, 18:45
Infinity, czasem się zastanawiam czym Ty się zajmujesz na terapii....bo niby jesteś na lekach, uczęszczasz na terapie, ale ja odnoszę wrażenie, że mimo to, nic się nie zmienia....ba, wręcz powiedziałabym, że gorzej u Ciebie. Nie wiem czy masz po prostu aktualnie słabszy okres, czy rzeczywiście coś jest nie tak.
Nie odbierz tego jako atak na Ciebie, to są po prostu takie moje luźne przemyślenia, po obserwacji tego co piszesz ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 lip 2014, 18:45
amelia83, nie wiem co się stało Karinko ;( Tyle tylko czytałam że się rozstałaś. Tulę. Wierzę że wróci jak przemysli, ochłonie :**

-- 31 lip 2014, 18:47 --

acherontia-styx, racja. Też czuję że ani leki ani terapia mi nie pomagają ba nawet wpędzają w coraz większe bagno.
Zwiększyłam przeciwpsychotyczne (Abilifi 30 mg) więc to nie to raczej. To pewnie brak przeciwdepresyjnych i wcześniej przytłumione emocje ze mnie wyłażą.

-- 31 lip 2014, 18:49 --

Z terapeutką mi się tez nie układa. Szkoda gadać jak wyglądała ostatnia sesja. :oops:

Spamowa wyspa

przez amelia83 31 lip 2014, 18:49
nie chcę zyc, nie umiem, ja nie rozumiem tego oczym pizecie, jestem tępa, ratunku dlaczego ktos taki jak ja sie urodzil,
dlaczego...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 18:55
amelia83, co się stało? :( :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 lip 2014, 18:56
amelia83, Karinko, nie wierzę, co się stało, dlaczego? Skąd tyle złych myśli, krzywdzących... :?:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 31 lip 2014, 18:57
Infinity, to ja uciekłam, bo juz nie dałam rady, za słaba jestem na to wszystko co ie w nazym zwiazku dzialo przez te 7 lat, duzo moich przemyslen,
jestem chyba z tych co za mocno kochaja....
troche koloryzowałam kiedy było nie tak
M. Luther King

Sortuj wg